ajale
14.05.08,09:24
To, ze Porada.sk ma velky uspech, my ako jej casti citatelia to uz davno vieme. Preto ma potesilo, ze sa o tom zacalo aj pisat (http://pocitace.sme.sk/c/3874802/Poradask-od-uctovnictva-po-recepty.html) v dnesnom SME-cku.
Mily Richard, prajem ti nadalej vela uspechov v tvojej cinnosti a dakujeme ti za :D"navstevu priatelky v Spojenych statoch". :D
katkaj
14.05.08,07:26
To, ze Porada.sk ma velky uspech, my ako jej casti citatelia to uz davno vieme. Preto ma potesilo, ze sa o tom zacalo aj pisat (http://pocitace.sme.sk/c/3874802/Poradask-od-uctovnictva-po-recepty.html) v dnesnom SME-cku.
Mily Richard, prajem ti nadalej vela uspechov v tvojej cinnosti a dakujeme ti za :D"navstevu priatelky v Spojenych statoch". :D

Práve som ten článok dočítala a chcela som to tu pricapiť :)
Pripájam sa ku gratulácii
TATRY MKS
14.05.08,07:35
Gratulujem - dobrý článok...
Richardovi (aj priateľke) ďakujem za vynikajúci nápad založiť túto skvelú stránku.
Bastian
14.05.08,07:42
Fíha :) gratulujem!

Za to čo dokázal vytvoriť Richard si ho veľmi vážim. Veľa podnikateľov vykonáva svoju činnosť iba preto, aby prišli k peniazom... Richard dokázal vytvorením porady to, že sa dá podnikať a pritom byť užitočný.
lorelei
14.05.08,07:59
Klobuk dolu Richardovi. Prajem vela dalsich dobrych napadov, vela trpezlivosti s nami a vela radosti z dobre vykonanej prace:). Dakujeme za vsetko.
hetty
14.05.08,08:03
Keby nebolo porady, trebalo by ju vymyslieť. Manžel doteraz nechápe ako si tu pomáhame. Keď som napísala, že nemám jahody začali mi chodiť balíky z celého Slovenska s priesadami.

Ďakujem Richardovi a ďakujem všetkým, že ste.
Marti.ka
14.05.08,08:10
Tiež sa chcem pripojiť k poďakovaniu Richardovi, "Porade" ako takej i všetkým jej členom. Porada mi pomohla veľa krát dobrou radou, povzbudila ma, či rozosmiala, vďaka nej som sa vyhla mnohým chybám a dopomohla som finančne sebe i svojim blízkym. Ja som si dodatočne, asi po roku požiadala o nepreplatenú dovolenku počas materskej, o ktorej som dovtedy nevedela a budúcim mamičkám som zas mohla ďalej odovzdať dobre mienené rady, aby si vylepšili materskú. Ešte raz vďaka. Za dobrý nápad, super administrátora a šikovných a trpezlivých poraďákov.
VladoaKatka
14.05.08,08:15
Pridávam sa ku gratulantom, prajem Richardovi dlho a veľa síl, aby stránka bola stále tak obľúbená ba ešte viac, ako je teraz.

a keby niekto nevedel nájsť v sme.sk o čo ide, tak to prikládam.

