zlatulka
12.05.08,10:13
Zdravím Vás
1.6. chcem otvorit prevádzku masážneho salóna, je to v zdravotnom stredisku a pôvodne táto miestnosť slúžila ako šatne pre zamestnancov, je tam sprcha, umyvadlo, WC. Povedali mi že si musím vybaviť zmenu funkčnosti miestnosti, vie mi niekto poradit čo to obnáša? Na koho sa mám obrátiť a kde mám vôbec začať? Za rady Vám vopred ďakujem a želám pekný deň :-)
Jack
01.06.08,14:35
Myslím že si to ešte zlegalizovať nestihla. Robím niečo podobné. Jedná sa o priestory pre výrobu, ale v podstate tam veľké rozdiely nebudú.
Jedná sa o zmenu účelu užívania stavby, miestnosti....
Potrebuješ súhlas majiteľa so zmenou užívania, súhlas obce so zriadením prevádzky, stanovisko ŠOH,...... atď. Je toho veľa, tak ak v tom ešte nemáš jasno možem poradiť.
Tiež mám s toho hlavu o číslo väčšiu, ale postupujem. Pred časom som sa pýtal aj tu na "porade" ale odpovede som sa nedočkal.
chlap
01.06.08,19:02
.....Povedali mi že si musím vybaviť zmenu funkčnosti miestnosti, vie mi niekto poradit čo to obnáša? Na koho sa mám obrátiť a kde mám vôbec začať? Za rady Vám vopred ďakujem a želám pekný deň :-)

Môžeš mi prosím povedať, KTO ti to povedal ? .... Niekto známy, vlastník objektu, úradníci na hygiene, úradníci na živnostenskom .... ?
zlatulka
02.06.08,19:10
Môžeš mi prosím povedať, KTO ti to povedal ? .... Niekto známy, vlastník objektu, úradníci na hygiene, úradníci na živnostenskom .... ?

Povedali mi to na miestnom urade, bez toho mi nedaju suhlas na prevadzkovanie, ale uz som na spravnej ceste a postupne sa to zacina rysovat, este dva papiere a mozem zacat prevadzkovat :-) pekny den :-)
zlatulka
02.06.08,19:16
Dakujem, uz v tom mam jasno, mas pravdu je toho vela a este to nemam cele zrealizovane, ale pomaly sa blizim k cielu. Tak drzim päste aj tebe a nech sa dari :-) pekny den :-)