kunkelovaa
22.05.08,05:36
Ahojte. Práve som sa dozvedela, že nám z organizačných dôvodov odchádzajú dve učiteľky. Na odstupné treba zaúčtovať rezervu. Máte s tým niekto skúsenosť? Aký bude spôsob účtovania? To isté, ako nevyčerpané dovolenky (keďže pôjde o prostriedky z prenesených kompetencií)? zásah na rozpočet ani nekomentujem....
kvet
22.05.08,04:22
Ahoj,
podľa postupov účtovania pre RO,PO,ŠR,obce a VÚC, rezerva je záväzok s neistým časovým vymedzením alebo výškou, predstavujúci existujúcu povinnosť účtovnej jednotky, ktorá vznikla z minulých udalostí a je pravdepodobné, že v budúcnosti zníži ekonomické úžitky účtovnej jednotky. Rezerva sa vytvára ku dňu, ku ktorému sa zostavuje účtovná závierka.
Z uvedeného vyplýva, že rezervu účtovná jednotka nevytvára v priebehu účtovného obdobia, ale len ku dňu, ku ktorému sa zostavuje účtovná závierka.
Ak účtovná jednotka rozhodla o organizačnej zmene napr. v máji 2008 a k 1.6.2008 doručila dotknutým zamestnancom výpovede a výpovedná doba uplynie ešte v roku 2008, nárok na odstupné účtovná jednotka zaúčtuje ako náklad bežného obdobia: MD 527 / D 331 a súčasne, keďže bude odstupné vyplatené z prostriedkov ŠR a zúčtovanie transferu do výnosov vo vecnej a časovej súvislosti s nákladmi MD 357 / D 693.
Iná situácia by bola, ak by účtovná jednotka napr. rozhodla o organizačnej zmene v októbri 2008, k 1.11.2008 by doručila výpovede a výpovedná doba by mala zamestnancom uplynúť až 31.1.2009. V takomto prípade by účtovná jednotka bola povinná vytvoriť k 31.12.2008 rezervu na odstupné MD 552 / D 323 a súčasne zúčtovanie transferu zo ŠR do výnosov vo vecnej a časovej súvislosti s nákladmi MD 357 / D 693.
kunkelovaa
22.05.08,11:16
Ďakujem mnohokrát srdečne. Tušila som takéto riešenie, ďakujem, že si mi to potvrdil.