bnorika
22.05.08,08:01
Viete mi poradiť? Mám v banke doláre (ani nie veľa), ale teraz neviem, čo s nimi? Kurz je veľmý slabý (19,80 Sk/1 USD - dneska). Pred pár rokmi to bolo aj 50,- - 45,- Sk /1 USD. Bude lepší kurz, keď bude Euro????:confused:
robin78
22.05.08,06:08
Podla mna dolar pojde zvacsa uz len dolu vodou, osobne by som zbavil dolaru tak rychlo ako sa len da ;)
zanetth
22.05.08,06:12
Tiež by ma zaujímal názor, čo s nimi. Počula som názor, že by bolo výhodnejšie zameniť ich za české koruny a následne české koruny uložiť na termínovaný vklad, nakoľko dolár sa tak ľahko nepozviecha... Čo si o tom myslíte???
zanetth
22.05.08,15:28
Tu som natrafila na iný názor:

http://tvojepeniaze.pravda.sk/s-vymenou-dolarov-sa-oplati-vyckat-dtw-/sk_pakcie.asp?c=A080419_071742_sk_pakcie_p01

Tak teraz neviem, či sa dolárov zbaviť alebo čakať.:rolleyes:
durisovad
22.05.08,17:15
Pouzit ich pri ceste do Ameriky ako vreckove, tam maju priblizne taku hodnotu ako pred dvomi-tromi rokmi. Okrem benzinu maloco zdrazelo. A co sa tyka benzinu, liter ich stoji 1 dolar, co je menej ako polovica toho, co u nas.
misomiso
26.05.08,18:54
Tiež by ma zaujímal názor, čo s nimi. Počula som názor, že by bolo výhodnejšie zameniť ich za české koruny a následne české koruny uložiť na termínovaný vklad, nakoľko dolár sa tak ľahko nepozviecha... Čo si o tom myslíte???

A co keby si tie dolare zamenila za Ceske koruny, tie hned nasledne na Slovenske koruny a tie potom rovno na Euro?

Euro si zasa mozes zamenit kedykolvek na USD a aspon uvidis, kolko na tom zarobis.
mardea
26.05.08,19:26
Odporucam minut na peknu dovolenku respektive zmenit. Aj po zavedeni EUR-a je predpoklad, ze EUR voci USD bude stupat, respektive USD klesat. Vid. obrazok.