denduska
12.05.08,13:11
Máte niekto skúsenosti s lacným lietaním (charterovým) do Egypta? Konkrétne zo Slovenska alebo Poľska - Krakow/Katowice do Hurghady. Ak niekto letel cez Cairo Air ako sa dajú rezervovať letenky? Z tej ich webstránky som zúfalá :confused:. Díky za akúkoľvek radu.
SVK
13.05.08,14:49
Najlacnejsie je skusit v niektorej cestovke kupit iba charterovu letenku. Tie su lacnejsie ako bezne linky. Teraz na leto by to namal byt problem. Lety su z BTS alebo KSC a bud Hurghada laebo Sharm el Sheikh.

Lacna alternativa je aj Click4sky.cz, je tam ale malo volnych leteniek a dlho dopredu vypredane
denduska
13.05.08,15:13
Díky za radu.:) Pozerala som už na tej stránky click4sky.cz ale na ten termín ako chceme je už všetko vypredané. Tie charterové lety sa dajú normálne rezervovať v cestovke? Alebo kúpiť až na letisku?
dyda
13.05.08,18:58
ja lietam z Viedne cez airberlin.com, soboty sú najlacnejšie a často lacnejšie,ako chartrové od nás
SVK
13.05.08,19:23
V cestovke samostatne letenky bez ubytovania predavaju len v minimalnom objeme, casto len par dni pred odletom. Cestovky maju kupene bloky sedaciek, ktore ked nepredaju ako zajazd s ubytkom, mozu predat samostatne len ako letenku. Ak nepredaju, moze prepadnut a sedadlo je zaplatene, ale prazdne. Na Egypt je najlepsie obvolat TIP travel, KOALU, KARTAGO alebo Azur. Za pokus to stoji, orientacna cena okolo 11.000 s let. poplatkami (spiatocna letenka na tyzden alebo 11-12 dni%).
denduska
14.05.08,09:43
Ďakujem všetkým za rady. Obvoláme asi tie cestovky a uvidíme.... :rolleyes: