Hanka
23.06.04,07:09
V hlavnom menu dolu vidime uzivatelov, ktori su momentalne pripojeni. Bola by taka moznost, ked si na tohto uzivatela kliknem, aby som videla jeho posledny prispevok?
tibor
23.06.04,05:57
zaujímavé...neviem stále síce niektoré veci ohľadom tejto stránky...ani o tých užívateľoch a podobne-lebo som lenivžý prečítať si manuál...ale zaujalo ma v Tvojom profile to, že si nechcela nikdy byť účtovníčkou...ja som musel tesne pred štátnicami podpísať prehlásenie, že nikdy nebudem robiť s účtovníctvom, lebo mi istá pani prof. ne EU nedá skúšku..., nebol problém podpísať to pre mňa, lebo som o tom presvedčený aj tak, že to nebudem robiť...a po 3 mesiacoch ničnerobenia a prázdninách som nastúpil do práce...ako AUDITOR! (:

samozrejme, že som si išiel pre súhlas za onou pani prof...a tá mi s úsmevom ukázala aj druhú stránku zošita, kde bolo popísané, že takmer 60% podpísaných robí s účtom!

myslím, že aj viacerí na tejto stránke sú takí...
ZuzanaA
23.06.04,06:05
Hanka, veď to vidíš, nie? Keď klikneš na nejaké meno, zobrazi sa ti profil a tam si klikneš na všetky príspevky od dotyčného, sú usporiadené podľa dátumu, takže tým pádom vidíš aj ten posledný.
Hanka
23.06.04,10:10
Ja viem, ze to vidim, ale mna by zaujimal prave ten posledny prispevok. Pre vysvetlenie: Kedze chodim na poradu kazdy den, tak mam precitane prispevky. Niektori uzivatelia sa mi zdaju byt fakt dobri. Pre urychlenie by bolo dobre, aby som si len na neho klikla, tam by som videla posledny prispevok, klikla by som si nan a poznala nazor dotycneho k danej problematika, ktora sa ma momentalne mozno ani netyka, ale sa mi zavesi niekde do mojej hlavicky a ked bude treba tak sa rozsvieti ziarovcicka a uz mam jasno :D ;)

Tibor, takze aj tebe sa zadarilo a mas pracu, ktoru si si "vysnival" xi,xi...*)
tibor
23.06.04,10:33
Hanka - pri konkurze na šporotvého komentátora mi povedali, že vedomosti sú sice super a aj sa vynájsť viem ... no občastná tvrdá bernoláčština e čeština v jazykovom prejave bola STOP!
ekin
23.06.04,10:53
aby ste v tom neboli sami:
ked som maturovala z ucto - tak som prof. povedala, ze je mi to uplne jedno, ako dopadnem, lebo pracu s ucto nebudem nikdy robit!!
a po kratkej chvili sa na mna lepili funkcie ...nooo, od kontroly cez planovanie a personalistiku az po.... dnesny stav!!
takze: nikdy nehovor nikdy!:)
juko
23.06.04,18:36
ekin,

tebe je hej, ty si sa už ako ekonómka narodila:) (ale hlavne že Ťa to baví).

Aby som sa priznal, keby mi niekto za starého režimu povedal, že budem robiť ekonóma, asi by som si o ňom pomyslel, že má o kolečko viac. Som totiž technický typ s pôvodnou profesiou elektromechanik. Aj ja som bol všeličím, až ma okolnosti dostali do tejto profesie. Keďže som ju začal robiť hneď po revolúcii, keď sa menili zákony na bežnom poriadku, začalo ma to baviť natoľko, že sa to stalo mojím koníčkom. Trvá to dodnes.

Hanka mi pripomína takého zdravého vrtáka, ale práve bez takýchto ľudí by sme nenapredovali. Ja som taký istý.
Hanka
24.06.04,04:25
Mam taky pocit, ze keby sme zakricali : Kto chcel byt uctovnik, tak sa prihlasi asi malo ludi. Juko, dakujem za titul : zdravy vrtak :D :p
juko
24.06.04,15:22
Hanka,

dúfam, že si sa neurazila. Ja som to myslel iba v tom dobrom zmysle.

Juraj


Mam taky pocit, ze keby sme zakricali : Kto chcel byt uctovnik, tak sa prihlasi asi malo ludi. Juko, dakujem za titul : zdravy vrtak :D :p
Julča
24.06.04,18:02
Som veľmi rada, že som sa vlastne iba náhodou dozvedela o porade. Veľmi sa mi páči.Ja som vlastne tiež donútená začať účtovať v manželovej firme a mám z toho veľký strach. zatiaľ robím len JÚ ale od nového roka budem musieľ prejsť na PÚ. Musím povedať, že ma to baví len mám obavy, že mi môže uniknúť niečo dôležité a zistím to až pri daňovej kontrole. Dúfam, že s Vašou pomocou to zvládnem, čo najlepšie. Teším sa na Vaše príspevky.

Julča
Janette
24.06.04,20:17
Ahojte, pripájam sa aj ja. Držím palce všetkým pri účtovaní, ktorý prechádzajú na PÚ od nového roka ako ja. Hurá.. hurá..
Hanka
25.06.04,05:11
Juko nato, aby som sa urazala som uz "velka" xi,xi..:)
Julča, ach dalsia, ktora urobi pre manzela aj nemozne a vzda sa vsetkych snov ?:)
Julča
25.06.04,09:23
Hanka, ďakujem za pochopenie.
Julča
ekin
25.06.04,10:57
juko, keby si ty vedel, čo som vystudovala, kym som sa na ekonomiku dala...hehe a vraj ekonom
ja mam dodnes problem s cislami - hlavne nuly a desat.miesta mi unikaju...
ale je pravda, keby ma to nebavilo, davno od toho ujdem :-)))