Jozef Mihál
11.04.05,07:51
Už sme sa o tom pár krát neoficiálne bavili a keďže sa zdá, že tento nápad má podporu, tu je:

Koncom mája sa bude konať (?) pri príležitosti 1.výročia existencie Porady, celoslovenské superstretnutie členov a fanúšikov Porady.

Miesto konania by malo byť niekde v strede Slovenska (ten je tuším v obci Krahule ?), aby to mali Bratislavčania i Košičania rovnako ďaleko. Stretnutie by bolo cez víkend - zo soboty na nedeľu - nech to stojí za to.

Teraz sa však najskôr dohodnime formou verejnej ankety, kto má predbežný záujem prísť a v akom termíne. Z našej debaty na kafčotreffe v BA 9.4. vyplynulo, že zaujímavé termíny by boli tieto dva:

28. - 29.5. alebo
4. - 5.6.

Takže - kto z Vás má záujem, nech ho prejaví hlasovaním v ankete za jeden, prípadne oba, z týchto termínov.

Ďalšia otázka na Vás je, či máte niekto tip na veľkú chatu alebo lepšie veľký penzión, kde by sa táto akcia mohla konať. Ideálne by boli Donovaly a podobne. Ozvite sa prosím buď priamo tu v téme alebo mi pošlite súkromnú správu.
evina
11.04.05,05:59
Nakoľko ste správne zvolili účtovnícky po-depeháčkový termín rada sa zúčastním, mne vyhovuje, ktorýkoľvek z týchto termínov, aj som to vyjadrila hlasovaním.
Hlinkovx
11.04.05,06:00
Už som aj zahlasovala...
pokiaľ sa nič mimoriadne nestane...a môj hnátik už bude v poriadku...prídem rada....:D
Richard
11.04.05,06:26
Ak by bol záujem, možno by stálo za to aj spraviť nejakú ľahkú sobotnú turistiku...
Luna
11.04.05,06:34
Prihlasujem sa aj ja a vyhovuje mi každý termín.Rada sa s Vami stretnem.
Heni
11.04.05,06:46
Ak by bol záujem, možno by stálo za to aj spraviť nejakú ľahkú sobotnú turistiku...
až do stredu Európy ;) :p
ALDA
11.04.05,07:04
Hlasovala som, ale rada by som vedela či prídu aj nad 50-tku, aby som nekazila priemer! /aj staré vykopávky -samozrejmä iba podľa rodného listu/
by sa mohli zúčastniť a nabrať energiu a vedomosti tých mladých a už skúsených!!
Hláste sa!!!!!
Jozef Mihál
11.04.05,07:28
Prihlasujem sa aj ja a vyhovuje mi každý termín.Rada sa s Vami stretnem.Luna a ostatní, svoj záujem prejavte AJ HLASOVANÍM v ankete. Inak Váš súhlas onedlho zapadne v mori príspevkov, ktoré v tejto téme čoskoro budeme mať. Do takých dvoch týždňov by sme mali anketu uzavrieť a stanoviť pevný termín stretnutia - treba dohodnúť ten penziónik atď.
Jozef Mihál
11.04.05,08:33
Ešte k programu stretnutia:

Sobota

V dopoludňajších hodinách príchod

Popoludní školenie - zdravotné a sociálne poistenie, daň z príjmu.

Večer - pokračovanie školenia diskusiou

Nedeľa

Dopoludnia školenie - jednoduché a podvojné účtovníctvo, DPH

Popoludní - ukončenie školenia, odchod
Hlinkovx
11.04.05,08:39
a ja že ideme oddychovať...a ono to vyzerá na pracovný výjazd :D:D:D
petra:-)
11.04.05,08:41
Jéééj, takže pracovná cesta? Pobyt do nákladov! Super. :D
vladan
11.04.05,08:59
Ešte k programu stretnutia:
Sobota
V dopoludňajších hodinách príchod
Popoludní školenie - zdravotné a sociálne poistenie, daň z príjmu.
Večer - pokračovanie školenia diskusiou
Nedeľa
Dopoludnia školenie - jednoduché a podvojné účtovníctvo, DPH
Popoludní - ukončenie školenia, odchodJožko, to akože fakt? to má byť školenie? a cez víkend? ... a ja že stretko Poraďákov :eek: ... prídem rada, ale školiť sa nemusím však? :D
Jozef Mihál
11.04.05,09:05
Jéééj, takže pracovná cesta? Pobyt do nákladov! Super. :D
...správne pochopené.
bepo
11.04.05,09:16
Viacerí hlasovali za obidva termíny,mne tiež vyhovujú obidva ale hlasoval som len za jeden.Je to tak asi lepšie aby sa trafil ten termín ktorý je výhodnejší viacerým.
bepo
11.04.05,09:17
Vladan- s tebou rátame ako zástupcom šéfškoliteľa takže si poriadne priprav materiály ;)
Hlinkovx
11.04.05,09:34
Viacerí hlasovali za obidva termíny,mne tiež vyhovujú obidva ale hlasoval som len za jeden.Je to tak asi lepšie aby sa trafil ten termín ktorý je výhodnejší viacerým.bepo...podľa mňa by si teda už mal hlasovať za obidva termíny...keďže ja a pán Mihál..už sme stihli zahlasovať za oba termíny...
Jozef Mihál
11.04.05,09:42
Ak Vám vyhovujú oba termíny, hlasujte za oba. Aby sme vedeli nielen to, ktorý termín vyhrá ale aj aký počet ľudí v tomto termíne príde. A podľa toho zariadili ubytovanie. Takže Peter, rýchlo klikni aj na ten druhý termín.
Janca
11.04.05,09:43
Hlasovala som za oba termínu, určite si to nenechám újsť. Ak by to šlo (asi prosba na Richarda), prosím zaslať termín aj na súkromnú adresu, (alebo aspoň odvolávku) lebo v tejto dobe chodím menej na poradu a nerada by som, aby mi termín utiekol pri tej záplave Vašich príspevokov. Pekný deň
porfin
11.04.05,09:43
Chcela by som sa spýtať do kedy sa možno príhlásiť, lebo teraz ešte dosť presne neviem./ Zdravíčko si zobralo dovolenku a čakám kedy sa mi vráti...:o
Stačilo by sa nahlásiť až okolo 10.5.?

Inak - ak by som aj nešla, tak sa dúfam rozpíšete ako bolo. Ale ako poznám "poraďákov" bude super.
bepo
11.04.05,09:47
Už som hlasoval,neviem ako sa dá dodatočne ešte raz zahlasovať.Ale ten májový je taký na hrane.
Hlinkovx
11.04.05,09:48
Hlasovala som za oba termínu, určite si to nenechám újsť. Ak by to šlo (asi prosba na Richarda), prosím zaslať termín aj na súkromnú adresu, (alebo aspoň odvolávku) lebo v tejto dobe chodím menej na poradu a nerada by som, aby mi termín utiekol pri tej záplave Vašich príspevokov. Pekný deňJANI..keby aj nie Richard..tak ti určite pošlem správu ....kedy sa to bude konať..a dúfam, že sa aj nejako spoločne dohodneme...ako naše telesné schránky tam dopravíme :D:D
Janca
11.04.05,09:51
V to dufam aj ja, že sa Prievidžania dohodnú, napr. ces sukromne správy. Ak by som náhodou pozabudla, kopni ma "do hlavy", lebo dorábam vyúčtovania spoločenstiev a ratujte ma všetci koncom 4/2005 ma čaká kontrola soc. poisťovne za 8 rokov dozadu. Uf, uf. Takže bodne hoci aj pracovný oddych s poraďákmi.
Hlinkovx
11.04.05,10:04
JANI....neboj...nenechám ťa tu...jasné..že sa už nejako dohodneme...môžeme predtým urobiť stretko v PD a dohodnúť sa tam...a ku kontrole...veľa šťastia..
jess
11.04.05,11:11
už sa teším :D:D:D:D:D:) Krahule sú stred Európy, je tam pekne, hlavne v zime super lyžovačka , detto Skalka - to je stredisko nad Krahuľami - ešte teraz sa dá super lyžovať, Donovaly sú nádherné aj v zime aj v lete

