Vajce
21.05.08,16:49
Na vysvetlenie mojho nicku-to od zufalosti,lebo co ma napadlo,to tu uz vsetko je.o.-)
A chvilu potrva,kym sa tu zorientujem,aj ked uz mam zopar otazok..
Ta ma tu majte radi..Bez ironie..:)
Dav
21.05.08,15:09
Na vysvetlenie mojho nicku-to od zufalosti,lebo co ma napadlo,to tu uz vsetko je.o.-)
A chvilu potrva,kym sa tu zorientujem,aj ked uz mam zopar otazok..
Ta ma tu majte radi..Bez ironie..:)
Budeme Ťa mať radi:), vitaj na Porade. Určite sa rýchlo zorientuješ a na svoje otázky nájdeš odpovede. ( A bez irónie, budeš sa čudovať, ako rýchlo sa z vajíčka vykľubeš na odborníka vo všeličom:):---)
kukurička
26.05.08,19:55
Na vysvetlenie mojho nicku-to od zufalosti,lebo co ma napadlo,to tu uz vsetko je.o.-)
A chvilu potrva,kym sa tu zorientujem,aj ked uz mam zopar otazok..
Ta ma tu majte radi..Bez ironie..:)

...nič si z toho nerob, pozri sa na môj nick - niečo podobné, nie? Neboj sa, len sa tu zorientuj a hľadaj to, čo ťa najviac zaujíma a možno aj pobaví. Uvidíš, že tu stráviš veľa času...:---
motylik7
27.05.08,12:44
Ahojte všetci Poraďáci, asi ste už zaregistrovali prítomnosť motýlika, ktorý tu občas poletuje. Kedže nemám preštudované iné stránky ako "Zdravie", predstavujem sa až teraz po nájdení tohto tu. Ale tí čo boli na zdraví, asi tušia, že ma najviac baví a zaujíma alternatívna medicína, ktorá je moja naozajstná vášeň a venujem jej naozaj veľa zo svojho voľného času. Pritom sa snažím vyriešiť alternatívnou medicínou problém chorého človeka nielen po fyzickej stránke, ale aj po duševnej, jednoducho ponímam človeka ako jeden celok. Aj na stránkach Porady sa vždy snažím každému poradiť v tých otázkach, v ktorých už bud mám skúsenosti, alebo som si istá, že to tak je. Aj vo svojom okolí evidujem čím ďalej tým viac ľudí, ktorí sa nenechávajú len tak niesť v prúde času a osudu, ale aktívne pracujú na svojom fyzične aj duchovne. A čím viac a dalej napredujem, tým zaujímavejšie skutočnosti v našich životoch a energiách odhaľujem.
hanelie
27.05.08,13:22
Aj vo svojom okolí evidujem čím ďalej tým viac ľudí, ktorí sa nenechávajú len tak niesť v prúde času a osudu, ale aktívne pracujú na svojom fyzične aj duchovne. A čím viac a dalej napredujem, tým zaujímavejšie skutočnosti v našich životoch a energiách odhaľujem

ahoj motýlik, čomu konkrétne sa venuješ a ktorú metódu duchovného vzdelávania preferuješ? / možno by sa hodilo do témy zdravie
motylik7
28.05.08,06:27
Ahoj, už som o tom niečo málo napísala do "Zdravie", ked sa popísala téma SRT, tak tiež som pridala k dobru moju skúsenosť z niečoho podobného, ale širšieho rozsahu (vertikálna realita). Inak čo sa týka SRT, začínam uvažovať o kurze, pretože po fyzickej stránke nemám problém pri väčšine zdravotných potiaží pomôcť, ale čo sa týka duchovnej stránky je SRT metóda rýchleho duchovného štartu a tak by mohlo liečenie pacienta aj oveľa rýchlejšie napredovať (dobré telo + dobré myslenie = zdravie). Takto by som oveľa efektívnejšie mohla ľuďom pomáhať. Lebo je pre mňa veľmi ťažké počúvať alebo dívať sa na trápiacieho sa človeka a nemôcť mu pomôcť. :) Takže pokračujem stále, snažím sa rozvíjať, aby mali z toho prospech aj tí "nevedomí".
motylik7
28.05.08,09:22
Založila som si aj tému, na druhýkrát mi to už vyšlo. Som v týchto veciach neskutočne nešikovná :mee:
pepsikova
30.05.08,17:45
Na vysvetlenie mojho nicku-to od zufalosti,lebo co ma napadlo,to tu uz vsetko je.o.-)
A chvilu potrva,kym sa tu zorientujem,aj ked uz mam zopar otazok..
Ta ma tu majte radi..Bez ironie..:).


..vitaj,"vajce"..kukni na môj nick:...keby nemám psa,veru neviem,ako by som sa nickovala""...a vždy počítaj s takými tromi a viac hodinami na Porade..lebo tu sa inak ani nedá:))))))))))))
rickman
30.05.08,18:38
Preco Vajce? Preco nie Vajco? :D
DanielaSL
30.05.08,18:51
No ale ak by si sa chcela premenovať, stačí napísať Richardovi do súkromnej správy , že si chceš nick zmeniť a on ti to urobí.
Zitulda
16.06.08,12:18
No ale ak by si sa chcela premenovať, stačí napísať Richardovi do súkromnej správy , že si chceš nick zmeniť a on ti to urobí.
Súhlasím s Danielkou, aj moje meno mi zmenil Richard. Ešte tak musím naučiť urobiť si nick aaaa potom mnoho ďaľších vecí čo ešte neviem, ale vetre mi snažím sa.
glascat7
16.06.08,12:59
Nie som tu úplný nováčik, ale ešte stále tu nikoho nepoznám... Občas napíšem, keď mám nejaký problém, a som vďačná tunajším odborníkom, ktorí mi vždy poradia a pomôžu.:)
mel
25.07.08,07:34
Môže mi niekto poradiť ?
Ako si môžem upraviť môj profil a pridať nejaký pekný
obrázok?

Prajem krásny deň
hanelie
25.07.08,08:15
moje konto, / nie moje:D tvoje:D / nájdeš na hornej lište
nastavenia
upraviť svoj obrázok: 1. z iného webu / zadaj URL -/ adresu
2. z vlastného PC - klik na browse - výber obrázku
uložiť zmeny
hotovo:)
mel
30.07.08,18:02
Ďakujem...
Musí sa pridaný obrázok odsúhlasiť ,
lebo sa mi nedá pridať.? Myslím,že veľkosť je dobrá.
mel
30.07.08,18:05
A ešte ja.. A hľadala som ten nick..,je to Richard..,
bude asi najlepšie,aby som požiadala jeho o pomoc.
mel
30.07.08,18:14
a zabudla som vám ešte zaželať krásny večer
rickman
30.07.08,19:02
meeeel :---