Mion
27.05.08,08:58
V roku 1993 som dostal darovacou zmluvou od svojho otca pozemok - ornú pôdu. Budem z predaja tohto pozemku platiť daň?
Zoltán Kovács
27.05.08,09:07
V roku 1993 som dostal darovacou zmluvou od svojho otca pozemok - ornú pôdu. Budem z predaja tohto pozemku platiť daň?

Nebudeš, je splnená podmienka 5 rokov vlastníctva. Pozri §9 zákona o dani z príjmov.