Romi1
21.05.08,10:21
Zdravím na porade som nový /zatial sa tu moc nevyznám/a na začiatok musim povedat: pači sa mi tu:)
Mám napad, ktorý suvisí s internetom/..jedna z volieb koli nenaročnosti na financie/, prezentačným cd prípadne rozšírené dvd jedná sa o priblíženie zaujímavých lokalít turistom na Slovensku ....približne viem a ako by som mal postupovat/rovnako mam aj jasnu predstavu ako by to malo vyzerat a tak/...len sa chcem opýtať má niekto s niečím takým skúsenosti prípadne vie mi poradiť??viem ,že ak by to malo nekoho osloviť tak to musí byt inovatívne a hlavne profesionálne ...taktiež je potrebne si spraviť prieskum ak niečo take je a za koľko sa to ponuka ,či je to vobec predajné a tak...plánov je viac ale mne osobne zatial chýbajú prostriedky na zrealizovanie zámerov....a toto je možno schodnejšia cesta ako sa pustit do niečoho vačšieho....vopred ďakujem
jozefstefan
21.05.08,08:24
Komu by si ponukal alebo predaval taketo informacne CD/dvd?

Podla autorskych prav by si mal mat povolenie na zverejnenie audiovizualneho materialu od autorov, pripadne si sam zhotovit takyto propagacny material.
Romi1
21.05.08,08:48
ten material by som tvoril sam a potom by sa to davalo grafikovi na spracovanie....a aj vtedy je to potrebne??
rooobert.j
21.05.08,10:07
Mal by si si nejak ošetriť tie autorské práva.
Inak mýliš sa, že je to nenáročné na financie, buď investuješ čosi do technického vybavenia, buď kúpa alebo prenájom, alebo tvoje propagačné materiály nebudú kvalitné. Alebo už máš techniku?
Romi1
21.05.08,12:04
financnou nenarocnotou som myslel internet....cd a dvd to je narocne ako na cas tak aj naprvotne naklady hlavne aj ked je produkt hotovy a urobim si prieskum aj tak mi to nezarucuje 100 perc. uspesnost.ano viem ze co sa tyka distibucie a reklamy to už mam v hlave :)že jako sa to da riesit...
33andrea
22.05.08,13:52
financnou nenarocnotou som myslel internet....cd a dvd to je narocne ako na cas tak aj naprvotne naklady hlavne aj ked je produkt hotovy a urobim si prieskum aj tak mi to nezarucuje 100 perc. uspesnost.ano viem ze co sa tyka distibucie a reklamy to už mam v hlave :)že jako sa to da riesit...

:confused: v hlave to nestaci mat, :). Skus si dat vsetky "veci" na papier a potom uvidis. Naozaj je rozdiel "mat to v hlave" a vypracovat podnikatelsky plan. Bez toho to jednoducho nejde. Iba budes mat zbytocne vydavky,ked to nebudes mat riadne pripravene. DRZIM PALCE:)
sneky
03.06.08,19:02
AHoj cital som tvoju otazku..no chvilu som sa musel zamysliet ab y som ti spravne odpovedal. Cielova skupina...a predajne miesto resp. distribucny kanal budu tvoje kamene urazu. Nechcem ta odradzat ale turizmus a slovensko proste nejdu do kopi:(zatial...cd resp. dvd dnes nie je format ktory by si clovek kupil a pozeral sa na nom kam pojde...na slovensku...nebol by som proti dobremu portalu o turizme...ale vazne premakanemu...ale ako na tom zase zarobit..vsak?pouvazuj..Naozaj daj si to na papier..nie kazda dobra myslienka musi byt realizovana .Musis svazit ci sa ti to bude=zisk...