Panji
10.05.08,18:23
Zdravim!

Uvazujem o kupe nejakej starsej nehnutelnosti v Bulharsku v blizkosti mora(max 10km od) a jej nasledovne prerobenie na apartmanovy domcek. Potreboval by som radu ako hladat nieco vyhovujuce z ozpoctom do 40 000eur. Na nete je neskutocne mnozstvo realitiek ktore poskytuju tieto nehnutelnosti za niekolkonasobnu cenu... Nemate nejaky tip na stranku na nete kde su napr. inzeraty priamo od ludi co predavaju dom, pozemok za seba nie prostrednictvom tretej osoby? Alebo nejaky tip na rozvijajuce sa stredisko, ktore by som mohol osobne navstivit a porozhliadnut sa po niecom...

Dik za pomoc, kazda rada vytana :)
rickman
13.05.08,06:02
Rozhodne najprv si zisti co najviac v pravnej oblasti - na akych uradoch sa budes musiet zaregistrovat, co komu platit.

Potom si vyhliadni lokality, ktore sa ti pacia a ktore nie - napr aj cez Panoramio v Google Earth.

Kontaktuj nase velvyslanectvo v Sofii a daj sa do reci s miestnou silou. Oni ti urcite velmi radi poskytnu pravne info ako aj kontakty na predajcov nehnutelnosti.
Panji
23.05.08,13:40
Dik za rady. Inak nevies o nejakom stredisku ktore ma perspektivu ale nieje este take predrazene ako su napriklad uz zlate piesky slnecne apod...
rickman
23.05.08,14:40
Neviem, aj v tom ti mozno poradi niekto z miestnych.
Podla mna zalezi na tom, komu to potom budes chciet prenajimat. Podla toho si zvolis lokalitu...
zolik2001
31.05.08,16:22
Dik za rady. Inak nevies o nejakom stredisku ktore ma perspektivu ale nieje este take predrazene ako su napriklad uz zlate piesky slnecne apod...

Hlavne nezabudni ak uz nieco kupis aby si si zaplatil ochranu lebo ti to rozkradnu nestoji to vela myslim ze to bolo niekolko desiatok dolarov mesacne miestnej policii a ty to pravidelne skontroluju inac ti nic neostane.mimotemy
nelidul
10.06.08,20:20
Ahoj ak nie si bulharský občan možeš si kupiť len stavbu ale bez pozemku.Ak tam nemieniš byvať naozaj ti to môžu rozkradnuť,strediska su už dosť zastavane ale apartmanove domy su lepšia alternativa pre cudzincov.Za 40000eur kupiš pri mori garzonku.Teraz tam kupujem byt,vijem o čom hovorim.Lokalita ako aheloj alebo ravda po pripade kavarna na severe je možno lacnejšia.
duplikkk
20.06.08,06:45
naozaj cudzinci nemozu skupovat podu? co obnasa taka kupa nehnutelnosti? ake su tam dane, poplatky? co to vlastne vsetko obnasa? do ktorych oblasti sa oplati investovat, ktore su pekne a maju predpoklady?
nelidul
18.07.08,11:06
Bratranec ma firmu v BA na sprostredkovanie predaja a prenajmu nehnuteľnosti V BG.Je to dos veľa na rozpisovanie, ale ak chceš napiš mail a on sa Ti ozve.
nelidul
24.09.08,12:49
informacie o kupe nehnuteľnosti v Bulharsku najdete na stranke spoločnosti Bulgarian Holiday Investment Group.
hlavne- musi byť skolaudovana, ak je to novostavba.
V jednom z komplexov pri mori sa už vytvára silna slovenska komunita.
jugi333
03.07.11,07:31
Zdravim, znamy predava v Bulharsku pekny 8 izbovy dom za dobru cenu v pripade zaujmu o viac info piste mail.. Je to v meste Burgas 5 km od mora v tichej peknej lokalite..
Ivajlo
25.08.12,16:55
vsetko sa da ak sa chce a viete sa pohybovat v urcitych veciach...
ak ma niekto o nieco zaujem mozete mi napisat aj do SZ rad poradim
alebo viac info v mojom profile tu
Robert K
11.05.14,12:19
predaj nehnutelnosti v bulharsku za super ceny/// ja ti predam dom 15min od plaze za cca40 000eur.
arizona
11.05.14,16:37
urcite niekto caka na teba 6 rokov od zadania dotazu .-)
Robert K
11.05.14,18:47
ty si cakal :) ako pozeram.......