fialka m
21.05.08,10:45
Ahojte poradaci, mame zamestnancov, ktorym by sme chceli dat podpisat dodatok k pracovnej zmluve, kde budu stanovene ciele, ktore maju splnit (jedna sa o testy anglickeho jazyka, nakolko denne ho musia pouzivat, tieto testy budu bodovane), ak tieto ciele nesplnia (nebudu mat dostatocny pocet bodov), budeme ich musiet preradit na inu pracu. Mozeme to takto urobit?

Dakujem
fialka m
23.05.08,11:38
poradaci, nevie mi niekto poradit?
Martin Mocko
23.05.08,11:46
poradaci, nevie mi niekto poradit?

Taak..tomu velmi teda nechapem. Ja sam som robil dost dlho s nemeckym jazykom a komunikoval som denne s nemeckymi firmami. A dolezite pre zamestnavatela bolo, aby som vybavil to, co potrebujem....a co potrebuje firma. A urcite nie, ci napisem test z nemeckeho jazyka. :o
Jara
23.05.08,12:10
Boli by blbí keby súhlasili s takýmto dodatkom. Boli prijatí na túto XY pozíciu za taký XY plat a teraz ste si rozmysleli že im to sťažite? Myslím, že takýto dodatok by ste mohli urobiť v prípade napr. osobného hodnotenia, že kto neurobí testy tak ho nebude mať alebo sa %-tuálne zníži ap. alebo v prípade keď budete prijímať nového pracovníka a jemu to date do PZ nie do existujúcich. Veď je to porušenie PZ zo strany ZĽ, nie? Aspoň mne to tak pripadá.
fialka m
10.07.08,08:53
Este mam jeden problem...zamestnanci pracuju na klasicky pracovny pomer, 40 hodin tyzdenne od 8:00 do 17:00. Lenze podla potrieb zakaznikov potrebujeme zmenit ich pracovny cas na 2 zmennu prevadzku, kde budu aj nocne, vikendy. Co ak zamestnanec odmietne podpisat takyto dodatok. Co s nim potom? Mozeme mu dat skoncenie alebo ako, lebo pozicia nezanikne, iba sa zmeni pracovny cas.

Dakujem
fialka m
11.07.08,08:11
nevie niekto poradit? :confused:
fialka m
13.07.08,20:00
fakt nikto nevie?
liba2
13.07.08,20:15
luciagr
14.07.08,06:59
Este mam jeden problem...zamestnanci pracuju na klasicky pracovny pomer, 40 hodin tyzdenne od 8:00 do 17:00. Lenze podla potrieb zakaznikov potrebujeme zmenit ich pracovny cas na 2 zmennu prevadzku, kde budu aj nocne, vikendy. Co ak zamestnanec odmietne podpisat takyto dodatok. Co s nim potom? Mozeme mu dat skoncenie alebo ako, lebo pozicia nezanikne, iba sa zmeni pracovny cas.

Dakujem

My sme mali takychto zamestnancov, ale so zmenou pracovnej zmluvy suhlasili. Takze dodatky nam podpisali.