jankazb
20.05.08,09:46
Máte niekto kúpený RD v Sládkovičove - Zátišie? Videli ste domy? Čo hovoríte na kvalitu? Ďakujem.
AndrejG
20.05.08,09:39
Ja som tam bol tusim 3x kvoli tym tep. cerpadlam, som sledoval ake su hlucne, atd. :) Tie domy vyzeraju dobre, maju aj rekuperaciu, dobru izolaciu a je tam klud. Pre ludi z BA jedina nevyhoda, ze je to nejakych 20-30min. autom, inak vsetko ok.
mlaco
20.05.08,10:50
... Pre ludi z BA jedina nevyhoda, ze je to nejakych 20-30min. autom, inak vsetko ok.

Dnes mi len cesta po samotnej Kazanskej ulici (BA, pod. biskupice) trvala presne 15 min... :-(

(este nedavno tam zapchy nebyvali!)

Ak clovek byva mimo BA pri hlavnom tahu, tak to je pomaly lepie ako byvat na sidlisku vramci BA :-/
AndrejG
20.05.08,18:31
Dnes mi len cesta po samotnej Kazanskej ulici (BA, pod. biskupice) trvala presne 15 min... :-(

(este nedavno tam zapchy nebyvali!)

Ak clovek byva mimo BA pri hlavnom tahu, tak to je pomaly lepie ako byvat na sidlisku vramci BA :-/

Toto je hlavny argument ludi, ktori byvaju mimo a dochadzaju. Ano, v BA su zacpy, ale ked clovek byva mimo, najprv musi prejst zacpami do BA aby potom pokracoval v zacpach v BA. To si ludia neradi pripustaju. Lebo rano su zacpy z kazdeho tahu.

Aj ked lokality ako Pod. Biskupice, Devinska Nova Ves alebo Zahorska Bystrica, tie do BA ani nepocitam, odtial ist do mesta, to je to iste ako zo vsetkych tych satelitov, to suhlasim. Ked nie este horsie, do Biskupic hrozne nerad chodim, tam su katastrofalne zacpy.
jankazb
21.05.08,04:22
Páni, ďakujem za prehľad o doprave v okolí a centre BA, ale ja potrebujem zistiť kvalitu postavených domov v Zátiší a nie riešiť dostupnosť. Nie všetci pracujeme v BA :-))
AndrejG
21.05.08,05:36
Ved som ti pisal, ze to co som tam videl, sa mi pacilo. :)