ajacik
09.04.05,09:26
Ostali nám posledná dve finalistky. Takže ktorá nakoniec zostane a bude prvá slovenská Superstar??

Môj typ: určite Katka (teda dúfam) :-)
adam
09.04.05,07:34
Pridávam sa na stranu Katky. Doposiaľ sa zo všetkými témami vysporiadala najlepšie. :) Martinin spev v poslednej dobe znie "uškriekano" ( možno pre chorobu...) Ale je to súťaž, Katka je lepšia...:)
Zita5
09.04.05,07:43
Aj já mám taký pocit na duši , že víťaz bude Katka . Ale môže byť aj zvrat .
janasv
09.04.05,08:15
Podľa mňa -Katka. Lepšie spieva, frázuje, lepšie pieseň precíti. Martina má skutočne talent, potenciál, ale na môj vkus príliš ziape. Ale - má len 16r., dá sa s ňou pracovať. Aj keď, je dosť tvrdohlavá. /To si ale krásne odporujem..../
S prípadnou porážkou /aj keď prípade 2. miesta možno hovoriť v takej súťaži o úspechu/ sa Martina podľa mňa aj horšie vyrovná. Katka toho už viac prežila.
Škoda, že nemohli ostať do konca všetci, niektorí ani neukázali, čo v nich je. To hlasovanie na záver, pre všetkých 11, by bolo veľmi zaujímavé...
lenkak
09.04.05,08:34
Aj podľa mňa vyhrá Katka.
Marta V
09.04.05,08:37
Podľa mňa tiež Katka. Má istejší hlas ako Martina.
Nika
09.04.05,09:48
Aj ja si myslím, že vyhrá Katka, hoci Martina sa mi páči viac. Ale mne tipy nevychádzajú, takže sa nechám prekvapiť.
kika:)
09.04.05,11:29
Ja si myslím že vyhrá Martina s tým jej zlatým dobre znejúcim hlasom. Ja jej dávam svoj hlas. :D
M0NIKA
09.04.05,12:16
Mne sa viec páčila Martina, neskôr Katka... som zvedavá.

Viete niekto, čo sa bude spievať vo finále?
porfin
09.04.05,16:31
Čo budú spievať??? Na stránke majú napísané - BEST OFF - výber s toho najlepšieho od finalistov. Ale nič konrétne ....:(
Denisa
09.04.05,16:46
Fandím Katke a možno pošlem aj hlas ;)

Zatiaľ som to vždy len sledovala s nadhľadom, ale tieto posledné kolá ma chytili...
babenko1
09.04.05,19:38
Ja dúfam, že to vyhrá Katka... Je na tom oveľa lepšie ako Martina.
36marika
10.04.05,05:35
Aj ja si myslím, že Katka. Hoci sa mi páči, že 16 ročné dievča dokáže spievať tak, ako spieva Martina. Ale prajem Katke, aby vyhrala.
babenko1
10.04.05,10:55
Martina by možno tak nespievala, keby od svojich 6-7 rokov nechodila na hodiny spevu a k hlasovej pedagogičke...
kika:)
10.04.05,11:42
Kto chce aby vyhrala Martinka? :confused:
Ja jej drzim na 100 PERCENT. ;)
nika123
10.04.05,13:07
myslim si ze vyhra katka ale spievaju dobre obidve, len katka by mala viac dbat o svoj image bez make upu je nesympaticka
andrej_rv
10.04.05,14:43
Anketu treba poopraviť - Šindlerová (vraj) odstúpila, Bezdeda sa vracia:
http://www.bleskovky.tk
Danielam
10.04.05,15:53
Anketu treba poopraviť - Šindlerová (vraj) odstúpila, Bezdeda sa vracia:
http://www.bleskovky.tkJe to hlúpy žartík Martina neodstúpila.Treba si všimnúť koncovku www.bleskovky.tk (http://www.bleskovky.tk) miesto www.bleskovky.sk (http://www.bleskovky.sk)
inge57
10.04.05,19:26
No nemyslím si žeby Katka bola v spievaní lepšia ako Martina. Ak by došlo k výmene a Katka by mala choré hlasivky, tak by možno vôbec nezaspievala, resp. by tam bolo veľa falošných tónov. Jediná vec, ktorá už aj mne trošku vadí na Martinke je, že by sa mohla aspoň trošku pohnúť . Martina by bola niečím novým na našej hudobnej scéne, kým Katka je musíte uznať vo viacerých prípadoch hrozne podobná Jane Kirschner. No nakoniec to aj tak vyhrá Katka, lebo je spontánnejšia ako Martinka.
fasia
15.04.05,07:22
Ja by som bola veľmi príjmene prekvapená, keby vyhrala Katka... Fandím jej.. aj keď som sa tu už nechala počuť, že si mysím že Martina by bola strategický víťaz do medzinárodného finále superstar.. tam by mala asi väčšie šance ako Katka...