no, a Richard, ja tú turistiku "nemusím" :D
luebchenko
11.04.05,12:35
Hlasovala som, ale rada by som vedela či prídu aj nad 50-tku, aby som nekazila priemer! /aj staré vykopávky -samozrejmä iba podľa rodného listu/
by sa mohli zúčastniť a nabrať energiu a vedomosti tých mladých a už skúsených!!
Hláste sa!!!!!
Alda, mať tvoje problémy a Onasisove milióny! akú 50-tku máš na mysli? váhové parametre? Takých bude nad 50 kg! neboj :D a čo sa veku týka, my tu máme všetci niečo nad 17 :D ja už pekných pár rôčkov, zvykla som si :D :D :D
luebchenko
11.04.05,12:56
Jožko, a nedalo by sa prijéchať už v piatok navečer - ja ráno strašne nerada vstávam a keď mám kamsi do Stredozeme ešte cestovať to by som musela hóóódne skoro očká rozliepať v sobotu ráno!!! A v piatok večer by to molo byť napríklad metodické usmernenie ku dvojdňovému školeniu z oblastí daňovej, účtovnej a mzdovej problematiky... :D
Jozef Mihál
11.04.05,13:01
Dobrý nápad Ľuba, takže super tvrdé jadro zraz už v piatok večer na školení k metodickému usmerneniu!
Jozef Mihál
11.04.05,13:06
Hm, zatiaľ sa nám tu nik nehlási s ponukou svojej chatičky, penziónu či hotelíku, spomedzi 6000 členov Porady tu snáď je niekto vlastníkom podobného zariadenia?! Ozvite sa!
Jozef Mihál
11.04.05,13:30
Za púheho poldňa existencie tejto témy sa našlo už 19 Poradcov, ktorí by radi prišli. Z Východu, Západu, Juhu, Severu, či Stredu. Ste super!
ajacik
11.04.05,13:44
Ja by som tak strašne rada išla. Ale straaaaaašne.
Ale 6.6. mám štátnice. Takže by to asi nebol najlepšie strávený víkend :-(
Všetkým Vám prajem príjemnú zábavu a dobrú spoločnosť a verím, že takéto stretnutie nie je posledné, a že dalšieho už sa budem môcť zúčastniť aj ja.
Ešte raz takto vopred všetkým prajem pekný víikend. :)
Hlinkovx
11.04.05,14:23
zraz už v piatok večer na školení k metodickému usmerneniu!Prikláňam sa k piatku ak by to bolo možné..ale bez metodického usmernenia :D:D:D
ricij
11.04.05,14:44
Fajn, výborne, to už by som mal mať väčší kľud, hlasoval som za oba termíny. Chata je fajn, ale prinajhoršom aj v stanoch sa dá bývať, nie? Sú z porady aj nejaké veštice, aby vyveštili, v ktorých z týchto termínov bude dobré počasie?
ayya
11.04.05,14:44
Tiež by som bola za začiatok už v piatok, ak ma teda zoberiete so sebou :-)
Jeden z tých dvoch víkendov nebudem mať k dispozícii dopravu z Blavy, možno by som sa mohla niekomu podielať na nákladoch PHM ...
Pôjde niekto autom z Ba a má voľné miesto?
:-)
ayya
11.04.05,14:47
Fajn, výborne, to už by som mal mať väčší kľud, hlasoval som za oba termíny. Chata je fajn, ale prinajhoršom aj v stanoch sa dá bývať, nie? Sú z porady aj nejaké veštice, aby vyveštili, v ktorých z týchto termínov bude dobré počasie?
stany nieeeee !!! :-)
ak budú iba stany, už aj sa odhlasujem :-) som sa nastanovala voľakedy dosť, neviem, či by to dnes so mnou neskončilo niekde na urológii, alebo tak :-)
bepo
11.04.05,14:49
ricij-na začiatok si všetci dáme proti-ďaždový tanec a bude vymalováno :)
ricij
11.04.05,14:55
ricij-na začiatok si všetci dáme proti-ďaždový tanec a bude vymalováno :)Hej v Afrike majú dažďový a potom ešte oplodňovania.:D
Ale protidažďový, ta taký ešte nevymysleli.
Jozef Mihál
11.04.05,14:59
...ale prinajhoršom aj v stanoch sa dá bývať, nie?
...uff, to radšej namiesto penzióniku poďme do Carltonu...(ak nejaký na Donovaloch už postavili).

Haló, kde a kto je ten ochotný, čo si rád naplní (a adekvátne zarobí) svoj hotelík v horách koncom mája približne 50-timi školeniachtivými :cool: občanmi?
sway
11.04.05,15:26
stany nieeeee !!! :-)
ak budú iba stany, už aj sa odhlasujem :-) som sa nastanovala voľakedy dosť, neviem, či by to dnes so mnou neskončilo niekde na urológii, alebo tak :-)
Ja by som sa teda s chuťou pridala!!!! ;) - mám fajn kontakt na super ubytovanie v CHVOJNICI - ale neviem či to nie je odruky...., ale treba dať vedieť rýchlo počet kusou a termínik!!!!
ohnisko-opekačka, veľká spoločenská, pekné izby so sociálkami, fitnesko a tuším i bazén...., ale neviem či by sme to využili - ten bazén - hihihihi
asi by sa podarila slušná ceny, výborne tam varia á môžeme si priniesť tekutú stravu - pri malinkej tržbe aj domácim, prižmúria očká....:p
Hlinkovx
11.04.05,15:43
SWAY...myslíš CHVOJNICU pri PRIEVIDZI...to by bolo super...tam aj kameňom dohodím :D:D:D ..či ešte existuje nejaké iná???
Evanka
11.04.05,16:28
SWAY...myslíš CHVOJNICU pri PRIEVIDZI...to by bolo super...tam aj kameňom dohodím :D:D:D ..či ešte existuje nejaké iná???Chvojnica je niekde smer Myjava - Vrbovce (Tak som to nasla na mape - nie ze by som to poznala).
accad
11.04.05,16:40
Ak sa jedná o chatu-typu hotelík patriaci CHZ Nováky, tak manžel povedal, že je slušný. Ale ja len do hotelíka, sú tam vraj aj nejaké chatky a to ja radšej nie. Už som pohodlná. Chvojnica je smer Prievidza, odbočka v Nitrianskom Pravne, pri chate končí cesta. Do Chvojnice chodí autobus, ale od autobusu je to k hotelu vraj hodinka peši. Možno by bolo dobre uvažovať aj nad niečim.
Bibika22
11.04.05,17:06
Nechcem rýpať, ale mne by sa ozaj hodilo aj to školenie. Ešte neviem, či budem mať čas, ale ak sa mi bude niektorý termin hodiť tak sa tiež prihlásim. Bude stačiť do konca týždňa?:o
evina
11.04.05,17:12
Tiež by som bola za začiatok už v piatok, ak ma teda zoberiete so sebou :-)
Jeden z tých dvoch víkendov nebudem mať k dispozícii dopravu z Blavy, možno by som sa mohla niekomu podielať na nákladoch PHM ...
Pôjde niekto autom z Ba a má voľné miesto?
:-)
ja pôjdem autom z Bratislavy, takže dá sa dohodnúť.
ayya
11.04.05,17:27
evinka: och :-) to by som sa tešila, už aj ti idem ss poslať :-)
Hlinkovx
11.04.05,17:33
. Chvojnica je smer Prievidza, odbočka v Nitrianskom Pravne, pri chate končí cesta. .presne túto Chvojnicu som myslela
ricij
11.04.05,17:50
presne túto Chvojnicu som myslelaFajn, už to nájdeme. Môžem vziať auto. Prešovčania, Košičania, Popradčania, ktorí sa chcete zviezť....:)
sway
11.04.05,17:56
presne túto Chvojnicu som myslela
Ľudkovia, už sadáte pomaly do auta :p - nie je to také jednoduché :eek: - fakt treba záväzne počet, termín a na koľko dní - potom to zistím a potvrdím či sú voľní...., ak je záujem dajte vedieť a ja obratom hodím zasa cenu čo mi povie majiteľ, myslím že sa tiež odvíja od počtu ľudí. ;)
sway
11.04.05,17:57
presne túto Chvojnicu som myslela
ÁNO - to je ono!!!
Hlinkovx
11.04.05,17:59
So mnou môžeš rátať :D:D:D
ricij
11.04.05,18:17
So mnou môžeš rátať :D:D:D Aj so mnou!
brm
11.04.05,18:52
Ak by bol záujem, možno by stálo za to aj spraviť nejakú ľahkú sobotnú turistiku...sadista...budeš ma nosiť na chrbte? alebo si spravíš nošku ako babenky čo zvláčali drevo?ja sa chcem rekreovať, nie umrieť...
brm
11.04.05,18:54
Dobrý nápad Ľuba, takže super tvrdé jadro zraz už v piatok večer na školení k metodickému usmerneniu!čím sa budeme usmerňovať? také malé čierne orosené už na konci mája veru dobre padne...
ALDA
11.04.05,20:34
Tiež by som bola za začiatok už v piatok, ak ma teda zoberiete so sebou :-)
Jeden z tých dvoch víkendov nebudem mať k dispozícii dopravu z Blavy, možno by som sa mohla niekomu podielať na nákladoch PHM ...
Pôjde niekto autom z Ba a má voľné miesto?
:-)


