iriska
14.05.08,08:54
Dobrý deň, poraďte mi, prosím, kde sa dá sledovať rast alebo pokles fondov - konkrétne by ma zaujímal fond rýchlorastúcich krajín, resp. aj iné ak viete.
Ďakujem.
Braňo
15.05.08,11:14
Neviem presne aký fond máš, ale skús tu : http://openiazoch.zoznam.sk/produkty/of/zebricek_produkty.asp
mojamalickost
21.05.08,12:10
asi najlepsie porovnania vykonnosti ziskas na nasej stranke Mfc.sk/?podielove-fondy-aktuality

v lavej liste si kliknes na triedu fondov, ktore chces
Ak to nechces iba na pozeranie vykonnosti, ale chces podla toho investovat, tak sa najprv urcite porad. Mozem ti odporucit diskusiu na Ako-investovat.sk Su tam sami investori.

Pred obe adresy si pridaj www, mne to system nechce dovolit.
iriska
21.05.08,17:23
len chcem sledovať, už som investovala, dúfam, že aspoň trochu výnosne :)
ďakujem
lubos.tinak
22.05.08,11:03
Ja by som to nesledoval denne. Investícia do fondov s týmto zameraním by mala byť dlhodobého charakteru. Priebežné výkyvy (hlavne prepady) vás budú len znervózňovať a pridávať starosti.
oksi
08.06.08,19:27
vies do akych fondov chces investovat? Vo fondoch su odlisnosti, teda hlavne v ich nastaveni. Rozdiel je v tom na aku dobu chces investovat. Aky si investor?
iriska
09.06.08,10:11
myslím, že v rámci svojich finančných možností som dobrý investor. jasné, že som sa poradila predtým ako som investovala s poradcom, ktorého dobre poznám a ešte mi neporadil zle. Ešte odpovedám aj na ďalšiu otázku - viem, že tie investície, ktoré mám sú dlhodobé a aj keď si ich pozerám skoro denne, je to len pre zaujímavosť a nie preto, aby som pri prvom prepade vyberala :) keď nie som si istá, či budem prachy potrebovať za rok, možno za pol, tak ich neprásknem na 10ročnú investíciu
p.s. stránky so stovkami fondov mi nič nepovedali (až taký profík nie som :) ), ale cez google som si našla ten fond presne podľa názvu, tak teraz ho mám pod palcom :)