tak to jsou ty paradoxy...
Jankaaa
15.04.05,07:32
Aj podľa mňa vyhrá Katka. Držím jej prsty.
Môžte si pozrieť, čo budú spievať
http://ludia.sme.sk/clanok.asp?rub=ludia_real&cl=2011911
AntekaK
15.04.05,09:28
Ja držím palce Katke a dúfam, že zvíťazí.
:) :o :)
Zuzka
15.04.05,09:34
Mojou favoritkou je Katka :)
vladan
15.04.05,09:37
Mojou favoritkou bola Zdenka a teraz mi to je v celku jedno, ktorá z nich to vyhrá (obidve sú dobré, aj keď Katka je vyhodňarka ...) ... včera som listovala nejaký časopis a Katku som skoro nespoznala ... ja viem, že imidž je nanič, ale Katka vyzerala ako chlap ... v tomto smere mi viac sedí Martina ... ale nech rozhodnú ľudia ... asi pošlem sms obidvom :D ...
miriza
15.04.05,10:29
Ja strááááášne fandím Martine, máme v robote stiahnute piesne čo spievala v SHS a máme husiu kožu skoro stále.
babenko1
15.04.05,19:39
Tak ako si myslíte, že to dopadne? Pesnička SMS sa mi viac páčila od Katky....
adam
15.04.05,19:50
Tak ako si myslíte, že to dopadne? Pesnička SMS sa mi viac páčila od Katky....
U nás sú 2 tábory: Ja - Katka, Manžel - Martina, Syn - Martina, dcére je to jedno......:p
eviketa
15.04.05,19:54
Ja zas myslím, že dnes to lepšie spievalo Martine. Uvidíme. Inak super-vidím že je viac takých čo do rozhodnutia nevedia opustiť svoje PC.
juko
15.04.05,20:04
V každom kole niekto vynikne a niekto to pohnojí, resp. nesadne mu kolo. Minule na to doplatil Tomáš, dnes myslím kolo nesadlo Katke. Martina bola dnes jasne lepšia a to fandím Katke.
petra:-)
15.04.05,20:05
U nás sú 2 tábory: Ja - Katka, Manžel - Martina, Syn - Martina, dcére je to jedno......:p
:D U nás sú tiež 2 tábory: Ja - Martina, Manžel - Katka, dcéra - Martina, synovi Zdenka vypadla, takže mu je to tiež jedno :D
Keď to tak počítam je to 4:2 pre Martinu. Dnes naozaj spievala lepšie Martina.
ondrejvla
15.04.05,20:10
Ale ja chcem aby vyhrala Katka! Mne sa úžasne páči, má zvláštnu charizmu, ktorá sa určite vyrovná jej spevu.

