samanka
26.05.08,09:25
Potrebovala by som poradiť ohľadne stravných lístkov, nevie
niekto či sa nejde zvyšovať suma stravného a od kedy?
Počula som, že od mája by mali byť vo výške 74 Sk.
Ďakujem
Tweety
26.05.08,09:38
Potrebovala by som poradiť ohľadne stravných lístkov, nevie
niekto či sa nejde zvyšovať suma stravného a od kedy?
Počula som, že od mája by mali byť vo výške 74 Sk.
Ďakujem
Nepočula si dobre, od 1.6.2008 sa zvyšuje aj stravné počas PC(98,149,230)- stravné pri PC 5-12 hod. na 98.- logicky na to nadväzuje zabezpeč. stravovania podľa ZP § 152.- odst.4 , kde sa uvádza min. výška stravenky 75% stravného pri PC 5.-12 hodín. Takže nie od mája, ale až od júna.
Stina
26.05.08,09:41
porzi link http://www.porada.sk/t72604-stravne-v-r-2008-a.html