Ja som z Pezinka, ale nebol by to problém!!
darinka100
11.04.05,21:29
a ja že sa tam budeme zoznamovať :D....no čo aspon odídem múdrí..
Katarína STR
12.04.05,03:45
No ja som zo Žiliny ale kôli poraďákom prídem hocikam.

papa
misurka
12.04.05,04:10
Katka, ja by som sa s tebou tiež "zviezla" - Žilina
No ja som zo Žiliny ale kôli poraďákom prídem hocikam.

papa
Katarína STR
12.04.05,04:16
Katka, ja by som sa s tebou tiež "zviezla" - Žilina

jasnačka, spolu sa nám pôjde lepšie ;)
eviketa
12.04.05,08:10
Ja by som teda radšej čosi v prírode aj s opekačkou, ako niečo hotelové.
Hlinkovx
12.04.05,08:54
Však napr. Chvojnica je v hore...a opekať sa tam určite dá... a to že by sme bývali v hoteli..ešte neznamená, že nemôžeme opekať..
Evanka
12.04.05,09:01
jasnačka, spolu sa nám pôjde lepšie ;)Katka, tiez som zo Ziliny a isla by som autom. Tak by som mohla vziat spolucestujucich.
ekin
12.04.05,09:35
hlasim sa na oba terminy aj na piatok vecer...a ponukam zvoz autickom z KE... az ..no neviem kam, ale urcite tam trafim...Kedze sa jedna o Punto..iba tri osôbky radsej, aby vsetci mali zarucene pohodlicko..:-)
Hlinkovx
12.04.05,09:38
hlasim sa na oba terminy aj na piatok vecer...a ponukam zvoz autickom z KE... az ..no neviem kam, ale urcite tam trafim...Kedze sa jedna o Punto..iba tri osôbky radsej, aby vsetci mali zarucene pohodlicko..:-)
Evi..som rada...že ja tiež dovalíš...
bepo
12.04.05,09:43
Ja by som teda radšej čosi v prírode aj s opekačkou, ako niečo hotelové.Žeby sa dakde splašilo prasiatko?
brm
12.04.05,09:50
Žeby sa dakde splašilo prasiatko?
ja veru syna so sebou brať nebudem...aj keď mi nahrádza zo dve prasiatka...
jess
12.04.05,09:53
Ja by som teda radšej čosi v prírode aj s opekačkou, ako niečo hotelové.tiež by som niečo prirodzené - športové a nie nóbl akciu. Aj rande - stretávky zo strednej mávame v prírode, je to lepšie v rifliach ako šponovať sa v nóbl šatách - a ani nemám.
Beata
12.04.05,09:56
Neuveriteľné, koľko dokážete za chvíľu popísať :) A ja úbohá som sa k týmto dôležitým infoškám dostala až teraz. No chem povedať, že tento nápad sa mi veľmi páči, sama som už dávnejšie na Porade písala, že by bodlo takéto stretko. Samozrejme, že som zahlasovala za oba termíny a teraz je to už len na dohode. Podnikla som aj nejaké prieskumnícke aktions - volala som známemu v Tajove, ktorý má tzv penzión a predbežne som sa informovala, či by neboli voľné nejaké kapacity. Tajov je pri BB a je tam veľmi pekne. Penziónik má slušné dvojposteľové izby aj s možnosťou prístelku, vonku je ihrisko na tenis aj na futbal, ohnisko... Cena ubytka aj s plnou penziou je 450,- na osobu (dospelák), polpenzia 390,- na osobu a deň. Bolo mi povedané, ak je záujem, sú voľné kapacity na ten začiatok júna. Takže ak by ste sa rozhodli, môžem zajednať.
Neviem ako je to s tou Chvojnicou, treba napísať, či je tam voľno, koľko stojí tam ubytko, aby sme sa vedeli rozhodnúť a dohodnúť.
Ešte mám kamošku, ktorá má hotel na Donovaloch, tam som zatiaľ nevolala, v prípade potreby by som sa aj tam mohla informovať.
No a na záver ešte vidím ďalšiu možnosť a to Krahule. Tam je tiež plná penzia 450,- Sk, ale zatiaľ neviem či je voľno v tých termínoch, no v prípade, že by bol záujem môžem sa tam informovať. Je tam tiež veľmi pekne, tak isto je tam veľmi ústretová pani majiteľka... čo dodať, ozývajte sa, píšte Vaše názory, hádam spolu na niečo prídeme :)
bepo
12.04.05,10:07
ja veru syna so sebou brať nebudem...aj keď mi nahrádza zo dve prasiatka...Len ho zober,ugrilujeme ich spolu. ;)
Luckasari
12.04.05,10:10
ja ten Tajov poznám, mali sme tam akciu z práce, bolo tam pekne, dá sa urobiť aj pekná prechádzka do prírody, mne by sa to celkom pozdávalo

... ináč super nápad s týmto superstretkom ... ak pôjdem, tak tiež autom z KE, takže môžem zobrať z okolia, kto pôjdete ...
emily
12.04.05,10:25
aj ja, aj ja....len neviem za aký termín hlasovať...tak ďaleko dopredu nežijem
Hlinkovx
12.04.05,10:28
Emily.zahlasuj za oba...a je to vybavené...
brm
12.04.05,10:32
Len ho zober,ugrilujeme ich spolu. ;)ešte to tak, aby sa dal do kopy s dákou účtovníčkou...stačí že jeho mater nemá na nič čas...:D
ALLL
12.04.05,10:54
Nepatrim medzi aktivnych clenov, len nedavno som vas objavila...snad by som sa mohla aj ja zucastnit:D
Beata
12.04.05,10:58
Nepatrim medzi aktivnych clenov, len nedavno som vas objavila...snad by som sa mohla aj ja zucastnit:DVšak už máš jeden príspevok, tak si aktívna :) jasné že sa môžeš zúčastniť ;)
ALLL
12.04.05,11:29
Však už máš jeden príspevok, tak si aktívna :) jasné že sa môžeš zúčastniť ;)Dakujem...uz len ten odvoz...a rada pridem...ahoj.....
maja
12.04.05,11:34
Hlasovala som za koniec mája. Dúfam len, že sa mi na to "školenie" podarí dostať, lebo načo sa v poslednej dobe teším, tak to sa mi ....
Braňo
12.04.05,11:52
Stále čítam, že všetci majú záujem, to je super, pomaly sa zvážate, ale v podstate nie je nič fixne zajednané. Podľa počtu ľudí môžem zajednať Belušské Slatiny. Do 20 ľudí chata, nad 20 ľudí hotel.
Bubika
12.04.05,11:59
no super nápad, k hlasovaniu som sa pridala, len dúfam, že sa dovtedy vyliečim........
BEATA7777
12.04.05,12:03
Ja som tu tiež nova ale veľmi sa mi pači tato stránka je naozaj super , ešte neviem ako to tu veľmi chodí ale rada by som išla na to stretko
Jozef Mihál
12.04.05,12:05
Úžasné priatelia. Už teraz je jasné, že táto akcia bude. Načim začať tvrdo uvažovať o mieste konania.

