Lukas63
18.05.08,22:26
Zdravim,
potreboval by som poradit. Moje vlasy su uplne hrozne! Ak ich nosim uplne nakratko, tak s nimi nemam ziaden problem. Ale ked trochu podrastu, asi tak ze ofinu mam po obocie, tak mam s nimi problem. Ked si ich umyjem a uschnu mi tak maju taky vzhlad, najlepsie to prirovnat k suchej slame a takto to je minimalne jeden den po umyti, casto aj dlhsie. Rano mam velky problem ocesat si ich aby nestali kade tade a aby drzali nejaky ten tvar. Chcel by som nieco, co by mi pomohlo aby vyzerali najma trochu normalnejsie, aby neboli "take suche" a aby sa mi lahsie cesali. Neviete mi nieco poradit?
medvedik21
20.05.08,13:19
Skús vosk na vlasy, ten nanesieš a rozčešeš a vlasy držia tvar, alebo sa poobzeraj v drogérii po vlasových prípravkoch, na každom je napísané aký efekt s ním môžeš dosiahnuť. A na tie "slamené" vlasy Ti pomôže akýkoľvek kondicionér alebo balzam na vlasy ktorý nanesieš po umytí šampónom a po pár minútach zmyješ, vlasy tým zmäknú a sú hladšie a lepšie sa rozčesávajú. ;)
pasuliatko
29.01.09,20:57
používať Fructis :) vdaka nemu nemam žiadne problémy... alebo nejaký na vyrovnanie vlasov aby nerobili somariny :)