Richard
07.04.05,09:39
Zdravím všetkých z BA, ktorí poznajú spoľahlivého obkladača z BA resp. okolia.
Hľadám niekoho s dobrými referenciami, aby som si to nemusel nakoniec prerábať sám.

Potrebujem obložiť kuchyňu a keďže to nie je veľa, tak ten môj z Nitry mi sem kvôli troške nechce prísť...

ďakujem
Richard
Luba2
07.04.05,09:05
Richard, neviem na koľko Ti to ponáhľa, ale nám ide zajtra jedna šikovná partia prerábať pol bytu /jadro, chodba a tak.../ mám na nich dobré odporúčania, a aj z osobného kontaktu dobrý pocit. Ak sa mi osvedčia, môžem Ti dať kontakt. Sú z Blavy.
Richard
07.04.05,11:40
Ak to nebudem mať do týždňa tak sa ozvem. Dostal som niečo cez SS, takže uvidím....
Ďakujem
Katty
12.04.05,12:23
čau Richard, my akurát ideme robiť kupelnu a wc, zohnali sme kontakt na jedného pána z okolia, videli sme jednu jeho robotu a bolo to perfektné, tak sme ho rovno zobrali. Dnes si mal prichystať steny a zajtra ráno začne s obkladaním. Potrebujeme perfektného majstra lebo za obklad a dlažbu sme vycalovali nekresťanské prachy, tak uvidím a dúfam že nás nesklame. Ak ti to počká, môžeš sa prísť na to k nám pozrieť a zvážiš...pa pa
akaj
02.04.11,17:55
0908219804 moje cislo ak este nikoho nemas
zk24
02.04.11,17:56
Je možné, ze za tých 6 rokov ma uz tretiu kupelnu :D
akaj
03.04.11,14:49
zlezaradilale nech ma
global
25.05.11,10:23
čau Richard, my akurát ideme robiť kupelnu a wc, zohnali sme kontakt na jedného pána z okolia, videli sme jednu jeho robotu a bolo to perfektné, tak sme ho rovno zobrali. Dnes si mal prichystať steny a zajtra ráno začne s obkladaním. Potrebujeme perfektného majstra lebo za obklad a dlažbu sme vycalovali nekresťanské prachy, tak uvidím a dúfam že nás nesklame. Ak ti to počká, môžeš sa prísť na to k nám pozrieť a zvážiš...pa pa

Hi, Katty, len malá prosba (ak je to ešte aktuálne). zháňam seriózneho majstra - obkladača, ako sa Ti osvedčil spomínaný pán ? Pošleš mi pls kontakt ? Potrebujem tiež dačo v byte - 2 balkóny a potom, ak sa osvedčí aj vo vnútri (WC, kúpeľňa....). Byt je v Bratislave. Vďaka.