cervena
14.05.08,10:26
Chcela by som informáciu, či sa dá niekde zapožičať, postel akú majú v zdravotníckych zariadeniach, s držiakom pre pacientov s chorou chrbticou.
Máme tetu po operácii chrbtice.
Vďaka
Alena
VladoaKatka
14.05.08,08:35
www.zdravzar.sk (http://www.zdravzar.sk) - vyrábajú ich a môžno, že Ti aj poradia nejaký kontakt, kde môžeš zohnať vyradenú alebo zapožičať.
Kazu
14.05.08,08:41
Chcela by som informáciu, či sa dá niekde zapožičať, postel akú majú v zdravotníckych zariadeniach, s držiakom pre pacientov s chorou chrbticou.
Máme tetu po operácii chrbtice.
Vďaka
Alena

Moja známa požičala invalidný vozík pre svojho manžela cez zdravotnú poisťovňu. Ale dosť veľa sa kvôli tomu nabehala. Keď sa môj otec vrátil z nemocnice po mozgovej príhode takýto držiak sme mu zvarili doma aj s držiakom. Nemuseli sme nikde behať a bolo to hotové za pol dňa. Nebolo treba ani poškodiť pôvodnú posteľ, iba sa ten držiak zasunul za posteľ. A k tomu sme kúpili polohovací rošt, ten používa stále. Ale držiak už nepotrebujeme.
Stina
14.05.08,08:44
Moja mamka tiež potrebovala takúto posteľ, lebo po operácii chrbtice sa v podstate nehýbal, pohybovala len hlavou a rukami. Takže sme držiak zvarili sami a prichytili na rám postele (ktorú nám cez zdravotnú poisťovňu zapožičala nemocnica).
Olice
14.05.08,10:02
Skús osloviť písomne riaditeľa niektorej nemocnice z Tvojho okolia, opíš svoj problém. Pokiaľ majú dostatok 200 cm postelí aj so šibeničkou, určite Ti výjdu v ústrety. Aby si to vybavila rýchlejšie, napíš mail, na internete si určite nájdeš kontakt.