Takže ja posielam hlasy Katke!
klocek
15.04.05,20:12
Skoda že len jej nevyšla druhá skladba, kde fakt cca 30 - 40 sekund spievala úplne mimo. Aj to sa stáva, ozaj škoda. Ešte pre všetkých poradákov mám dotaz: Viem mi niekto poradiť, kde by sa dalo zohnať nové CD-čko Richarda Rikkona (klavíristu SuperStar) Carovný klavír. Stačil by mi link na web alebo konkrétnu predajňu - aderu alebo tak, díky!
klocek
15.04.05,20:16
Tak ako si myslíte, že to dopadne? Pesnička SMS sa mi viac páčila od Katky....
Opakujem sa, ale tú druhú skladbu (hlavne v jej prvej tretine) vôbec nezvládla a išla úplne mimo tóniny a to by sa SuperStar stať nemalo. Nevedela sa dosť dlho chytiť, škoda. Mne sa viacej páči podanie Martiny!
petra:-)
15.04.05,20:17
nové CD-čko Richarda Rikkona (klavíristu SuperStar) Carovný klavír. Stačil by mi link na web alebo konkrétnu predajňu - aderu alebo tak, díky!

www.zavodsky.sk
predajne: http://www.zavodsky.sk/index.php?page=1
evina
15.04.05,20:19
Aj mne sa dnes páčila viac Martina, i pesnička , ktorú spievali
spoločnú mi viac sedela v podaní Martiny.
klocek
15.04.05,20:20
Martina by možno tak nespievala, keby od svojich 6-7 rokov nechodila na hodiny spevu a k hlasovej pedagogičke...
Na tom že spieva od útleho detstva nie je nič zlé ba naopak. A keby nemala ten hlasový rozsah od prírody, tak by mohla navštevovať hodiny spevu aj 10x viacej a nepomohlo by to! Mne imponuje talent, spev, vôla Martiny Sindlerovej a držím jej palce! Tiež by si zaslúžila byť SuperStár. Obe by si to zaslúžili!
klocek
15.04.05,20:21
Aj mne sa dnes páčila viac Martina, i pesnička , ktorú spievali
spoločnú mi viac sedela v podaní Martiny.
Moja reč!!!
kukučka
15.04.05,20:31
Doteraz som fandila Katke, nehlasovala som. Martina má dnes svoj veľký deňa tak som "zblbla" jak v parlamente a poslala hlas obidvom! No čo už :p
bodliak
15.04.05,21:55
Som spokojný. Obe boli dobré, obe by si zaslúžili vyhrať.

Jediný, kto ma sklamal, je Patejdl. Všetko na jedno kopyto, keby bol obuvník, tak šije len na ľavú nohu.
syamlee
15.04.05,22:02
Aj ja som spokojny... ale vitaz moze byt len jeden....
petra:-)
16.04.05,04:57
...a Katka Koščová je superstar!
ajacik
16.04.05,08:05
Huráááááááááááááááááááááá :)
Lenuška
16.04.05,08:08
sú obidve super, ale tak ako swing patril Katke, Martine patril finálový večer. Mala podľa mňa vyhrať ona. Ale v magazíne povedala, že vyhrať nemusí, ale

