Hlinkovx
07.04.05,08:52
Podrobný návod...ako nainštalovať ICQ..
takže na tomto linku
http://www.download.com/ICQ-5/3000-2150_4-10362463.html?part=dl-icq5&subj=dl&tag=button
kliknete na
DOWNLOAD NOW
stiahne sa Vám súbor
s názvom
ICQ 5 setup
kliknete na ten súbor 2 x
otvorí sa Vám tabuľka
Welcome to ICQ
v tej je..
COSTUM Instalation
odfajknite to..
This COMPUTER is USED
BY ME
tu majte bodku
dajte NEXT
a ešte raz NEXT
začne sa Vám inštalovať programík..takže uvidíte ako vám pomaly nabiehajú percentá..

Keď to bude celé
vyhodí Vám takú malú tabuľku
HORE je LOGIN
PASSWORD
a dole je
GET an icq NUMBER
TAK TU KLIKNITE
A ZASE SA VáM OTVORí TABUľKA ..
welcomE...
dajte next
a teraz sa Vám otvorí ďalšie okienko
hore FIRST NAME - dobrovolné
LAST NAME - dobrovolné
NICk...tento nick je potrebné vyplniť.. to je vaše prihlasovacie meno
potom vyplnte heslo...aké chcete..hlavne si ho zapamätajte..
a dajte next..
tam čo chcete
vypíšte..COUNTRY krajina..a tak...záleží na vás, čo si vyplníte a čo nie....
nakoniec Vám program vyhodí číslo..
to číslo je vlastne vaše ICQ NUMBER..
pod tým budete vystupovať
jess
07.04.05,07:26
no, to heslo predpokladám, že som mala napísať 2x ....OK............mám číslo ... a teď, co s tím ????
Heni
07.04.05,12:11
Silvi, link pre ICQ zelenáčov ešte máš? možno aj to by pomohlo...

mne sa veeeeľmi páčil :D ;)
Hlinkovx
07.04.05,12:15
Silvi, link pre ICQ zelenáčov ešte máš? možno aj to by pomohlo...

mne sa veeeeľmi páčil :D ;)Heni..ja mám všetko...len ich je nejako veľa...takže neviem..či práve toto myslíš

http://dr.schaps.goo.cz/icq/index.php
Heni
07.04.05,12:36
áno, áno, ánoooo :D :D :D
Hlinkovx
07.04.05,12:42
to som rada...že som vyhovela tvojim požiadavkám :D:D:D
Myro
07.04.05,13:11
jejo... dalsi ICQckari :) to je fajn.. no este by to chcelo do toho ICQ cestinu (da sa stianhut na www.cestiny.cz (http://www.cestiny.cz)) a moze sa pisat... :)

pozravujem
Braňo
25.12.06,22:28
Danielle369
26.12.06,05:51
mne sa zase lepšie páči Skype.
Daska
26.12.06,13:09
a dokonca su aj original ceske a slovenske na www.atlas.cz a www.zoznam.sk
STRELEC
26.12.06,14:33
mne sa zase lepšie páči Skype.Viem, že Skype má svoje negatíva a riziká, ale u mňa ich vyváži to, že môžem pokecať so svojou švagrinou (New York), či neterou (Cyprus), či kamarátom (vedľajšia dedina) zadarmo a ešte sa aj vidíme.

Pridám: ak niečo pošlem cez Skype, partner to dostáva online a mám hneď prehľad, že to má. Ak niečo pošlem ako prílohu mailu - patner to dostane bohvie kedy a nemám ihneď info, že to má.
Daska
26.12.06,15:50
Na telefonovanie sa aj mne viacej vidi Skype, ale ked si len pisem, radsej mam Icq
noel.g
27.12.06,10:55
Dokonca je aj slovenčina
http://www.slovenciny.com/index.php?func=dlinfo&mit=451


už je aj priamo slovenské ICQ.... nedávno som ho sťahoval so zoznamu tuším...
Maňuša
18.01.07,13:54
Môžem požiadať o číslo ICQ keď na mojom počítači už ho má aj moja dcéra ?Ďakujem.
Gabi03
18.01.07,13:55
Môžem požiadať o číslo ICQ keď na mojom počítači už ho má aj moja dcéra ?Ďakujem.

Určite môžeš.
AntekaK
08.03.07,08:52
Ahojte, dá sa niečo urobiť, keď som zabudla heslo? Neviem si spomenúť,
aké som tam použila, inštalovala som to už dosť dávno. Ešte som sa nepoučila, dávať si všade rovnaké. Horšie je, že neviem ani presne aké meno som si uviedla do formulára, viem iba číslo a login. Dá sa ešte prihlásiť na toto pôvodné alebo sa musím nanovo zaregistrovať? :o
mickeynator
14.03.07,22:45
a ak môžem poradiť, lepšie je používať Mirandu. vzhľad takmer rovnaký, no je bezpečnejšia, nesťahuje neustále jednotlivé flash prezentácie, ktoré žerú linku a hlavne podporuje všetky možné aj nemožné protokoly, ako MSN, GoogleTalk, Jabber, IRC, ICQ, WinPopup, Skype (len pri súčasne spustenom orig. Skype), ... nevýhodou je, že sa nedajú hrať ICQ hry ...
elenka
15.03.07,05:26
Odkiaľ si nainštalujem MIRANDU ?
mickeynator
15.03.07,07:35
Odkiaľ si nainštalujem MIRANDU ?
napíšem komplet postup, len ma chvíľočku nechajte :-) aspoň pre elenku, keď prejavila záujem :cool:
mickeynator
15.03.07,09:16
tramtadadáááá, návod na inštaláciu Mirandy nájdete:
http://www.porada.sk/t47128-instalacia-mirandy.html#post421681

otázky na ICQ: 148-786-104, prípadne si ich nájdem tu :-)
miro_c
15.03.07,09:21
Ešte by som doplnil k ICQ, že reklamné bannery sa dajú malým trikom vypnúť:
- v adresári, kde máte nainštalované ICQ (napr.: C:\Program Files\ICQLite) vojdete do adresáru s názvom LiteDataFiles. Tu je súbor banners.xml, ktorý vlastne sťahuje bannery do ICQ. Tento súbor premenujete napr. na banners.xml.old a následne vytvoríte nový adresár s názvom banners.xml.
Po spustení ICQ sa už bannery nebudú načítavať :)
mickeynator
15.03.07,09:24
Ešte by som doplnil k ICQ, že reklamné bannery sa dajú malým trikom vypnúť:
- v adresári, kde máte nainštalované ICQ (napr.: C:\Program Files\ICQLite) vojdete do adresáru s názvom LiteDataFiles. Tu je súbor banners.xml, ktorý vlastne sťahuje bannery do ICQ. Tento súbor premenujete napr. na banners.xml.old a následne vytvoríte nový adresár s názvom banners.xml.
Po spustení ICQ sa už bannery nebudú načítavať :)

aj tak sa mi to zdá dosť zahlcujúce, pretože celý systém icq beží na flashi, čo dosť zaťažuje nielen sieť, ale aj procesor ... skus si porovnanie :)
na rozdiel od unicode plain textu mirandy a trosku obycajnych grafickych kuskov :)