smolarka
26.05.08,18:56
čím mám pohnojiť muškáty.abymi pekne kvitli
tetrisss
26.05.08,17:18
Nuz najlepsie hnojivo na muskaty je slepaci trus, zaliaty vodou, treba nechat vyluhovat a potom v zriedenej forme polievat raz za tyzden.
amakov
26.05.08,17:21
Ja hnojim 1x týždenne tekutým hnojivom Sulfatin/ na muškáty a na surfínie), mám ich pekné.
Ale pozri sa aj na stránku tu na porade , nájedeš tam mnoho užitočných rád.
Aby muškáty boli pýchou našich okien (http://www.porada.sk/t43807-aby-muskaty-boli-pychou-nasich-okien.html)
Iconka
27.05.08,11:42
Ja som si na Flore kupila hnojivo na muskaty tekute od firmy Kapka forestina...mam ho po prvy krat,tak uvidim,ako sa osvedci,ale muskaty su zatial krasne,len este nerozvikli,ale pukov uz maju kopec.
ludmila12
28.05.08,03:10
Ja dávam červené Engo a kvitnú mi celé leto nádherne ,ak nezabudnem dám do každej zálievky. Nevíde draho pretože je nerozriedené ale vynikajúce.Aj vo vnútri polievame kvitnúce kvietky s týmto hnojivom a darí sa im výborne. Je ich viac druhov aj na zelené nekvitnúce kvietky alebo na začiatok aby zpevneli. :)
boza1
28.05.08,04:20
Ja tiež používam engo a som s ním spokojná. V lete mám vždy krásne ukvitnutý balkón a mám z toho radosť. Tiež ho používam i na izbové kvetiny podobne ako Ľudmila. Vrele odporúčam.