chce byť najlepšia - čo sa jej podarilo. Katke počas celej súťaže viackrát
"nesadli" pesničky a viackrát bola mimo než Martina.
Možno až tak spevu nerozumiem, ale mám z toho pocit, že sme mali
omnoho lepšiu jedenástku než Česi minulý rok, ale máme horšiu Superstar.
Katka na Anetu nemá. Ale aj tak ja musím ísť v pondelok do roboty.
inge57
16.04.05,11:12
No myslím, že včera Katka nevynikla ani v jednej skladbe. Keď som počula pesničku, ktorú mali spievať obidve tak pri Katkinom speve som si pomyslela - nič otrasnejšie si už nemohli vymyslieť, ale keď to spustila Martina tak tá pesnička mala tie správne grády a dokonca som sa prichytila ako si ju spievam aj ja. Katka v celom svojom účinkovaní okrem kola - swingu nebola nikdy lepšia ako Martina. Ale zastávam názor, že Slovensko je zakomplexované a znova nevyhrala tá, ktorá je v spievaní lepšia. Neviem, ale mám dojem keby bola Martina škaredšia, tak by aj vyhrala. A ešte na margo toho pohybu myslím nie zastávam názor, že včera s publikom spolupracovala viac Martina ako Katka a dokonca aj pohybovo bola na tom lepšie. Ja som do včerajšieho kola držala palce obidvom finalistkám, ale Katka bola včera slabá ako čaj. Ak by jej nebola vyšla iba jedna skladba poviem stane sa, ale jej nevyšla ani jedna. Ľudia rozprávajú o jej charizme, ale zamyslel sa niekto nad charizmou Martiny, myslím, že nie lebo čo počujem za celé obdobie superstar _ ona má len 16 rokov, ale na mňa pôsobila viac charizmatický ako Katka. No a nakoniec si myslím, že ak sme chceli reprezentovať Slovensko v Európe či dokonca na celosvetovom kole Superstar, tak to nie je správna kandidátka. Ale prajem jej nech sa jej darí aj ja som z východu, ale neberiem to odkiaľ si, ale aké kvality máš.
emily
16.04.05,15:26
Inge to je Tvoj názor...na mňa Martina pôsobila veľmi zle.....spievať vie..to beriem, že Katka finále zbabrala, to je tiež jasne....ale počúvať Martinu by som nedokázala ani pol hodiny a pozerať na ňu ani 15 minút...pôsobí na mňa negatíne a neúprimne, je ľadová, mňa na začiatku veľmi zaujala, ale postupne ma od seba odpudzovala svojím vystupovaním...toť môj názor....
babenko1
16.04.05,16:36
Súhlasím s emily.. Martina vie naozaj spievať dobre... to jej nikto nezoberie.. ale stále mi pripadala taká neúprimná... Možno to robil ten jej vek, možno nie.. ktovie?
Inge..a videla si terajšie české superstar? To je strašnééé... Nemastné neslané, publikum oničom, nehovoriac o porote a moderátoroch... môžem povedať, že som sa úspešne nudila...ich prvé kolo bolo lepšie...
klocek
18.04.05,06:24
No myslím, že včera Katka nevynikla ani v jednej skladbe. Keď som počula pesničku, ktorú mali spievať obidve tak pri Katkinom speve som si pomyslela - nič otrasnejšie si už nemohli vymyslieť, ale keď to spustila Martina tak tá pesnička mala tie správne grády a dokonca som sa prichytila ako si ju spievam aj ja. Katka v celom svojom účinkovaní okrem kola - swingu nebola nikdy lepšia ako Martina. Ale zastávam názor, že Slovensko je zakomplexované a znova nevyhrala tá, ktorá je v spievaní lepšia. Neviem, ale mám dojem keby bola Martina škaredšia, tak by aj vyhrala. A ešte na margo toho pohybu myslím nie zastávam názor, že včera s publikom spolupracovala viac Martina ako Katka a dokonca aj pohybovo bola na tom lepšie. Ja som do včerajšieho kola držala palce obidvom finalistkám, ale Katka bola včera slabá ako čaj. Ak by jej nebola vyšla iba jedna skladba poviem stane sa, ale jej nevyšla ani jedna. Ľudia rozprávajú o jej charizme, ale zamyslel sa niekto nad charizmou Martiny, myslím, že nie lebo čo počujem za celé obdobie superstar _ ona má len 16 rokov, ale na mňa pôsobila viac charizmatický ako Katka. No a nakoniec si myslím, že ak sme chceli reprezentovať Slovensko v Európe či dokonca na celosvetovom kole Superstar, tak to nie je správna kandidátka. Ale prajem jej nech sa jej darí aj ja som z východu, ale neberiem to odkiaľ si, ale aké kvality máš.
Zastávam veľmi podobný názor ako ty, len ak je pravda, čo povedala tomu 10 ročnému dievčatku a počuli to aj jej rodičia, tak to je fopa! Svedčilo by to o jej "ešte detskosti a nevyzratosti" ale čo by sme chceli od 16-ročného dievčaťa!?
marianna
18.04.05,07:06
Katka bola mojou favoritkou od začiatku, a myslím si, že si získala sympatie ľudí svojou prirodzenosťou. Neviem, čo tým Inge myslí, že slováci sú zakomplexovaní, pretože uprednostnili Katkinu prirodzenosť a dobrý spev pred Martiným dosť nezdravím sebavedomím? Podľa mňa Martina to v poslednom kole dosť na ľudí hrala, tým usmievaním sa a pohybom a ďakovaním STV a tak ďalej. Katka možno nieje výzorovo modelka, ale vo svete nás určite nezahanbí. Držím jej palce.
accad
18.04.05,07:49
Aj pre mňa bola Katka favoritka, mám radšej klubové podujatia (kam Katka patrí) ako mega koncerty. K Martine, dúfam, že jej povaha, ktorú jej viacerí na základe prvých dojmov pripisujú, pomôže v tom, že ju v 16-tich rokoch neprevalcuje krutý showbiznis. Tam ide o peniaze a pohybuje sa tam veľa ľudí, ktorí čakajú na svoju ovečku na ktorej sa môžu priživiť. Ak ju podchytia tí správni ľudia, môže byť z nej výborná speváčka, ju ešte možno formovať. Len musí mať šťastie na ľudí okolo nej.
Katarína STR
18.04.05,07:50
Ja osobne som bola veľmi sklamaná, že vyhrala Katka Koščová. Je pravda, že je sympaťáčka, ale táto súťaž bola o speve. A Martina spieva lepšie ako Katka.
Keď tak nad tým rozmýšľam, nemali to nechať na ľudí. Teda aspoň posledné 3 kolá. Pretože ľudia rozhodovali podľa sympatií a nie presne podľa spevu. Keby to bolo na porote, tak si myslím, žeby vyhrala Martina.

