martinapb
20.05.08,09:05
Prosím Vás dokedy sa musia zaplatiť mesačné preddavky na daň z príjmu FO? Do výplatného termínu (u nás 15.) alebo do konca mesiaca?
Vladimír Ozimý
20.05.08,09:17
termín je do 5 dní od výplatného termínu (§41 ods. 6)
martinapb
20.05.08,10:49
Ďakujem