kosto1
13.05.08,23:12
Máte niekto skúsenosť, respektíve poznáte firmu,ktorá postavila nejaké domy v tomto systéme? Hlavne f. s Banskobystrického kraja.Odporučte!:D:D:D
AndrejG
14.05.08,00:14
V akom systeme? Ved je to obycajna tehla. :)
Jurko-3
15.05.08,19:33
V akom systeme? Ved je to obycajna tehla. :)

Obyčajnou tehlou by som nazval porotherm a podobné varianty na trhu, ktoré spĺňajú certifikáciu nanajvýš svojou 44. Pri Heluze sa spĺňa norma už pri 30 STi. To obyčajné nie je.
Konkurenčné tehly majú tiež svoj systém murovania, Heluz má akurát viac doplnkov ku všetkým svojim tehlám, čo ocenia aj stavbári.
Jurko-3
15.05.08,19:36
Máte niekto skúsenosť, respektíve poznáte firmu,ktorá postavila nejaké domy v tomto systéme? Hlavne f. s Banskobystrického kraja.Odporučte!:D:D:D

Poznám viacero firiem, ktoré stavajú z Heluzu po celom západnom Slovensku. Z čoho stavajú najradšej sú presné brúsené tehly od Heluzu. V prípade záujmu by sa dala podľa mňa poriešiť aj Bystrica.
kosto1
15.05.08,19:53
V akom systeme? Ved je to obycajna tehla. :)
Pán Senior,dúfam,že si ním za zásluhy na porade a nie len dĺžkou pôsobenie. Nemáš ani poňatia na čo som sa pýtal, nemáš žiadny prehľad!!!!! na moju otázku,dopyt,žiadosť sa už prosím nikdy neodpovedaj!!!! CHRUŇO,AMATÉR
kosto1
15.05.08,19:55
Poznám viacero firiem, ktoré stavajú z Heluzu po celom západnom Slovensku. Z čoho stavajú najradšej sú presné brúsené tehly od Heluzu. V prípade záujmu by sa dala podľa mňa poriešiť aj Bystrica.
Dík za info-môžeš mi poslať nejaké kontakty? Realny čas výstavby 8-9-2008.
AndrejG
16.05.08,15:47
Preco mi bola zmazana sprava? Ved som bol slusny.
Jurko-3
16.05.08,20:08
Dík za info-môžeš mi poslať nejaké kontakty? Realny čas výstavby 8-9-2008.

Poslal som ti súkromnú správu. Sú centrálnym skladom pre Heluz na Slovensku. A určite budú mať kontakty aj na firmy na realizáciu.
Z akej hrúbky uvažuješ stavať?
durisovad
16.05.08,21:20
Pán Senior,dúfam,že si ním za zásluhy na porade a nie len dĺžkou pôsobenie. Nemáš ani poňatia na čo som sa pýtal, nemáš žiadny prehľad!!!!! na moju otázku,dopyt,žiadosť sa už prosím nikdy neodpovedaj!!!! CHRUŇO,AMATÉR
Bolo nutne reagovat takto?
KEJKA
17.05.08,09:39
priznávam, že som citovaný príspevok nahlásila.
Následnekedže AndrejG ho citoval, tiež som ho nahlásila....len z dôvodu, aby zmizli citované výrazy.....jeho asertívna reakcia by si zaslúžila uznanie aj bod.
a teraz znova citácia.....ako vyčistíme poradu, ked to čo tam nechceme mať stále citujetea?
takže nahlasujem na vymazanie dalsi príspevok.