apo
13.05.08,11:29
Zákon o účtovníctve prikazuje vykonať 4x za rok inventúru pokladne. Ja ako externý účtovník som na ten účel pripravil tabuľku a 4x za rok som ju vyplnil podľa toho aký stav pokladne vykazovalo účtovníctvo.

Robil som to s nevôľou, lebo to nie je to čo má byť.

Dávam priestor na diskusiu.

Podľa mňa by inventúra pokladničnej hotovosti mala prebiehať mimo účtovníctva ktoré vediem raz mesačne, alebo aj raz ročne. Každá účtovná jednotka by mala mať pokladničnú knihu a oproti nej by si mali robiť inventúru a až následne by malo dochádzať ku porovnaniu pokladničnej knihy s účtovníctvom.

Takto by sme sa my účtovníci mali zbaviť tejto formálnej povinnosti a prípadný postih kontrolných orgánov za nerobenie inventarizácie hotovosti 4x do roka by v PLNEJ MIERE PADAL na prevádzku a nie na externého účtovníka, nakoľko my môžeme robiť túto činnosť iba FORMÁLNE a formálne plnenie tejto povinnosti nie je naplnením zákona o účtovníctve.

Ja pracujem na tom, aby všetci moji klienti viedli pokladničné knihy, aby nebolo na mojom uvážení či zaúčtujem vklad do pokladne ak ide do mínusu, alebo výber ak je pokladňa vysoká.

Aký je Váš názor.


apo
brčko
13.05.08,09:57
Pokladníčka predsa musí vedieť, aký stav má v pokladni (či už pokl.dnihu robí alebo nie, teda bez tej PK napr. aj vo forme nie práve ukážkového zošita si to predstaviť neviem, jedine v registr.pokladni).
U nás to robili pokladníci myslím pravidelne raz za štvrťrok, aby sa na to nezabudlo a bolo to z hladiska zákona o účtovníctva v poriadku. Aj ked by to mala robiť inventarizačná komisia a nepravidelne a nie v pravid.obdobiach, ak to má mať kontrolný efekt. No o to by mal mať záujem šef, nie exter.účtovník.

Súčastou inventarizácie bola mincovka a samozrejme členom inventarizačnej komisie bol aj šéf, nech nie je mimo a ak by chcel, nech si to aj overí, ked už to podpisuje.
Jara
13.05.08,10:44
Máš pravdu Apo vo veľa firmach je to tak, že šef drží hotovosť a účtovník čaruje aby nebol v mínuse. Ale keď na tom pracuješ, tak ako chceš majiteľovi prikázať, aby dával všetky paragóny včas, ako mu chceš prikázať aby dal hotovosť pokladničke ktorá by sa asi ani nemala volať pokladníčka. Ak mu to povie tak ju vymení za inú. Kto jemu bude rozkazovať? Česť tým, ktorí a dúfam sú aj v malých firmách, zákon dodržiavajú a inventarizáciu pokladne robia zodpovedne na základe skutočnosti a nie formálne.
apo
13.05.08,10:49
Inventúra hotovosti podľa teba má prebiehať oproti účtovníctvu, alebo oproti pokladničnej knihe?

Keď som robil ekonóma v bytovom podniku tak som robil inventúry pokladne a prebiehalo to takto:

1. Ja som urobil čiaru v pokladničnej knihe a zobral som príjmové a výdavkové pokladničné doklady.
2. Pokladníčka spočítala hotovosť.
3. Zapísala do pokladničnej knihy pokladničné doklady, ktoré som prevzal.
4. Vyhodnotili sme rozdiely ak boli a počkali sme na stav pokladne z účtovníctva keď sa pokladničné doklady zaúčtovali.
5. Až na ďalší deň sme mohli inventúru uzavrieť keď sme mali zosúladený stav pokladničnej knihy a účtovníctva. Pričom porovnanie pokladničnej knihy s účtovníctvom sa robilo prakticky denne tak ako porovnávame výpis z banky s účtovníctvom.

Takže čo je inventúrou pokladne. Porovnanie s pokladničnou knihou, alebo s účtovníctvom. Totiž nie vždy to funguje v jednote tak ako ako to umožňuje napríklad v program Pohoda keď každý zápis do pokladne je okamžite aj zaúčtovaný.

Okrem toho aj v Pohode občas riešim rozdiel medzi účtovníctvom a pokladňou, je to v tedy keď použijem nevhodnú predkonáciu, alebo nie je pripravená správna predkontácia pre likvidáciu záväzku respektíve pohľadávky, ale to nie je inventúra pokladne, to je len dohľadanie chyby v účtovaní. Niekto musí zistiť ak som zaúčtoval 1000 namiesto 100 a k tomu by mala slúžiť pokladničná kniha vedená ručne alebo v exeli ale úplne oddelene od účtovníctva.

Porovnanie stavu hotovosti evidovanú oddelene od účtovníctva s účtovníctvom JE inventúra pokladničnej hotovosti. Ale takáto evidencia sa robí len veľmi zriedkavo. Ak ÚJ nemá evidovaný pohyb hotovosti mimo účtovníctva tak inventúra pokladne je čistá formalita a nemá aj praktický význam.

O tom či pokladníčka vie koľko má mať peňazí v pokladni ak nevedie svoju pokladničnú knihu pochybujem.

apo
apo
13.05.08,11:03
Máš pravdu Apo vo veľa firmach je to tak, že šef drží hotovosť a účtovník čaruje aby nebol v mínuse. Ale keď na tom pracuješ, tak ako chceš majiteľovi prikázať, aby dával všetky paragóny včas, ako mu chceš prikázať aby dal hotovosť pokladničke ktorá by sa asi ani nemala volať pokladníčka. Ak mu to povie tak ju vymení za inú. Kto jemu bude rozkazovať? Česť tým, ktorí a dúfam sú aj v malých firmách, zákon dodržiavajú a inventarizáciu pokladne robia zodpovedne na základe skutočnosti a nie formálne.

Ale aj takýto šéf bude pri zápise o porušovaní zákona o účtovníctve viniť účtovníka, že nerobil inventúry. A ja mám s účtovníctvami toľko práce, že sa mi ozaj nechce robiť formálne inventúry nakoľko nič neriešia a nepomôžu nájsť moju chybu, ktorú občas vyrobím a často sa takáto chyba odhalí len náhodou ak sa nejedná o peniaze na ceste, alebo cez inventúru záväzkov a pohľadávok.

Zatiaľ som mal iba jedného klienta, pre ktorého sme hľadali rozdiel v pokladni podľa jeho evidencie. Štvalo ma to keď sme hľadali 50 halierov, ktoré on zabudol zapísať, ale keď sa našla naša chyba tak to bol ozaj prínos pre našu spoluprácu.

Pozdravujem.

apo