matoga
08.04.05,09:17
ahóóóójte poraďáci. Ak by sa niekto našiel kto by mi skontroloval spoločenskú zmluvu s.r.o. s 2 spoločníkmi tak by som mu bol veľmi povďačný. Hlavne čo sa týka všetkých náležitostí, ktoré má obsahovať spoločenská zmluva. V prílohe je to čo som stvoril. Dííííííííík.
Evanka
08.04.05,10:10
Podarilo sa ti to dat medzi Oznamy, to by asi Richard nebol moc rad, popros ho nech to presunie. Co sa tyka tej zmluvy, tak by som ti poradila, aby si dal naraz vklad, lebo zbytocne budes potom zasa ziadat zmenu v OR. (Je to vlastne fiktivna zalezitost a nemusi to byt ani pri zakladani vlozene na ucet). Tiez sa mi nezda dobra formulacia pri rezervnom fonde Zo zakona plati: ...... za rok, v ktorom po prvý raz zisk vytvorí, a to a to vo výške najmenej 5 % z čistého zisku, nie však viac ako 10 % základného imania. V bode IX 4. dopln ....v súlade s ustanovením § 67 ods. 1. OZ nepozna pojem Správca navýšeného základného imania, ale spravca vkladu. Prebehla som to iba zbezne, ale kym to odovzdas, daj si to radsej niekomu pozriet cele, aby ti to zbytocne niekolkokrat nevracali na doplnanie.
allround
08.04.05,10:18
1. zmeň slovo majetok na imanie
2. v čl. I. vyhoď slovo navýšeného resp.celý odstavec doplň alebo uprav čl. XII. písm 1 máš to trochu duplicitne
3. podpisy oboch spoločníkov - overené
Richard
08.04.05,13:45
presunuté...