Bambi23
20.05.08,07:20
Ahojte,

vie mi niektoradit kolko P-čok moze priniest zamestnanec od lekara mesacne, alebo rocne? Je na to nejaky limit?

Mame zamestnanca, ktory nam bezne nosi 3-4 denne potvrdenky v priebehu mesiaca za vysetrenie u lekara. Mam dojem, ze si z toho robi nahradu za dovolenky :)

Dakujem
Tweety
20.05.08,07:21
Ahojte,

vie mi niektoradit kolko P-čok moze priniest zamestnanec od lekara mesacne, alebo rocne? Je na to nejaky limit?

Mame zamestnanca, ktory nam bezne nosi 3-4 denne potvrdenky v priebehu mesiaca za vysetrenie u lekara. Mam dojem, ze si z toho robi nahradu za dovolenky :)

Dakujem
Áno, je v ZP §141 odst.2, konkrétne je to 7 dní ročne.
Bambi23
20.05.08,07:25
Dakujem Tweety, idem si ten zakon hned pozriet ... este raz vdaka