mariamysiakova
17.05.08,19:16
kupila som krbovu pec / OLIMP/ ktora je zle vyrobena , vrchna doska je krivo osadena takze cez vrch dosky dymia. Pri kupe mi dali zarucny list potvrdeny uz tri mesiace predtym. Ako by som mohla vyriesit tuto reklamaciu ??
tetrisss
17.05.08,17:33
Vsak zaruku mas dva roky, tak neviem v com je problem?
arizona
17.05.08,19:56
kupila som krbovu pec / OLIMP/ ktora je zle vyrobena , vrchna doska je krivo osadena takze cez vrch dosky dymia. Pri kupe mi dali zarucny list potvrdeny uz tri mesiace predtym. Ako by som mohla vyriesit tuto reklamaciu ??
Väčšinou pri podobnom tovare býva ZL potvrdený od výrobcu, následne sa má oraziť od predajcu. Niektorí potvrdzujú hneď, iní po krátkej dobe.Ako to je v tvojom prípade? Máš razítko predajcu , alebo výrobcu? Kto to vyrába? Je to dosť neznámy výrobok.
Ak je to naozaj tak , ako hovoríš ( t.j. 3 mes. vopred:confused:), nešlo o nejaký tovar vrátený z reklamácie a predaný znovu?
JajaFabša
21.05.08,09:24
Tieto krbové kachle vyrába český výrobca, ide o Želetavské kachle. Ja ich chcem tiež kúpiť, predajca zabezpečuje aj montáž, preto predpokladám, že už pri montáži sa príde na prípadné nedostatky.