hector
14.05.08,07:44
Chcel by som aj touto cestou odporučiť ľuďom čo potrebujú poradiť,vyriešiť,renovovať či namontovať drevené a laminátové podlahy dobrých remeselníkov,ktorí odviedli u mňa aj u môjho kolegu z práce vynikajúcu prácu.Vedia poradiť a upozornia na omyly ktoré môžete pri nakupovaní /prerábke/ urobiť. kontakt na nich: parkety@chello.sk
Zypsik
14.05.08,06:45
Hector, ked uz si robis reklamu vlastnej firme, tak to aspon priznaj...
hector
14.05.08,19:55
...a keby to tak bolo tak Teba je do toho veľké"H" !!
Zypsik
14.05.08,20:31
Ok, mna je do toho skutocne velke H a dokonca aj male O, rimska 5, ....

Mozno tie parkety robis skutocne dobre, islo mi len o to, ze nie je fer pisat ako dobre tebe aj kolegovi zrobili podlahu a pritom pises sam o sebe.
hector
15.05.08,03:57
...keď si o tom presvedčený,tak Ťa nechám v tom
Zypsik
15.05.08,04:35
mimotemy

OK, aby som tu nebol za blbca, co len tara do vetra, spytal som sa kamarata googla.

Tvoj email uvedeny na Porade je hector(at)atlas.sk

V tomto inzerate figuruje tvoj email a telefonne cislo:
http://auta-auto-moto.predaj.sk/?inzerat=predaj-renault-safrane-rok-vyroby-1985-najazdenych-do-200-000-km

A cuduj sa svete, to iste telefonne cislo je aj v tomto inzerate: :rolleyes:
http://detsky-bazar.predaj.sk/?inzerat=p-a-r-k-e-t-y

Chces ma poopravit, ktory clanok retaze nesedi, alebo ma nechas v tom? ;)
balunka
15.05.08,04:57
Chcel by som aj touto cestou odporučiť ľuďom čo potrebujú poradiť,vyriešiť,renovovať či namontovať drevené a laminátové podlahy dobrých remeselníkov,ktorí odviedli u mňa aj u môjho kolegu z práce vynikajúcu prácu.Vedia poradiť a upozornia na omyly ktoré môžete pri nakupovaní /prerábke/ urobiť. kontakt na nich: parkety@chello.sk
Myslím ,že reklamu takéhoto typu tu nepotrebujeme,zbytočne zaberá miesto
Barbarka
15.05.08,12:47
...a ked uz sme pri tom, kolko to stoji? myslim starsie drevene parkety, nalepenie, brusenie a nalakovanie? Ale niektore maju inu hrubku (vysku), cca o 1-2 mm
dik
rickman
15.05.08,14:07
Zypsik je detektiv!!! :) A zjavne ma dobrych kamaratov :D.

Ale necudujem sa. Ved kazdy skusa, kde moze... Je to normalne.