Olice
19.05.08,11:58
Chcela by som sa spýtať admina, či je možné presunúť reklamu v téme sikovné recepty na pravú stranu, je umiestnená vľavo a prvý príspevok sa nedá prečítať. Ďakujem.
Chobot
19.05.08,10:28
Chcela by som sa spýtať admina, či je možné presunúť reklamu v téme sikovné recepty na pravú stranu, je umiestnená vľavo a prvý príspevok sa nedá prečítať. Ďakujem.

Tá reklama je tam fakt nevhodne umiestnená, lebo zakrýva priložený súbor. Treba ten súbor otvoriť skôr, než nabehne reklama.

Ak by sa ti to nepodarilo, tak ti ho pripájam sem.
Marína
19.05.08,10:56
dtto v téme http://www.porada.sk/t82417-najzdravsich-30-potravin-organove-hodiny.html
Asi je to problém vo všetkých prvých príspevkoch s prílohami.
Olice
19.05.08,11:05
Tá reklama je tam fakt nevhodne umiestnená, lebo zakrýva priložený súbor. Treba ten súbor otvoriť skôr, než nabehne reklama.

Ak by sa ti to nepodarilo, tak ti ho pripájam sem.
Ďakujem, určite si to radi pozrú aj ostatní.
Mne osobne sa to nedalo otvoriť skôr ako nabehla reklama, zamrzlo to a ukázalo, že stránka nenájdená alebo také niečo.
JankaO
19.05.08,11:12
Tá reklama je tam fakt nevhodne umiestnená, lebo zakrýva priložený súbor. Treba ten súbor otvoriť skôr, než nabehne reklama.

Ak by sa ti to nepodarilo, tak ti ho pripájam sem.


Nemyslím, že by to bolo riešenie, skôr by som navrhla, aby reklama mala aj "vypínatko" stlačiť "x" a reklama sa zatvorí. (Bez ohľadu, či momentálne zavadzia alebo nie.)
Chobot
19.05.08,11:13
dtto v téme http://www.porada.sk/t82417-najzdravsich-30-potravin-organove-hodiny.html
Asi je to problém vo všetkých prvých príspevkoch s prílohami.

Pripájam...
Chobot
19.05.08,11:14
Nemyslím, že by to bolo riešenie, skôr by som navrhla, aby reklama mala aj "vypínatko" stlačiť "x" a reklama sa zatvorí. (Bez ohľadu, či momentálne zavadzia alebo nie.)

Súhlasím, len kým na to Richard zareaguje a opraví to, už si dokumenty môžu záujemcovia prečítať.
Marína
21.05.08,18:13
Ďakujem Tibor.:)
Fabiana
21.05.08,18:20
Tento istý problém je aj v téme Krásne fotografie. Písalo mi pár ľudí, či by sa to nedalo presunúť. Napísala som Richardovi minulý týždeň, ale zatiaľ nezareagoval. Dúfam, že sa tento malý technický problém skoro vyrieši. :-)
Fabiana
09.06.08,13:17
Po dlhšom čase som sa opäť dostala do tejto témy a to preto, lebo som sa zabudla poďakovať. Reklama v téme Krásne fotografie je presnunutá už pár týždňov a môžete si pozrieť priložené prílohy.
Ďakujem Richardovi za jeho čas a ochotu vzniknutý problém napraviť!!!
kukučka
18.09.08,09:28
ja som si po dlhšej dobe spomenula, že sa dá hodnotiť téma a chcela som to urobiť, ale niekde sa to dá a niekde ma reklama nepustí :mee:
Richard
18.09.08,10:49
Treba mi napísať ktorá reklama a dať link v ktorej téme.
Reklama by rozhodne nemala brániť funkciám Porady .-)
Paula
18.09.08,10:54
Napr. v ktorejkoľvek téme, ak si dám prácu s témou, alebo hľadať v téme, prekrýva mi ponuku reklama helios.
kukučka
18.09.08,10:59
ja v zdraví, ale keď som robila pokusy, tak tie s tmavým pozadím, nepomohlo ani kliknutie na ňu. Ak tam bola priesvitná, tuším kros, tak sa dalo
Richard
18.09.08,21:48
Niečo som poopravoval (Helios), ešte niekde?

P.S. ten "ilegálny" príspevok o blokovaní reklamy som zmazal. Ak niekto používa služby a zároveň vedome blokuje zobrazovanie reklamy, z môjho pohľadu je to pripájanie sa "načierno" resp. na úkor ostatných...