Takže poprosím touto cestou sway, aby sa poinformovala na Chvojnicu, ďalej Beátu, aby to isté urobila so svojimi zdrojmi v Tajove, Krahuliach a v tom hoteli na Donovaloch. Braňo, tie Belušské Slatiny by boli pre Východ myslím trošku od ruky.

Sway a Beáta, zistite teda:
1. Či majú na uvedené termíny (alebo aspoň na jeden z nich) voľno, podľa možnosti tak, aby celá chata, hotel atď. bola rezervovaná pre nás, od piatku večera do nedele poobede.
2. Aká je k dispozícií kapacita - podmienka ako sa zdá aspoň 50 miest - a to počet pevných lôžok plus možnosti prístelok.
3. Možnosti stravy, zábavy, športu a opekania, aká cena za to všetko.
4. Či dokážu túto akciu oni "zorganizovať" ako školenie, alebo ako organizátor školenia musí vystupovať nejaká iná osoba.

Prosím aj ostatných, kto majú možnosti zohnať niečo zaujímavé v strede Slovenska, aby sa v tomto duchu čo najskôr vyjadrili.

Keď budeme mať bližšie informácie, založíme tu ďalšiu anketu, v ktorej si rozhodneme o výbere ponúkaných zariadení. Dúfam, že do piatku bude všetko jasné. Miesto i termín.
vladan
12.04.05,12:15
... ináč super nápad s týmto superstretkom ... ak pôjdem, tak tiež autom z KE, takže môžem zobrať z okolia, kto pôjdete ...
Lucka, ak by sa dalo, tak by som sa zviezla, ale ak bude viac záujemcov, tak môžem zobrať auto aj ja ... ale určite sa to potom bude nejak sortírovať, takže uvidíme ;)
BEATA7777
12.04.05,12:22
Lucka, ak by sa dalo, tak by som sa zviezla, ale ak bude viac záujemcov, tak môžem zobrať auto aj ja ... ale určite sa to potom bude nejak sortírovať, takže uvidíme ;)
ahoj ja som od Trebišova takže idete autami alebo busom
ALLL
12.04.05,12:39
ahoj ja som od Trebišova takže idete autami alebo busomAhoj, ja som z Presova...zatial tiez nemam ako ist...uvidime neskor, snad sa najdu dobri ludia..:)
Evanka
12.04.05,15:08
Prosim vas chcem vediet ako sa robi anketa? :D A preco si tuto otazku pridala do tejto temy. Tu sa vyjadri o stretnuti!!! :D http://www.porada.sk/showthread.php?t=1246&highlight=anketa
sway
12.04.05,15:18
Úžasné priatelia. Už teraz je jasné, že táto akcia bude. Načim začať tvrdo uvažovať o mieste konania.

Takže poprosím touto cestou sway, aby sa poinformovala na Chvojnicu, ďalej Beátu, aby to isté urobila so svojimi zdrojmi v Tajove, Krahuliach a v tom hoteli na Donovaloch. Braňo, tie Belušské Slatiny by boli pre Východ myslím trošku od ruky.

Sway a Beáta, zistite teda:.................
.
idem na to....:p
veronica
12.04.05,15:45
Ahojte všetci presne s tebou súhlasím :),
malo by to byť stretnutie poráďakov a nie školenie :)))....
Takže detská pripravené na zábavu?:))) hmm? hihi :))
Kašlime na školenie :))))...oky?:))
sway
12.04.05,15:51
Úžasné priatelia. Už teraz je jasné, že táto akcia bude. Načim začať tvrdo uvažovať o mieste konania.

Takže poprosím touto cestou sway, aby sa poinformovala na Chvojnicu, ďalej Beátu, aby to isté urobila so svojimi zdrojmi v Tajove, Krahuliach a v tom hoteli na Donovaloch. Braňo, tie Belušské Slatiny by boli pre Východ myslím trošku od ruky.

Sway a Beáta, zistite teda:.Takže priatelia ideme na to:
Chvojnica je možná v 3,4,5 /06 je voľná - takže dá sa na 99% - zajtra budem vedieť naisto s tým že:

- cena cca 600/noc s plnou penziou - (bez reklamy po skúsenosti hovorím že suuuuper varia,)
- neviem p. Mihál čo ste chceli pod pojmom "Organizujú školenia" - myslím že nie je tam nejaká osoba čo by nás koordinovala..., ale je k dispozícii meotar a veľká tabuľa - len treba priniesť, alebo si zaplatiť papier - (ja mám,na tabuľu, k meotaru neviem čo treba).
- zábava je možná, keď bude počasie aj vonku - grily..., opekačka..., vnútri sa dá tancovať, myslím že v pohode ja som tam bola s partiou lyžovať a bolo to super!!!, je tam najaké fitnesko, telocvičňa veľká..., jednoducho myslím že po tejto stránke fajn.

Potom termín 27,28,29/05 je komplikovaný, ale zvládnuteľný, nakoľko tam 27/28 budú nejakí izraelskí veteráni, ale len jednu noc - pričom by sme museli my spať v chytkách - sú celkom fajn, aj so sociálkami....,a potom už sme sami. Cena za chatky je myslím nižšia. - to len naokraj.

Celkom určite budem vedieť zajtra, ale potom treba zachovať serióznosť v tom, že ak potvrdím termín a počet - (ide o nášho dobrého priateľa čo mi toto dohodil) musíme byť korektní.

tak čakám na odozvy - a uvidíme ako sme na tom, či sa dokážeme zorganizovať.... - dúfam áno....:o
veronica
12.04.05,15:57
Dajte pokoj s tým školením....:)))))))
victoria
12.04.05,16:13
Jééj tak konečne je to tu :-)
Teším sa na superstretko Poradya už aj patrične zahlasovala :-)
Super :-)
ALDA
12.04.05,16:20
A čo keď p. Mihál nedostane povolenie doma? On je rodený školiteľ, však niečo trošku môže školiť.Ale čo to budeme hlasovať až tam!!!!:):):confused:
Hlinkovx
12.04.05,16:50
Miro..
a kde je napísané, že vek je rozhodujúci pre to, aby si sa mohol zúčastniť stretka....
Každý kto má záujem a chuť sa s poraďákmi stretnúť...sa tam jednoducho dovalí :D:D:D
ALDA
12.04.05,16:58
Cafte ludkovia....

Niezeby sa mi to nepacilo, ale beriete aj zacinajucich zivnostnikov??? :D obavam sa ze tam budem najmladsi :D
A ja budem najstaršia.To budeme párik?
ALDA
12.04.05,17:17
Myro, no já mám LM od ruky. Až som sa zľakla, že si chcel zdupkať. Ale tých druhých 100% ma ukludnilo!!!!
Jozef Mihál
12.04.05,17:38
sway - tá Chvojnica sa mne osobne veľmi pozdáva, a s tým termínom okolo 4.6. sa myslím zmierime, či už bude ten alebo onen termín, vždy bude niekto nespokojný. Podľa súčasného stavu hlasovania o termíne je to v podstate vyrovnané. Ešte jednu vec treba vedieť - koľko ľudí sa tam vojde, zatiaľ to vyzerá na fakt veľký počet záujemcov, tak aby sme nemuseli vyhlásiť poradovník!!

Uvidíme, s čím sa ozve Beáta a ako skonkretizuje možnosti okolo BB.