Neviem prečo o nej niekto hovorí ako o ľadovej kráľovne. Preboha veď má len 16 rokov. Veď ešte nieje ani dospelá a každý po nej chce, aby vystupovala ako dáma, a aby vedela správne reagovať na otázky. Veď niekto to nevie správne reagovať ani keď má 20 či viac rokov. Možno je len prísnejšie vychovaná ako Katka.
Katka je viac bláznivá a podľa mňa niekedy až moc.

Neviem či si zaslúži byť Katka superstár. Veď jej štýl obliekania nie je bohviečo a tiež jej štýl účelu sa mi vôbec nepáči. A keď nieje namaľovaná tak sa mi už vôbec nepáči.
A vždy začína vetu : Ja neviem,ale..... Tiež by sa dalo Katke veľa vecí vyčítať.
Ale o to tu vôbec nejde. Nemôžete porovnávať dospelú ženu so 16 ročným dievčaťom.

Táto súťaž bola o speve. A Katka veľakrát spievala falošne.

Ale čo už. Veď ja z toho nič nemám. Či už vyhrala Katka, alebo keby vyhrala Martina
Len sa mi to zdá nefér.

Myslím, že Martina sa musela cítiť ukrivdená.
Sany
18.04.05,08:45
Superstar nie je len o speve, to by sa asi volalo superspevák. A ak je o speve, potom prečo píšeš, ako sa Katka oblieka, aký má účes a či sa maľuje.Ale keby táto súťaž aj bola len o speve, je vecou názoru, aký spev sa komu páči. Mňa osobne tiež viac oslovil Katkin spev, ktorá síce nemá taký silný hlas, ale bolo vidno, že spieva pre radosť, že tým žije a teší ju to spievanie. Martinka má zas úžasný rozsah, ale to je dosť málo. Mne sa všetko zdalo zaspievané takmer rovnako, proste chcela ukázať, že má hlas. No, mne to nestačilo. Katka je naozaj speváčka pre iné kategórie ľudí ako Martinka. Jedna je pre tých, čo majú radi pesničky, kde je potrebný aj nejaký feeling, druhá je jasne rocková speváčka, kde sa ukáže jej silný hlas.
Katarína STR
18.04.05,08:50
SANY

