rommy
25.05.08,18:28
Ahoj poraďáci prosím Vás predaj podielu je oslobodený od DPH podľa §39 a uvádzam ho do DP medzi oslobodené plnenia ale nevstupuje mi do koeficientu?
Vladimír Ozimý
25.05.08,19:25
ano predaj obchodného podielu je služba podľa § 39. Nevstupuje to do koeficientu podľa par. 50 ods. 2 písm. c). Takže uvažujete správne.