martina0203
18.05.08,15:05
Dobrý deň,
vie mi niekto poradiť, kde sa dá zadarmo zistiť cenník rôznych stavebných prác (dlažba vonkajšia, murovanie, zateplovanie, šalovanie, ....)? Môj priateľ začína podnikať a nemá sa čoho chytiť.
Ďakujem
220870
18.05.08,17:11
Do Google si zadajte murárska partia.
AndrejG
18.05.08,17:33
Nic osobne, ale dufam, ze to nieje dalsi dobrodruh, ktory si mysli ze dobre zarobi v stavebnictve a potom budu ludia po nom opravovat.
220870
18.05.08,18:04
Nic osobne, ale dufam, ze to nieje dalsi dobrodruh, ktory si mysli ze dobre zarobi v stavebnictve a potom budu ludia po nom opravovat.
Nie nemám tam reklamu ani stránky . Práce mám toľko ,že reklamu nepotrebujem. Svoju prácu sa snažím vykonávať tak aby som vždy keď pôjdem okolo konkrétneho domčeka ,mohol povedať to som staval ja. A predstavte si ono to funguje!!!
Melnick
18.05.08,18:12
Teraz bola u mňa švagriná- prerába kúpeľku a za 1 hodinu si obkladač účtuje 140.- skk
podotýkam, že sme menšie mesto a teda aj ceny sa odvíjajú od toho.
mladymuz
18.05.08,18:26
pokial viem, obvykle sa ceny, (stierky, dlažby-obklady, vonkajšie omietky) učtuju podla m2. Treba zobrat vsetku dostupnu inzerciu a obtelefonovat ich. Kazdy povie do telefonu svoju cenu. Je vela suflikantov, ktori inzeruju, nastrelia si cenu a robota nestoji za nic.
AndrejG
18.05.08,18:27
Nie nemám tam reklamu ani stránky . Práce mám toľko ,že reklamu nepotrebujem. Svoju prácu sa snažím vykonávať tak aby som vždy keď pôjdem okolo konkrétneho domčeka ,mohol povedať to som staval ja. A predstavte si ono to funguje!!!

Ja som narazal na prvy prispevok. :)
220870
18.05.08,20:17
Teraz bola u mňa švagriná- prerába kúpeľku a za 1 hodinu si obkladač účtuje 140.- skk
podotýkam, že sme menšie mesto a teda aj ceny sa odvíjajú od toho.
To je nehorázne málo na zps. kraj .A asi aj na východe to musí byť dobrý známi ked maká za takúto cenu.Tu je to cena asi spred 15-tich rokov.