Pre všetkých čo nečítajú túto tému od začiatku a mám pocit že nechápu, prečo sa akcia bude volať školenie, chcem pripomenúť, že pár z nás túto možnosť víta, lebo...sme predsa na Porade, viď konkrétne téma daň z príjmu :) .


P.S. Jedného izraelského vetrána mám v rodine a viem si predstaviť, čo sa tam bude v noci z 27 na 28 mája konať. Takže o Chvojnici na posledný májový víkend radšej neuvažujme.
sway
12.04.05,17:41
Zajtra sa presne spýtam na kapacitu, vraj 50 je OK aj s prístelkami, ak viac dá sa v tých chatkách, ale upresním zajtra, OK?:p
Jozef Mihál
12.04.05,17:45
50 v kamennom hoteli + chatky pre mládež, to snáď postačí, či nie?
sway
12.04.05,17:53
50 v kamennom hoteli + chatky pre mládež, to snáď postačí, či nie?

:D :D :D tak keď sa šupne 40-tka do chatky považuje sa za mládež ??? - tak idem do chatky !!!! - kašlať na pohodlie!!! - ale nebojte bude aj v chatkách....

:D :D
vladan
12.04.05,18:07
... ja zbalím 4 kusy fusaklov a též sa môžem buchnúť do chatky :D:D:D
babenko1
12.04.05,18:23
Detičky moje zlaté... Nemôže to byť až v júli? Celý apríl, máj, jún chodím už v nedeľu do Prahy na školenie...Takže moja účasť je nemožná :-(
Zuzka
12.04.05,19:00
a čo tak ďaleko si sa rozhodla, toť až do Prahy, nemôžeš si to zariadiť dajako :-)
Manual
12.04.05,19:14
Hlásim sa a teším na stretnutie, vyhovujú oba termíny
A kde bude kontakt u koho sa treba prihlásiť ???
Pekný večer...
andrej_rv
12.04.05,21:14
Keď už bude na tom Superstretku taká intelektuálna sila, možno by sa našiel aj časový priestor na prejednanie založenia nejakej neziskovej organizácie na podporu PORADY (nejaké Účtovnícke fórum...). Ja by som tam s radosťou poslal 2% z dane resp. nejaký sponzorský príspevok, aby sa Richardovi aspoň trošku refundovali náklady na prevádzku, prípadne vytvoril priestor a technické predpoklady na ďalšie vylepšovanie stránky:) .
Katarína STR
13.04.05,03:54
Katka, tiez som zo Ziliny a isla by som autom. Tak by som mohla vziat spolucestujucich.


Nóóóó to by nebolo zlé, ja mám momentálne auto v servise a vyzerá to tak, že ho už asi predám. Takže som momentálne pešiačik. :D
misurka
13.04.05,04:04
Ak mozem, pripajam sa
Evanka
13.04.05,04:42
Ak mozem, pripajam saAkože inak? :)
Braňo
13.04.05,04:43
Ja som ochotný prispieť aj viac ako 2% dane. Všetko je vec dohody.
misurka
13.04.05,05:00
Taaaaak sa tesim...
Akože inak? :)
veronica
13.04.05,05:43
Cafte ludkovia....

Niezeby sa mi to nepacilo, ale beriete aj zacinajucich zivnostnikov??? :D obavam sa ze tam budem najmladsi :D
A to už prečo si myslíš?:))))))))))))))))))))))))))
AlenaK
13.04.05,05:54
Ak je to aj pre nováčikov na porade....čo sa tu len preklikávajú....rada prídem
Beata
13.04.05,05:59
Ohľadom toho Tajova, tak ako som písala včera, hovorila som s majiteľom prevádzky a povedal mi, že v dňoch 3. - 5. júna 2005 má zatiaľ voľnú chatu, t.j. 45 lôžok. Cenu som už písala a platí 450,- Sk plná penzia / osoba / deň, 390,- Sk polpenzia / osoba / deň. Možnosť turistiky, tenisu, futbalu, opekania. Môžete si predbežne aj pozrieť www.bopa.sk (http://www.bopa.sk).
babenko1
13.04.05,06:09
a čo tak ďaleko si sa rozhodla, toť až do Prahy, nemôžeš si to zariadiť dajako :-)Zuzka.. ja som sa nerozhodla.. rozhodlo za mňa vedenie firmy...tak asi tak...tiež som hovorila, prečo to nemôže robiť ich slovenská pobočka.. ale to vieš.. centralizmus v našej firme funguje jedna radosť.. takže každú nedeľu, pondelok a utorok sa prahujem...
veronica
13.04.05,06:13
Ahojte všetci poraďáci :))), takže ako ideme?:)))
Zuzka
13.04.05,06:25
Zuzka.. ja som sa nerozhodla.. rozhodlo za mňa vedenie firmy...tak asi tak...tiež som hovorila, prečo to nemôže robiť ich slovenská pobočka.. ale to vieš.. centralizmus v našej firme funguje jedna radosť.. takže každú nedeľu, pondelok a utorok sa prahujem...

Škoda, ale prečo už v nedeľu musíš ísť, oni nepoznajú víkend ?
Luna
13.04.05,06:25
Ja by som chcela prihlásiť ešte 1 kočku,ktorá je tu registrovaná pod menom Ivetka,ale nedá sa mi hlasovať.Tak Vás p.Mihál poprosím ešte +1,na termíne nám mezáleží.Ďakujem.
babenko1
13.04.05,06:32
Škoda, ale prečo už v nedeľu musíš ísť, oni nepoznajú víkend ?ale poznajú :-) len to školenie začína už o 8 hod. v pondelok.. a ja celú noc nebudem cestovať a sama, tak preto tam chodím už v nedeľu a ešte v čase, ked ešte ako takí ľudia sú na ulici :-)
fasia
13.04.05,06:56
Tak som sa preklikala cez 12 strán príspevkov a už teraz sa teším!
Jozef Mihál
13.04.05,07:37
Ohľadom toho Tajova, tak ako som písala včera, hovorila som s majiteľom prevádzky a povedal mi, že v dňoch 3. - 5. júna 2005 má zatiaľ voľnú chatu, t.j. 45 lôžok. Cenu som už písala a platí 450,- Sk plná penzia / osoba / deň, 390,- Sk polpenzia / osoba / deň. Možnosť turistiky, tenisu, futbalu, opekania. Môžete si predbežne aj pozrieť www.bopa.sk. (http://www.bopa.sk.)
Pozrel som a vzhľadom na počet nás, ktorí sa chystáme prísť, sa mi zdá byť malá kapacita, 45 ľudí vrátane prísteliek, to asi stačiť nebude. Inak je to pekné (až na to sociálko na chodbe). Vyjadrite sa prosím predbežne aj ostatní.
bepo
13.04.05,08:19
Takže mne sa situácia zmenila,môžem májový termín a ten júnový jedine žeby som prišiel v sobotu večer ale to už budete mať toľko naškolené že až hrúúúza
veronica
13.04.05,08:43
Mne osobne je jedno kde to bude :)))). Hlavne, že to bude :)

Chcem sa spýtať ako to bude celé prebiehať?Vie vlastne niekto?
luebchenko
13.04.05,09:17
Pozrel som a vzhľadom na počet nás, ktorí sa chystáme prísť, sa mi zdá byť malá kapacita, 45 ľudí vrátane prísteliek, to asi stačiť nebude. Inak je to pekné (až na to sociálko na chodbe). Vyjadrite sa prosím predbežne aj ostatní.
Súhlas! A aké su ďalšie ponuky? :)
Hlinkovx
13.04.05,09:28
Ja som aj za tú Chvojnicu...aspoň by som to nemala ďaleko...:D:D:D
ale pracovať rozhodne nejdem...bo ja móóóc lenivý človek...
ja si idem opekať:D:D :p:p
Beata
13.04.05,09:55
No mám tu aj správy z Krahúl, práve mi volala pani majiteľka. Na májový termín má voľné kapacity cca 34 lôžok, plus hneď vedľa druhý hotel má kapacitu tiež cca 34 lôžok. Pani majiteľka jednala aj s tým druhým hotelom, je možné sa teda ubytovať aj v oboch hoteloch, cena by bola predbežne tých 450,- Sk / deň / osoba + 20,- Sk za noc rekreačný poplatok mestskému, či obecnému úradu, samozrejme cena je s plnou penziou. Takže bývali by sme v dvoch budovách, ale sú vedľa seba, takže no problem. Strava by bola spolu v jednom, alebo druhom hotely.

