Janka Zipajova
12.05.08,12:20
Chcela by som radu, ohľadne zamietnutého stavebného povolenia. Obec má schválený územný plán obce, mi sme boli vlastníkmi ornej pôdy, ktorá bola prevedená na stavebný pozemok. S týmto povolením súhlasil aj starosta obce, hoci už bol schválený územný plán, ale stavebné povolenie nám odmietol vydať. Poraďte prosím, kde by som sa mohla odvolať, proti tomuto rozhodnutiu.
Stina
12.05.08,10:41
A máš tam uvedený dôvod zamietnutia stavebného povolenia ?
Janka Zipajova
12.05.08,11:47
Je tam uvedený dôvod, je schválený územný plán, a s touto parcelou sa nerátalo ako so stavebným pozemkom
mladymuz
12.05.08,12:01
Dolezite je, co hovori novy uzemny plan obce. Ak ten sucasny povoluje vystavbu v danej lokalite, tak by problem nemal byt. V kazdom pripade je potrebne napisat odvolanie v zakonnej lehote.
ROMBOR
13.05.08,10:59
treba si preverit, ako je definovany pozemok, resp. oblast, kde chcete stavat v novom uzemnom plane obce ...
osobne mam problem, ze idem stavat v oblasti, kde este nestoja domy, aj ked su to zahrady v zastavanej casti obce, v intravilane a je na to vydane UPI, taktiez je to oblast urcena na byvanie - aj tak musim urobit urbanisticku studiu celej oblasti, aby obec povolila vystavbu ...
r