Jaruš
11.04.05,13:30
Ahojte,

môžte mi, prosím, niekto poradiť nejaké školenie ohľadom ochrany osobných údajov?

Ďakujem a zdravím.
silvia
11.04.05,11:50
Práve dnes mi prišla pozvánka na školenie k aplikácii zákona o ochrane osobných údajov v znení jeho novely účinnej od 1.5.2005, ktoré bude v Trenčíne 6.5.2005. Neviem odkial si, takže... Inak školenie organizuje Educo-consult Žilina, skús pozrieť na nete, kde ešte robia toto školenie. www.educo-consult.sk (http://www.educo-consult.sk)
Valika
11.04.05,11:52
Poradí mi niekto školenie v Košiciach??? To sa ho treba ozaj zúčastniť??

Dakujem.
Jaruš
12.04.05,08:54
Silvia, pekne ďakujem za odpoveď, skúsim na tej adrese, ale prosím ešte niekoho, kto vie o niečom v Blave a blízkom okolí. Dosť, že to, musím absolvovať, nechce sa mi kvôli tomu ešte ďaleko cestovať :-))))))
rosemary
12.04.05,09:29
Alebo progresstraining@progresstraining.org, poriadajú školenie 13.4. Trenčín, 14.4. Nitra, 18.4. Žilina, 19. 4. Trnava, 22. 4. Blava, 25. 4. Košice, 26. 4. Prešov, 29. 4. B. Bystrica, tel. O2/ 52621017
darinka100
12.04.05,09:48
rosemary, veľmi pekne ďakujem, nemohla som sa nikde dopátrať na školenie v BA. Diky moc.
Maya
25.05.06,18:56
Neviete mi niekto odporucit firmu ktora organizuje seminare na ochranu osobnych udajov v Bratislave? Aco hovorite na seminare verlag dashofer?
Maya
29.05.06,15:35
Este by ma zaujimalo, ze v akej lehote je potrebne absolvovat skolenie o ochrane osobnych udajov. Myslim tym ci pred oznamenim uradu o povereni osoby zodpovednej za ochranu osobnych udajov vo firme, alebo staci dajme tomu v priebehu mesiaca po tomto oznameni uradu?
Ide o to, ze budem zodpovedna za ochranu osobnych udajov vo firme od 1.6. a skolenie sa bude konat az 17.6. . Nevadi to?
MartinkoK
30.05.06,11:03
Ahojte chcem poradiť neviete niekto kde a kedy sa bude konať školenie zo zákona na ochranu osobných údajov. Orava a blízke okolie.
jankasm
30.05.06,11:10
Ahojte chcem poradiť neviete niekto kde a kedy sa bude konať školenie zo zákona na ochranu osobných údajov. Orava a blízke okolie.

V Kubíne bolo asi pred mesiacom. Teraz viem o školení v Žiline - 14. júna
Maya
30.05.06,11:27
Viete mi poradit v akej lehote je potrebne odhlasit zodp. osobu za ochranu osobnych udajov v pripade jej skonceni pracovneho pomeru? A ako by taky list mal vyzerat?
A mozem sa nahlasit ako jej nastupkyna aj ked som skolenie este neabsolvovala a bude az 17.6.2006?:confused:
auctovnicka
10.09.06,18:25
Ahojte,
vie mi niekto poradit? Zamestnanec skoncil prac.pomer a bol zodpovedna osoba dohladom nad ochranou os.udajov. Mozem to riesit nasledovne?
na predpisanom tlacive oznamim zmenu zodpvednej osoby, novy povereny pracovnik musi mat vypis z RT, ktory zostava vo firme, neposielam ho na Urad..., bude postacovat, ak cestne prehlasi nova zodpovedna osoba nastudovanie problematiky formou samostudia konkretne § 428/2002 Z.z.? Ak nie, ako dolozi, ze bol odborne vyskolený, musi absolvovat fyzicky nejake skolenie? Musime mat vypracovany aj bezp.projekt, alebo staci len bez.smernica. Je to restauracia a os.udaje spracuvam akuratne ja, inak sa ku nim nikto iny nedostane? Moja kolegyna, ktora mi tuto firmu odovzdala v januari 2006 len oznamila zodpovednu osobu a to bolo vsetko. Poradi mi niekto, aby som nieco nezanedbala?