A ešte news zo zákulisia, asi najdôležitejšie - vybavujem pečené prasiatka a čapované pivko! Takže si chystajte vážení aj krígle!!! ;)
tibor
13.04.05,10:01
Beata - ubytovanie v 2 hoteloch? to mi pripomína Horský park na výške - keď kočky bývali na dolnom intráku a chlopi a niektoré "vyvolené" študentky na miešanom hornom...(:
Jozef Mihál
13.04.05,10:04
Beata, to znie dobre. Myslím, že táto ponuka je fajn. Navrhujem počkať do zajtra, či niekto ešte nepríde s iným návrhom a keď nie, zajtra založím (e) anketu už priamo k veci. Teda v ankete by boli tieto dve možnosti:

1. Som za Chvojnicu 3.-5.6.
2. Som za Krahule 27.-29.5.

Pozor, táto anketa by bola myslená skutočne vážne a hlasovanie by znamenalo súčasne neformálne prihlásenie sa na akciu (hlasovať by sa samozrejme dalo za oba termíny). Skraja budúceho týždňa by sa anketa uzavrela. S tým, že vyšší počet hlasov by určil miesto i termín akcie. A potom si tu dohodneme spôsob skutočného nahlasovania sa, rezervácií atď.
Aňuška
13.04.05,10:06
Tak toto nemá chybu.
Beata
13.04.05,10:12
Beata - ubytovanie v 2 hoteloch? to mi pripomína Horský park na výške - keď kočky bývali na dolnom intráku a chlopi a niektoré "vyvolené" študentky na miešanom hornom...(:
No a my budeme "vyvolení" všetci, lebo budeme v oboch hoteloch miešaní, či zmiešaní :D a po tom sude piva... joooooj možno ani nebudeme vedieť kde vlastne bývame :D
vladan
13.04.05,10:15
... normálne budeme pomiešaní??? :eek: ... Bee, ešte sa chcem opýtať: "čo je to krígeľ"??? :D:D:D
Beata
13.04.05,10:25
... normálne budeme pomiešaní??? :eek: ... Bee, ešte sa chcem opýtať: "čo je to krígeľ"??? :D:D:DVladushka moja, ta ty neznaš co krigeľ? No pohár na pivo, s uškom, pollitrový, bývajú aj väčšie (ja si asi donesiem asi taký dvojlitrový, lebo ja som smädná) :D:D:D
vladan
13.04.05,10:27
... hm, a keď pivo nepijem? ... ale také sudové vínko suché ... hm, dala by som si povedať! :D
Beata
13.04.05,10:38
... hm, a keď pivo nepijem? ... ale také sudové vínko suché ... hm, dala by som si povedať! :D
Aj ja ľúbim suché vínko, tak pivo dáme pivkárom a my si môžeme dať dáke Chardoney, či ako sa to pišá, alebo Irsai olivier, to je fajnéééé, joj aké sliny mi tečú :D
vladan
13.04.05,10:39
... chardonney ... :D ... hm, Mikulov, Tibava, Pálava ... ok, dohodneme sa nejako! :D
Jozef Mihál
13.04.05,10:42
Vám do toho skočím...Pozrite na:

http://chvojnica.host.sk/

To je tuším ono.
Beata
13.04.05,10:47
Aj ja som to pozerala už, Jozef. Tak je to pri Prievidzi, čiže asi je to ono. Len sway sa nám niekam stratila, nevieme čo a ako. Aj by som tam zavolala, ale keď to sway vybavuje, tak nechcem kafrať... Tam je ale ubytko 705,- sk plná penzia / osoba / deň... však je to aj luxusne zariadené :)
Luna
13.04.05,11:09
Ja som čítala,že sú tam aj masáže. Kočky Poradačky pôjdeme aj na masaž?Len či budú mať toľko masérov?
Jozef Mihál
13.04.05,11:12
Bee, citujem z tej stránky:"Pri kolektívoch alebo dlhších pobytoch poskytujeme zľavy". No a my sme myslím poriadny kolektív.
Inak - že je to pekné?

Akurát Košičania by sa mali vyjadriť, či sú ochotní akceptovať tú cestu.
Ak dobre počítam, KE - Zvolen 3 hod, Zvolen - PD 50 min., PD - Chvojnica 30 min.,
spolu skoro 4 a pol hodiny cesty.
vladan
13.04.05,11:21
šak to ešte daľej jak Bratislava :eek:
Hlinkovx
13.04.05,11:23
Vladi...ale čo by si neurobila preto, aby si nás takto pokope videla...
aj na kraj sveta by si cestovala :D:D
tibor
13.04.05,11:27
neviem či potrebujeme takýto luxus na izbách a podobne...skorej by som uvítal veľkú chatu a okolo nikoho...predsalen po prasiatku a víne a pive bude večer veselo a nie každému by sa muselo jarné ručanie lesnej zveri páčiť...
Hlinkovx
13.04.05,11:49
Tibor...tam si v lese...jedine komu by sa to nemuselo páčiť...sú medvede
luebchenko
13.04.05,11:51
Tibor...tam si v lese...jedine komu by sa to nemuselo páčiť...sú medvede
a čo keď sa medvede nepáčia mne? :D veď budeme v presile nie?
tibor
13.04.05,11:56
akože len my?! keď som si klikol na izbu a vybavenie - zobrazili sa mi na dvojke izbe také 2 mladé čučoriedky...a okrem toho predsa personál hotela a iste tam nebudeme len my ubytovaní v tom čase...
Hlinkovx
13.04.05,11:58
a čo keď sa medvede nepáčia mne? :D veď budeme v presile nie?veru tak....my sa nedáme....ale keď už ťa tu takto na dráte mám...urob si trošku ten tvoj podpis menší....však len on samotný..je na pol strany ..ale ináč ho maáš fakt pekný :D:D
Hlinkovx
13.04.05,11:59
akože len my?! keď som si klikol na izbu a vybavenie - zobrazili sa mi na dvojke izbe také 2 mladé čučoriedky...a okrem toho predsa personál hotela a iste tam nebudeme len my ubytovaní v tom čase...tibor..tie "dve čučoriedky" možno dajú na izbu tebe...:D:D ale čo ja by som s nimi robila....to si teda neviem predstaviť :D:D
vladan
13.04.05,12:00
tibor..tie "dve čučoriedky" možno dajú na izbu tebe...:D:D ale čo ja by som s nimi robila....to si teda neviem predstaviť :D:D
Silvi, no predsa kecala o účte :D:D:D
Hlinkovx
13.04.05,12:02
Silvi, no predsa kecala o účte :D:D:DVladi...len to nie....však ja o účte nič neviem....a aj ten môj...nevyzerá práve nádejne :D:D:D
tibor
13.04.05,12:11
tibor..tie "dve čučoriedky" možno dajú na izbu tebe...:D:D ale čo ja by som s nimi robila....to si teda neviem predstaviť :D:D
horšie je, že ja si to viem asi len predstaviť...(:
sway
13.04.05,12:21
toto je CHVOJNICA - nakuknite.....;) http://chvojnica.host.sk/
Hlinkovx
13.04.05,12:22
sway....trošku neskôr....bo p. Mihál už tu ten link dal....ale neva..kuknem aj tvoj :D
sway
13.04.05,12:25
sway....trošku neskôr....bo p. Mihál už tu ten link dal....ale neva..kuknem aj tvoj :D
....šak som ho nezbadala.....:D
sway
13.04.05,12:27
Aj ja som to pozerala už, Jozef. Tak je to pri Prievidzi, čiže asi je to ono. Len sway sa nám niekam stratila, nevieme čo a ako. Aj by som tam zavolala, ale keď to sway vybavuje, tak nechcem kafrať... Tam je ale ubytko 705,- sk plná penzia / osoba / deň... však je to aj luxusne zariadené :)
až teraz so to nakukla, áno bude lepšia cena ako je oficiálna.....;)
Hlinkovx
13.04.05,12:27
....šak som ho nezbadala.....:Dto neva...radšej dva krát..ako ani raz :D
Jozef Mihál
13.04.05,12:33
Čo na hovoríte na Chvojnicu? Mne sa to moc páči, cena za ten komfort je ľudová a pravdupovediac aj termín na 4.6. mi viac vyhovuje...
anka1
13.04.05,13:04
Ľudkovia úprimne Vám závidím :( Veľmi rada by som išla na to stretnutie, ale nemám kde nechať moje malé bábo. Užijte si to aj za mňa :)
anto
13.04.05,13:29
Dajte to stretnutie na jún, v máji som v Nemecku, a chcel by som byť medzi seberovnými, ktorí majú rovnaké problémy ako ja
evina
13.04.05,14:05
Čo na hovoríte na Chvojnicu? Mne sa to moc páči, cena za ten komfort je ľudová a pravdupovediac aj termín na 4.6. mi viac vyhovuje...
ja súhlasím p. Mihál
sway
13.04.05,14:48
POZOR MALÁ ZMENA PODMIENOK !!!!:


