erika_H
21.05.08,15:09
Dobrý deň,
vedel by mi prosím niekto pridať link alebo napísať úplne základné info o účtovaní družstva? (zatiaľ som nič nenašla.. na porade o účtovaní družstva konkrétne..)
Jedná sa o stavebné bytové družstvo.. Hľadajú tam účtovníčku,si chcem overiť,či na to vôbec mám.. Podvojné účtovníctvo ovládam (no ale stále sa mám čo učiť-veľa vecí..)
ale doteraz som účtovala iba spoločnosti s ručením obmedzeným.. družstvo ešte nikdy.. a neviem,či sú tam nejaké rozdiely alebo na čo sa hlavne mám zamerať..:confused:
Poradí mi prosím niekto,ak ste sa s tým už stretli?Ďakujem pekne za všetky odpovede
IVEB
21.05.08,13:12
AJ ja som sa snažila , ale nič sa mi nepodarilo nájsť. Snáď sa niekto nájde , kto pomôže.
erika_H
21.05.08,13:22
AJ ja som sa snažila , ale nič sa mi nepodarilo nájsť. Snáď sa niekto nájde , kto pomôže.
Ďakujem Iveb.. Ty účtuješ družstvo?
IVEB
21.05.08,14:53
Nie , ale snažím sa do toho dostať , nakoľko som podpredsedom malého družstva a chcem mať kontrolu nad vedením účtovníctva .
erika_H
24.05.08,09:37
Nie , ale snažím sa do toho dostať , nakoľko som podpredsedom malého družstva a chcem mať kontrolu nad vedením účtovníctva .
aha.. ja by som sa do toho tiež chcela dostať.. dúfam že to v porovnaní s s.r.o. nie je strašný rozdiel?:confused::(
prípadne nejakú literatúru by som si zohnala,len neviem,akú a kde apod..:mee:
kukučka
24.05.08,10:22
čítajte Obchodný zákonník, družstvo začína § 221
erika_H
25.05.08,15:31
čítajte Obchodný zákonník, družstvo začína § 221
Ďakujem;)