Jana G.
14.05.08,07:49
Prajem pekný deň,
poraďáci poraďte mi, zamestnancov sme previedli na inú firmu a na pôvodnej zostal nevyčerpaný sociálny fond. Čo s ním? Môžeme ho previesť na SF novej firmy, keďže ide o tých istých zamestnancov.
Ďakujem.
Martin Mocko
14.05.08,06:03
Prajem pekný deň,
poraďáci poraďte mi, zamestnancov sme previedli na inú firmu a na pôvodnej zostal nevyčerpaný sociálny fond. Čo s ním? Môžeme ho previesť na SF novej firmy, keďže ide o tých istých zamestnancov.
Ďakujem.

Neexistuje pojem previest zamestnancov. V jednej firme musel byt pracovny pomer ukonceny a v druhej uzatvoreny novy prac. pomer. Soc.fond sa mal vycerpat este v case, ked zamestnanci boli v starej firme. Viaze sa na naklady prvej firmy, takze nie je mozny jeho presun.
Jana G.
14.05.08,06:11
Áno bol ukončený pracovný pomer a vznikol nový. Ale čo s tým SF teraz ako ho vyčerpať?
Martin Mocko
14.05.08,06:29
V starej firme uz nezostal nikto? Odhlásenie zamestnancov zo starej firmy je s akym datumom? SF sa dá čerpať i na kultúru, oddych a podobné..ibaže tieto príspevky sa musia zamestnancom zdaňovať 19% v mzde. Takže ak sa bude ešte robiť mzda v starej firme, odporúčam zakúpiť zamestnancom niečo na vyčerpanie SF.
Vladimír Ozimý
14.05.08,07:12
Prajem pekný deň,
poraďáci poraďte mi, zamestnancov sme previedli na inú firmu a na pôvodnej zostal nevyčerpaný sociálny fond. Čo s ním? Môžeme ho previesť na SF novej firmy, keďže ide o tých istých zamestnancov.
Ďakujem.

podľa všetko pôjde o zánik spoločnosti bez likvidácie (t.j. prechod práv a povinnosti na novú spoločnosť či už formou splynutia, zlúčenia alebo rozdielenia)...noo podľa mňa by to malo byť riešené v zmluve o zlúčení, splynutí a rozdelení že záväzky zo SF prechádzajú na nového právneho nástupcu
Vladimír Ozimý
14.05.08,07:18
a ešte toto stojí za zmienku v zákone 152/1994 o SF v par. 6 ods. 4 je jasne zadefinované

V prípade prechodu práv a povinností z pracovnoprávnych vzťahov podľa osobitného predpisu6) (javascript: fZzSRInternal('12555', '3072221', '0', '0', '0', '125887')) sa nevyčerpaná časť fondu zodpovedajúca podielu prevádzaných zamestnancov prevedie na nového zamestnávateľa.