Tak som práve volala s majiteľom Chvojnice , máme možnosť na termín 3,4,5, júna teda od piatka večer do nedele ale má voľné:
35 miest v chatkách a zvyšok v hoteli. Pričom v chatkách je teplo, vecko i sprcha.
cena by bola cca tých 600,-

Prosím podumajte či je to vyhovujúce, nakoľko to musíme buď potvrdiť, alebo odmietnúť - tuším ten slovenský podnikateľský chlebík je ozaj tvrdý..., mrzí ma to, lebo včera mi bolo povedané, že v tom termíne má na 99% úplne prázdno...a mám obavy keď nebudeme rýchli, že nebude ani to čo má dnes - poprosila som ho, že koncom týždňa mu zavolám ako sme sa rozhodli.

;)
jess
13.04.05,15:51
No mám tu aj správy z Krahúl, práve mi volala pani majiteľka. Na májový termín má voľné kapacity cca 34 lôžok, plus hneď vedľa druhý hotel má kapacitu tiež cca 34 lôžok. Pani majiteľka jednala aj s tým druhým hotelom, je možné sa teda ubytovať aj v oboch hoteloch, cena by bola predbežne tých 450,- Sk / deň / osoba + 20,- Sk za noc rekreačný poplatok mestskému, či obecnému úradu, samozrejme cena je s plnou penziou. Takže bývali by sme v dvoch budovách, ale sú vedľa seba, takže no problem. Strava by bola spolu v jednom, alebo druhom hotely.

A ešte news zo zákulisia, asi najdôležitejšie - vybavujem pečené prasiatka a čapované pivko! Takže si chystajte vážení aj krígle!!! ;)
toto sa mi páči .... síce krígel alebo suchô neľúbim .... , ale prasiatko móžem :D:D:D .... a navyše detičky by som mala len pár km u svokrovcov v Kremnici a potom mi vyhovujú oba termíny :)
Manual
13.04.05,16:16
Myslím, že by to bolo vyhovujúce aj termínovo, len či to bude stačiť kapacitne. Podla ankety má už teraz záujem cca 80-100 ludí. To je malý parlament.
Zuzka
13.04.05,16:20
Čo na hovoríte na Chvojnicu? Mne sa to moc páči, cena za ten komfort je ľudová a pravdupovediac aj termín na 4.6. mi viac vyhovuje...
p. Mihál aj ja súhlasím s termínom aj s Chvojnicou. :)
BEATA7777
13.04.05,17:08
majte rozum najdite niečo v strede pre nás od Košíc je to naozaj ďaleko
pluss
13.04.05,17:58
majte rozum najdite niečo v strede pre nás od Košíc je to naozaj ďaleko
nemyslím slovensko je malé, ak chceš odveziem ťa
BEATA7777
13.04.05,18:03
nemyslím slovensko je malé, ak chceš odveziem ťa
TO BY BOLO FAJN
Daska
13.04.05,18:13
Katka, ja by som sa s tebou tiež "zviezla" - Žilina
Aj ja by som sa pridala, ak mozem, a tiez radsej v piatok.
Jozef Mihál
14.04.05,05:19
Prosím Košičanov, Prešovčanov, Popradčanov a vôbec celý Východ, aby sa vyjadrili ku Chvojnici, okres Prievidza.

Západ a Stred to majú pomerne poruke, ide o ale Vás, či Vám to vyhovuje. No a ak nevyhovuje, navrhnite niečo iné, čo by bolo reálne. Prosím vážne.
Beata
14.04.05,07:37
Vidím, že Chvojnica je zaujímavejšia a tak ako povedal Jozef, nám zo stredu je blízko prakticky všade, takže sa vieme prispôsobiť... ale čo som začala aj dokončím. Práve mi volala pani majiteľka z Krahúl, potvrdila mi definitívne voľné miesta a cenu, ktorá by bola nie 450, ale 480,- Sk / osoba / deň - plná penzia, plus tých 20,- Sk rekreačný poplatok. Dohodla som sa, že v pondelok jej potvrdím, alebo odhlásim.
Toť vsjo daragýje druzjá ;)
anto
14.04.05,07:41
Ešte nám neznalým napíšte, kde vlastne tá Chvojnica sa nachádza, aby sme ju nehľadali niekde na juhu, alebo východe Slovenska.
Luckasari
14.04.05,07:48
Prosím Košičanov, Prešovčanov, Popradčanov a vôbec celý Východ, aby sa vyjadrili ku Chvojnici, okres Prievidza.

Západ a Stred to majú pomerne poruke, ide o ale Vás, či Vám to vyhovuje. No a ak nevyhovuje, navrhnite niečo iné, čo by bolo reálne. Prosím vážne.
ja by som bola radšej za tie Krahule, alebo Tajov, čo navrhuje Beatka, pre nás z KE je tá Chvojnica predsa len priďaleko
accad
14.04.05,07:59
Ja osobne môže byť Chvojnica, ale ja do chatky určite nie, mám osobné zlé skúsenosti a najdôležitejšie pre mňa je úroveň sociálnych zariadení na každej izbe. Môžu byť aj Krahule, ale k tomu ak by sa dalo hodiť na PORADu nejaký odkaz na www stránku. Myslím si, že obidve miesta majú svoje čaro, ktoré môže znásobiť dobrá spoločnosť a príjemná zábava. Ak by medzi nami bol aj nejaký inštrumentalista, nech ladí nástroj.
Beata
14.04.05,08:20
Ja osobne môže byť Chvojnica, ale ja do chatky určite nie, mám osobné zlé skúsenosti a najdôležitejšie pre mňa je úroveň sociálnych zariadení na každej izbe. Môžu byť aj Krahule, ale k tomu ak by sa dalo hodiť na PORADu nejaký odkaz na www stránku. Myslím si, že obidve miesta majú svoje čaro, ktoré môže znásobiť dobrá spoločnosť a príjemná zábava. Ak by medzi nami bol aj nejaký inštrumentalista, nech ladí nástroj.Tu je link na hotel Blaufuss Krahule, v ktorom máme k dispozícii 34 miest http://www.blaufuss.sk/ . Na ten druhý hotel, v ktorom je tak isto 34 miest neviem nájsť link...
heluška
14.04.05,08:51
Nie som dlho na porade,ale veľmi sa mi páči a rada by som išla na stretnutie,lenže nie som pojazdná,takže,ak by išiel niekto z Levíc a vzal by ma idem.
Hlinkovx
14.04.05,08:53
Ešte nám neznalým napíšte, kde vlastne tá Chvojnica sa nachádza, aby sme ju nehľadali niekde na juhu, alebo východe Slovenska.
CHVOJNICA sa nachádza 17 km od Prievidze
keby ideš z Prievidze..je to smer Nitrianske Pravno a tam je odbočka na Chvojnicu
vladan
14.04.05,09:01
ja by som bola radšej za tie Krahule, alebo Tajov, čo navrhuje Beatka, pre nás z KE je tá Chvojnica predsa len priďaleko
súhlasím s Luckou ... čím bližšie ku Košiciam, tým lepšie
tibor
14.04.05,10:19
ako pozerám na hlasovanie - pomer 45/35 je jasne za prvý termín a k tomu tie Krahule aj tak viac vyhovujú Východu...ak to zreálnime a príde aspoň 60% prihlásených...bude dobre...

