jaruj
13.05.08,13:01
Hladam kreslica stavebnych vykresov - stavara. Stredoskolaka alebo vysokoskolaka s praxou v kresleni vykresov vystuze, salovakov. Znalost nemciny prednostou a oceni sa aj znalost kreslenia drevenych a ocelovych konstrukcii. Bratilslava a okolie
Pokial ma niekto zaujem o blizsie informacie prosim poslite mi SS.

P.S: Kedze neviem ci to sem patri poprosim admina aby to posudil a poripade zmazal.
stevens284
21.07.11,16:48
Dobry den, viem ze váš inzerát je tu už od roku 2008 ale predsa chcem sa spytať aktuálne či nehľadáte kresliča stavebných výkresov. Som študent Stavebnej fakulty STU v Bratislave. Momentále mám za sebou už 4. ročník, som už Bc. Mal som predmety aj Ocelové a drevené nosné sústavy kde sme riešili nielen statiku ale aj kreslili výkresy. Ovládam prácu s Autocadom, Revit, Sketchup a iné.
S pozdravom

stesup zavinac gmail . com
jaruj
16.09.11,09:57
Az teraz som sa pozrel na stranky porady po dlhom case.
Stale hladam kreslicov, ale po skusenostiach uz z viacerymy zaujemcami som zistil ze veci ktore robim - industrialne stavby- potrebujem cloveka ktory ma niekolkorocnu prax.
Skusal som aj vysokoskolakov ktory ukoncili stavarinu ale vysledok bol ten ze som musel cele vykresy prekreslovat nanovo a vysledkom bola strata. Zial pri mojich zakazkach ide o cas a na vykresy je 1-2 dni casu
veralaga
21.09.11,14:51
Reagujem na Váš inzerát, zároveň ponúkam spoluprácu. Som projektantka železobetónových konštrukcií s dlhoročnou praxou a so ŽL.
Pracujem samostatne na konštrukciach objektov rozličného charekteru, prevážne konštrukcie monolitické železobetónové.
Spracovávam samostatne grafickú časť na PC programový systém AutoCad.
Ovládam anglické, rakúske a nemecké normy a mám dlhoročné skúsenosti s projektovaním do zahraničia (Nemecko, Rakúsko, Anglicko) v oblasti pozemných a dopravných stavieb ( HOCHBAU, TIEFBAU).
veralaga
21.09.11,14:52
Reagujem na Váš inzerát, zároveň ponúkam spoluprácu. Som projektantka železobetónových konštrukcií s dlhoročnou praxou a so ŽL.
Pracujem samostatne na konštrukciach objektov rozličného charekteru, prevážne konštrukcie monolitické železobetónové.
Spracovávam samostatne grafickú časť na PC programový systém AutoCad.
Ovládam anglické, rakúske a nemecké normy a mám dlhoročné skúsenosti s projektovaním do zahraničia (Nemecko, Rakúsko, Anglicko) v oblasti pozemných a dopravných stavieb ( HOCHBAU, TIEFBAU).
zag@stonline.sk
anni210
04.04.12,09:49
Dobry den,reagujem na Vas inzerat,lebo by som mala zaujem..mam 3roky praxe vo firme Culmen spol. s.r.o. s vystuzovanim zelezobetonovych konstrukcii.Ako externista chodim na vysoku skolu Stavebnu do Ziliny a som z okresu GA.

anni210@azet.sk
AlinaR
06.12.13,06:36
Mala by som vážny záujem o Vašu ponuku

2007-2008 Culmen spol. s r. o.,Pozícia: projektant - konštruktér , Náplň práce: kreslenie vystužovacích plánov

2008-2010 Stabag s.r.o., Pozícia: kreslič - asistentka , Náplň práce: kreslenie výkresov podľa skutočného stavu, zameriavanie, preberanie pošty, vypisovanie objednávok

2010-2011 Culmen spol. s r. o., Pozícia: projektant - konštruktér , Náplň práce: kreslenie vystužovacích plánov

2012 Neonex s.r.o., Pozícia: kreslič , Náplň práce: kreslenie oceľových konštrukcií pre reklamu, tlačenie reklám, práca asistentky: preberanie a zapisovanie pošty, vedenie odpadového hospodárstva, vybavovanie povolení...

alinaroszkosova@gmail.com
matgocman
26.06.21,13:11
Dobrý deň,


Študujem Pozemné stavby a architektúru na Slovenskej Technickej Univerzite v Bratislave. Nereagujem týmto priamo na Váš inzerát, ale pridávam svoj kontakt pre kohokoľvek, kto by potreboval pomoc s projektovaním v programe Autocad. S projekciou mám dlhoročné skúsenosti. Ovládam programy Autocad, Archicad, Revit, Sketchup, Photoshop a som ochotný sa priučiť čomukoľvek, nie len stavebná oblasť. V prípade záujmu ma môžete kontaktovať na emailovej adrese matgocman@gmail.com.


Tomu, kto toto číta, prajem krásny deň,
Matúš
ivka70
26.06.21,13:54
Na inzerciu tu mame bezplatnu rubriku, ponuku si zadaj tam.