http://pocitace.sme.sk/c/3874802/Poradask-od-uctovnictva-po-recepty.html
Liptáčik
14.05.08,08:30
Začala som podnikať v tejto oblasti pred 5-timi rokmi a dodnes som "nepojedla všetku múdrosť učtáriny" Nebyť pomoci poraďákov, mala by som problémy to zvládnu. Vďaka za všetko.:)
Porada je tu, keď niečo neviem. Porada je tu, keď mi je smutno. Porada je tu, keď sa mi nechce spať. Vďaka za Poradu.
cactus
14.05.08,09:03
Už som viackrát vyslovila uznanie za vznik a vedenie tejto stránky a budem vďačná aj naďalej...http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif
Viera Klimentová
14.05.08,10:10
Skutočne Vám patrí poďakovanie pán Richard. Porada je mojím (určite nie len mojím) každodenným spolupracovníkom. Ráno, keď prídem do roboty si ju otvorím a keď odchádzam z roboty vypnem. Kedykoľvek narazím na problém, (a tých je počas pracovného dňa skutočne dosť)je poruke Porada, ako dobrý kolga. Nájdem tu takmer všetko, a keď nie, opýtam sa. Je to skutočne super - ďakujem Vám.
Ibaka
14.05.08,10:59
Naštastie Poradu som objavil hneď po začatí podnikania, lebo som zúfalo hľadal info, ako zaučtujem príspevok z úradu práce. Hlavou mi lietali myšlienky: je to zdaniteľný či nezdaniteľný príjem a problémy priblúdali a ja som blúdil ako blúdny Holanďan. Zrazu som objavil odkaz na Parada.sk, zadal dotaz a za hodinu som mal odpoveď na môj prvý problém. Vďaka Richard za nápad a aj za to ako je stránka s prehľadom vedená. Toto na trhu chýbalo. Ani sa nečudujem že stránka má taký úspech.
Richard
14.05.08,11:50
Vďaka všetkým za povzbudivé slová, ako som spomínal aj pri rozhovore, takéto ohlasy človeka vždy potešia a naštartujú do ďalšej práce.
Som rád že sa spolu s vami môžem tešiť z obľúbenosti tejto stránky.
Ako som pre sme hovoril (toto tam nie je zverejnené), najväčšiu hodnotu na stránke majú ľudia, bez vás by bola Porada diskotékou s prázdnym parketom :) a preto som rád že sa nikto neostýcha zatancovať si na parkete a podeliť sa o svoje tanečné umenie :)
katkaj
14.05.08,11:52
Vďaka všetkým za povzbudivé slová, ako som spomínal aj pri rozhovore, takéto ohlasy človeka vždy potešia a naštartujú do ďalšej práce.
Som rád že sa spolu s vami môžem tešiť z obľúbenosti tejto stránky.
Ako som pre sme hovoril (toto tam nie je zverejnené), najväčšiu hodnotu na stránke majú ľudia, bez vás by bola Porada diskotékou s prázdnym parketom :) a preto som rád že sa nikto neostýcha zatancovať si na parkete a podeliť sa o svoje tanečné umenie :)

Richard v takom príjemnom prostredí si zatancujeme s radosťou ;)
Muška
14.05.08,11:56
Riško,
a zabudol si napísať, že veľa z nás tu našlo ozajstných "živých" aj "virtuálnych" priateľov, bez ktorých si už neviem svoje fungovanie v reálnom živote predstaviť :):):)

P.S.
Akurát ideme dať koťogo s Bee, ktorá je náhodou v Ba. Keby nebola porada, tak by som dnes nevedela čo s načatým dňom :D
Bastian
14.05.08,12:44
Riško,
a zabudol si napísať, že veľa z nás tu našlo ozajstných "živých" aj "virtuálnych" priateľov, bez ktorých si už neviem svoje fungovanie v reálnom živote predstaviť :):):)

P.S.
Akurát ideme dať koťogo s Bee, ktorá je náhodou v Ba. Keby nebola porada, tak by som dnes nevedela čo s načatým dňom :D

Bohvie aké má už Richard ďaľšie plány... možno tu pribudne aj rubrika "Zoznámenie" :).

Ešte sa nájdu ľudia, ktorí pijú koťogó? Ja som už nepil ani nepamätám.
tuta
14.05.08,13:28
Bastian, veď rubrika Zoznámenie tu už funguje, ale s iným názvm a síce: STRETNUTIA PORAĎÁKOV;)

Ďakujem Richard za skvelú stánku a prajem veľa dobrých nápadov.
lenkak
15.05.08,03:54