ponúkam odvoz z okolia Trnava,Sereď na ten prvý termín - prípadne i BA, ak pôjdem ešte v piatok ráno do práce...gratis...

pre chlopov: 4.6. hráme predsa v Portugalsku a to treba fandiť...
jess
14.04.05,10:54
Tu je link na hotel Blaufuss Krahule, v ktorom máme k dispozícii 34 miest http://www.blaufuss.sk/ . Na ten druhý hotel, v ktorom je tak isto 34 miest neviem nájsť link...podľa fotiek vidím, že je to vlastne hlavná chata strediska Krahule, nebola som síce v hoteli dnu, ale lyžiarske stredisko hneď za ním je perfektné (vlastná skúsenosť) ... mám svokrovcov z Kremnice a tí sú v zime v stredisku Krahule každý deň a osadenstvo týchto chát poznajú a pochvaľujú ho - dobré služby a tak ..... výborné langoše robia...... je to v podstate priamo v dedine asi 30m od hlavnej cesty - dá sa to ľahko nájsť ... pre východniarov od ZV cestou na Žiar n/Hronom a pred ním odbočka vpravo na MT.... 10km je Kremnica .... 4km Kremnické bane, kde je odbočka doprava na Krahule /stred Európy/ ... dedina Krahule asi 5km, chata je v strede dediny vľavo. cca od ZV 40km tuším
jess
14.04.05,10:56
Bea, skús www.kremnica.sk (http://www.kremnica.sk) cestovný ruch
jess
14.04.05,11:01
kapánek im to nefunguje.........majú novú www
Jozef Mihál
14.04.05,11:30
Takže ak dovolíte, skúsim to zrekapitulovať. Máme 3 možnosti.

A/.....27.-29.5. Krahule

Dva hotelo-penzióny, spolu 70 miest. čo nám stačí. Vybavené solídne, ľahko dostupné, zo Západu bez problémov (z BA 2 hod cesty), pre Východniarov cesta znesiteľná - do Zvolena a potom ešte cca 30 minút, ľahko dostupné i zo Severu od Martina cca 30 minút. Naviac Beáta vybaví prasiatko a sud piva.

B/.....3. - 5.6. Tajov

Penzión s max.kapacitou 45 miest. Pekné prostredie, takisto ľahko dostupné zovšadiaľ. Otázna je kvalita ubytovania a kapacita 45 miest môže byť málo. I Tu platí že Beáta zabezpečí prasiatko a pivo.

C/.....3. - 5.6. Chvojnica.

Pekné, dobré prostredie, slušne vybavený hotel, nevieme počet lôžok v hlavnej budove, v chatičkách cca 35 miest. Cena 600 Sk s plnou penziou.

Pre Východ je to trochu priďaleko. Nie každému vyhovujú chatky.


Osobný názor - možnosť A/ - Krahule.

Prosím - predtým, než tu zavesím ďalšiu anketu k horeuvedeným možnostiam, ešte sa k tomu vyjadrite.
jess
14.04.05,11:36
áno - KRAHULE - priamo v strede Slovenska, myslím že približne rovnako z BA i z KE - cesty dobré, široké, rýchle

nie - TAJOV - sociálky spoločné nemusím

nie - Chvojnica - chatky tiež nemusím a na chatky dosť vysoká cena
vladan
14.04.05,11:37
Východu asi viac vyhovuje možnosť A! :D ... no mne určite áno ;)
dari1
14.04.05,11:53
tfuj, uz som sa konecne preklikala na koniec, t.j. na 18. stranku. Som za A, t.j. prvy termin. Kto je z BA, prijmem spolucestujuce -3, musia mat navigacne schopnosti, lebo ja to dokazem najst urcite iba cez kE.
sway
14.04.05,11:53
A - čko je asi najlepšie pre väčšinu, ako tak pozerám, ale ja v tom termíne nemôžem - ale prispôsobím sa väčšine, tak nikoho neprehováram na inú možnosť - potom mi dúfam podrobne rozpoviete ako bolo - hoci mi to bude ľúto.....;)
vladan
14.04.05,11:55
tfuj, uz som sa konecne preklikala na koniec, t.j. na 18. stranku. Som za A, t.j. prvy termin. Kto je z BA, prijmem spolucestujuce -3, musia mat navigacne schopnosti, lebo ja to dokazem najst urcite iba cez kE.
mám nápad :D ... príď do KE, tam sa ti nasáčkujú do auta 3 kusy, no a potom tam už hravo trafíme :D
dari1
14.04.05,12:21
no to by som asi do KE trafila cez tajov.... vzdy ma to vynesie niekde, kde neplanujem, ale spoznam vela novych ciest a miest..... uz som si zvykla
Hlinkovx
14.04.05,12:31
pokiaľ sa tam a späť nejako dostanem...je mi jedno...kde to bude...bo som bez auta...
oba termíny mi vyhovujú...a aj keby nie...tak budú musieť:D:D:D
Aňuška
14.04.05,12:40
Možnosť A mi vyhovuje.
brm
14.04.05,13:21
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA slovan do tohoAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAslováááááááááá ááan je lééépšííííííííííííííAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAslóóóvánAAAAAAAAAAAAAAAAA
p.s. kto nepochopil, tak hlasujem za A...................slooooovan.....
Luckasari
14.04.05,13:33
Východu asi viac vyhovuje možnosť A! :D ... no mne určite áno ;)
tak tak :)
BEATA7777
14.04.05,13:48
Východu asi viac vyhovuje možnosť A! :D ... no mne určite áno ;)
ASI TIE KRAHULE ABY TO BOLO ROVNAKO ĎALEKO VšETKýM
fasia
14.04.05,14:22
Ja som tiež za ktorýkoľvek termín do kamkoľvek... A vyhovuje veľmi dobre.

Btw: v prípade že nebudeme mať v škole /BB/ nejaké skúšky pôjdem z CA, ZA a môžem zobrať nejakých ľudkov, ak znesú moje staaré autitíčko... predsa len dáma vo vyššom veku už má nárok na nejaké tie "slabôstky"
Súkromná pošta to istí... :)
bef
14.04.05,15:42
Som ani nie mesacny clen porady a ako som ju nahodou objavila tak kazdy den precitam vsetky vase prispevky. Ste vsetci skveli a tak ak beriete i novackov rada by som prisla na stredko poradakov.
Krasny den vsetkym.
bepo
14.04.05,18:01
Vladan-najlepšie by to bolo v Ťahanovciach :D
Mne vyhovuje možnosť A,ale čo tak skúsiť Tále?Majú tam dosť veľké hotely,osobne som bol iba v Bielej medvedici ale je to slušný priemerný hotel so 130 miestami,ich web http://www.nizketatry.sk/medvedica.html
Jozef Mihál
14.04.05,18:04
PROSÍM PROSÍM PROSÍM.

Nepíšte od tejto chvíle príspevky do tejto témy, ale poďte do témy

http://www.porada.sk/showthread.php?threadid=8469

a hlavne tí, čo chcete prísť, TAM HLASUJTE za termín a miesto konania!