Lubo-h
19.05.08,21:44
Dobrý deň.
Chcel by som radu, ako si mám nastaviť Outlook, aby mi pri písaní správy mohol meniť typ písma, farbu, velkosť.
vďaka.
duves
20.05.08,03:41
Dobrý deň.
Chcel by som radu, ako si mám nastaviť Outlook, aby mi pri písaní správy mohol meniť typ písma, farbu, velkosť.
vďaka.
Nastav format spravy na "HTML".
nidoh
20.05.08,15:20
Pri potvrdení novej správy,stlač "zobraziť" potom "panely s nástrojmi",
kde si odfajkni "štandartné"a "formátovanie".
Popr.si vpravo hore dvojšipkou otvor zobrazenie v 2 riadkoch.
Lubo-h
20.05.08,20:28
Vďaka za príspevky.
Keby som mal obšírnejšie popísať, základné ikony mám, ale mi chýbajú práve takéto, ako sú v tomto formulári, kde teraz píšem. Tieto neviem vyvolať.
/Typ písma, farebnosť, veľkosť, sklon, zarovnanie, odstavce... / Mal som to v starom compe, ale na novom si to neviem nainštalovať.
Zaklikol som aj: "stlač "zobraziť" potom "panely s nástrojmi",
kde si odfajkni "štandartné"a "formátovanie". Ale sa mi nezobrazili tie ikony-funkcie, ktoré hľadám.

Ľubo.
Chobot
21.05.08,06:41
Vďaka za príspevky.
Keby som mal obšírnejšie popísať, základné ikony mám, ale mi chýbajú práve takéto, ako sú v tomto formulári, kde teraz píšem. Tieto neviem vyvolať.
/Typ písma, farebnosť, veľkosť, sklon, zarovnanie, odstavce... / Mal som to v starom compe, ale na novom si to neviem nainštalovať.
Zaklikol som aj: "stlač "zobraziť" potom "panely s nástrojmi",
kde si odfajkni "štandartné"a "formátovanie". Ale sa mi nezobrazili tie ikony-funkcie, ktoré hľadám.

Ľubo.

Ale veď duves ti to napísal, nečítaš jeho príspevok?

Neviem, ktorú verziu Outlooku máš, ale štandardne sa to nastavuje v menu Nástroje > Možnosti > záložka Formát pošty a tam si dáš miesto "Obyčajný text" voľbu "HTML"

Kým máš nastavený formát správ "Obyčajný text" tak správu nemôžeš formátovať, myslím len typ písma môžeš meniť, ale žiadne Bold, žiadne farby a pod.

Dá sa to nastaviť aj individuálne pre jednu správu, alebo ako som písal hromadne pre všetky správy.
Lubo-h
23.05.08,14:55
Vďaka za rady, ale tak mi to nešlo. Teraz riešim pri písaní nasledovne. Pravím kliknutím myšky sa vyvolajú tie funkcie, ako som hľadal. Tam sa môže všetko upravovať.
Príjemný víkend vospolok.