píšem to preto, lebo každý kritizuje Martinu, že je ľadová kráľovna no a pre mňa je Katka naozaj len baba z gauča, ktorá nemá štýl dámy.
Preto.
Katarína STR
18.04.05,08:53
SANY

no a keď ako píšeš, bola táto súťaž len o speve, prečo každý po Martine chcel, aby tancovala a že sa neusmieva, že toto, alebo ono.
Prečo potom Martinu kritizujete, keď je to len o speve?

Musíš uznať, že Katka spievala viackrát falošne.
Sany
18.04.05,09:30
SANY

no a keď ako píšeš, bola táto súťaž len o speve, prečo každý po Martine chcel, aby tancovala a že sa neusmieva, že toto, alebo ono.
Prečo potom Martinu kritizujete, keď je to len o speve?

Musíš uznať, že Katka spievala viackrát falošne.Ja si práveže nemyslím, že táto súťaž bola LEN o speve. Si ma trochu nepochopila, prečítaj si to prosím ešte raz. A fakt musím uznať, že obe spievali niekoľkokrát falošne. Ale ja si nemyslím, že môj názor je ten jediný správny. Každému sa páči niečo iné a ja som len taký bežný konzumný poslucháč, žiaden odborník....Tak sa nehnevaj
Janca
18.04.05,09:35
Myslím, že obdiv si zaslúžia všetci skoro 10 finalisti, každý niečo trochu zvrzal a v niečom bol výnimočný, mne osobne sa páčili všetci čo vydržali aj tie zákulisné praktiky o ktorých sa mi diváci len ťažko dozvieme. Na ich vek sa mi to zdá obdivuhodné.
Kto chcel mohol esemeskovať a tak podporiť svojho favorita.
Mne osobne sa veľmi páčila kritika Haberu, aj keď pôsobil ako frajer, mal triezve názory a nemal ľúbivú politiku.
Nech to dopadlo ako chcelo, prajem všetkým, aby sa nestratili zo scény, kto chce si zapne svojho favorita, kto nechce, nech vypne televizor alebo rozhlas. Je dobré, ze sa dáva prilezitosť mladým.
Omluvam sa, teraz som postrehla, že píšem aj anglickou klavesnicou aj slovenskou.
Pekny den vsetkym.
Sany
18.04.05,09:57
Myslím, že obdiv si zaslúžia všetci skoro 10 finalisti, každý niečo trochu zvrzal a v niečom bol výnimočný, mne osobne sa páčili všetci čo vydržali aj tie zákulisné praktiky o ktorých sa mi diváci len ťažko dozvieme. Na ich vek sa mi to zdá obdivuhodné.
Kto chcel mohol esemeskovať a tak podporiť svojho favorita.
Mne osobne sa veľmi páčila kritika Haberu, aj keď pôsobil ako frajer, mal triezve názory a nemal ľúbivú politiku.
Nech to dopadlo ako chcelo, prajem všetkým, aby sa nestratili zo scény, kto chce si zapne svojho favorita, kto nechce, nech vypne televizor alebo rozhlas. Je dobré, ze sa dáva prilezitosť mladým.
Omluvam sa, teraz som postrehla, že píšem aj anglickou klavesnicou aj slovenskou.
Pekny den vsetkym.Janca, úplne s tebou súhlasím, mne sa tiež páčili skoro všetci ( tie dve malé výnimky nebudem menovať), celkom sa teším, že idem na ich koncert. Ale napríklad mojím úplným favoritom bol Samo a ľuďom sa nepáčil. Ale vôbec nie som preto teraz nahnevaná. Beriem, že to tak proste je. Ja verím, že sa presadia všetci, keďže dostali takú úžasnú šancu a potom už bude len na divákoch a poslucháčoch, koho si vyberú a budú počúvať. A vôbec nie je vylúčené, že tí, ktorí vypadli medzi prvými ešte prevalcujú víťaza.
Jozef Mihál
18.04.05,09:58
Zajtra, tj. utorok, o 11:00 je v Pravda café Koščová. Ak chcete autogram, spoločné foto, niet lepšej príležitosti.
Katarína STR
18.04.05,10:21
Ja si práveže nemyslím, že táto súťaž bola LEN o speve. Si ma trochu nepochopila, prečítaj si to prosím ešte raz. A fakt musím uznať, že obe spievali niekoľkokrát falošne. Ale ja si nemyslím, že môj názor je ten jediný správny. Každému sa páči niečo iné a ja som len taký bežný konzumný poslucháč, žiaden odborník....Tak sa nehnevaj


