Peter Mikloško
15.05.08,21:11
Prosím o radu dnes som zistil že sa mi do motora auta dostal potkan mám obavu aby neporušil káble neviete mi najako poradiť ako sa ho zbaviť.
Muška
15.05.08,19:33
zlezaradil
zaradil si to do témy "VIDEO"
endrju
15.05.08,19:35
zlezaradil
zaradil si to do témy "VIDEO"
Asi hľadá videoškolenie, presnejšie, videonávod ;)
misomiso
15.05.08,20:25
To nie je potkan ale kuna.
Stefan2005
15.05.08,20:41
Peter Mikloško
16.05.08,17:35
ďakujem je to možné včera som ešte našiel odpudzovač a je to vyslovene do áut len mám obavu či po namontovaní do auta nepadne záruka uvidím čo povedia v servise
Pato_G
10.06.08,09:03
na kunu sa nam na chalupe velmi osvedcili psie chlpy - staci ked sa chlpy z vycesavania psa napchaju do sietovky - staci aj pancucha a pohodi sa na miesto kam tie kuny nemaju liezt - u nas konkretne do podhladu kde si kuna chodila "pochutnavat" na silikonovych kabloch od bodovych svetiel. odvtedy je klud. a viem ze niektori ludia maju takuto sietovku priviazanu aj motorovom priestore niekde kde je sucho
radik999
02.07.08,07:41
pocul som ze treba do priestoru motoru zavesit vonavý stromcek, vraj ich to odláka, myslim stromcek, ktorý mas ako osviezovac vzduchu zavesený na zrkadle v interiéri.:D
m.hladka
02.07.08,07:53
No, ako to dopadlo s tým potkanom, či káblami?
www.pepo
30.09.08,19:54
su aj jednoduchsie sposoby ako sprej proti kunam, ludske vlasy....no najlepsie su psie chlpy zabalene do pancuchy
Manual
01.10.08,05:47
To nie je potkan ale kuna.
Ak sú tam niekde potkany a vie o nich tak je to potkan. Osobne mám skúsenosť. Parkoval som týždeň núdzovo v inej garáži a nasťahoval sa mi do priestoru motora, tam mal teplo, začal ohryzávať izoláciu. Dal som tam odpudzovať ale bez úspechu, hniezdo mal 30 cm od odpudzovača !!!! a pokojne si tam lebedil. Objavili sme jeho tajný vchod do garáže, ktorý sme uzvreli a o ďalšie sa už postaral pes. A boli dvaja ako vždy, potkan sám nejde.
duves
15.10.08,10:17
ďakujem je to možné včera som ešte našiel odpudzovač a je to vyslovene do áut len mám obavu či po namontovaní do auta nepadne záruka uvidím čo povedia v servise
To sa predsa pripaja na autobateriu a da sa to aj odstranit. Este existuje aj spray. Len zrovna, ked som bol v jednej predajni, tak ho nemali.