Lienočka
25.05.08,13:02
Ahojte, chcem sa spýtať, povinná lekárska prehliadka zamestnanca v zmysle PZP a BOZP spadá podľa ZP do §138? Neráta sa to do §141 - návšteva lekára 7 dní? Ďakujem