Helta
18.05.08,21:14
Ahojte, ospravedlňujem sa za hlúpu otázku ale ozaj to neviem na porade nájsť. Nakoľko musí byť podrobný popis peňažnej operácie v peňažnom denníku? Mám na mysli: stačí ak tam bude výdaj finančných prostriedkov, alebo treba povedzme výdaj fin. prostriedkov na platbu za telefón, doménu, tovar, materiál... prípadne ešte podrobnejšie? Videla som to už urobené aj tak aj tak a neviem sa rozhodnúť čo je lepšie. Ďakujem!
Melnick
18.05.08,19:18
Ja volím konkrétny popis finančnej operácie.:) Častokrát som to ocenila ja sama, následne pri hľadaní niektorého dokladu.
tetrisss
18.05.08,19:22
Ja tiez pouzivam co najlepsi popis, napr. nakup tovaru, kancel.potrieb, prevod hotovosti na ucet, atd.
nelizuz
19.05.08,11:41
ja osobne tiez pouzivam konkretny popis operacie aj koli spatnej svojej kontrole napr.uhrada fa.za telefon a tiez vpisujem aj moje cislo fa.je to ovela prehladnejsie ako keby si napisete len uhrada za telefon
astensova
19.05.08,11:50
Tiež používam podrobný popis operácie dokonca ak kupujeme v ten istý deň materiál od rôznych dodávateľov píšem ešte firmy a nákup materiálu a počet blokov napr. 2par.