Božechráň, ja sa nehnevám. Veď nemám prečo. ;)

Každý máme svoj názor.
100 ľudí, sto chutí. Neznamená, že keď mi niečo nechutí, že je to zlé. No nie ? :D

V pohode.
Ja som tiež napísala len svoj názor. A v podstate je jedno kto zvíťazí, lebo aj tak sa ani Martina ani Katka už nestratia. Každá z nich sa zviditeľnila, každá ukázala čo vie a komu sa to páčilo, ten si ich pre svoju spoluprácu vyhľadá či už získali titul SUPERSTÁR, ale nie.

Papa
Jano1961
18.04.05,10:56
Debata kto je lepší ,či Katka alebo Martina / Konček ,Bezdeda, Predná, Tomeček.../
je tak trocha o ničom. Všetci 11-sti majú možnosť ukázať v budúcnosti čo v nich
je, ak začnú vydávať svoje vlastné CD. Kto z nich je najlepší na Slovensku?
Podľa mňa zatiaľ nikto z nich.Zatiaľ neprekonali trebars Joža Ráža, Mariku Gombitovú, Mira Žbirku. Budem rád ,ak budem počuť ich skladby v budúcnosti a budem ohúreny,
ako keď som prvykrát počul Žbirkovú -Atlantídu,alebo si národ bude pospevovať
takú "jednoduchú" pesničku ako bola od Žbirku " Biely kvet".To isté sa
týka aj napr. pesničky "Voda čo ma drží nad vodou" atď.
Budem takisto rád ak sa v buducom ročníku v Superstár objavia nové talenty,
ktorí sa na túto neprihlasili z rôznych dôvodov. A teraz zistili, že sa netreba
sa okúňať a prihlasiť sa, potom čo ,vidia čo sa deje okolo toho .A na budúci rok
budú opäť "ohnivé" diskúsie či bola lepšia Katka, Julka, Janko ,Ferko...
inge57
18.04.05,12:02
Ahojte! Vidím, že sa tu rozpútala búrlivá debata kto je lepší. Ja by som navrhovala uzavrieť túto tému s tým, že čas ukáže kto bol lepší. Uvidíme kto nahrá lepšie CD či Katka alebo Martinka.
Jozef Mihál
19.04.05,10:47
Katka Koščová dnes v Pravda café.
Sany
19.04.05,11:03
Katka Koščová dnes v Pravda café. Škoda, že som musela byť v robote...
tibor
19.04.05,11:22
Jozef...a ktorý si Ty?...

(:
Zuzka
20.04.05,05:50
Katka Koščová dnes v Pravda café.
Jožko, aká bola autogramiáda ? :)
Jozef Mihál
25.02.07,21:52
Dobrá, ale malo to nedostatok - nebolo šampanské.
Melnick
25.02.07,22:07
:eek: :eek: Superstar-superodpoveď ,po dvoch rokoch,alebo už aj zle vidím?:D :D
willma
26.02.07,06:19
Nechcem sa dotknúť, ale Jožko asi prevetrával a zametal Poradu. Žeby chcel do nového účtovného roka bez restíkov vstúpiť? :D