michaela15
27.05.08,18:33
Ahoj. Po dlhšie trvajúcich zdravotných problémoch mi lekár zobral krv a dnes mi telefonicky oznámil že vyšetrenie treba zopakovať lebo asi ide o granulocytopeniu ale vraj mám byť pokojná. Na internete som našla len to že ide o zníženú hladinu granulocytov v krvi. Nevie niekto viac?
BXLmiami
27.05.08,17:32
Našla si to dobre.Ale môže to byť laboratorna chyba,takže kým Ti to nevyjde aj druhý krát,treba to pustiť z hlavy.
michaela15
27.05.08,17:38
No aj tak nemám z toho dobrý pocit a mám strach veď som mala len chrípku aspoň ma o tom doteraz presviedčali
kalkulka
28.05.08,06:36
Myslím, že ti robili rozbor bielych krvniniek. Tie majú takéto granulocyty. Môže to byť spôsobené práve vírusovou infekciou, teda chrípkou. Chrípka nie je iba také neškodné ochorenie ako sa medzi lajkmi zdá. Dokáže narobiť riadnu šarapatu. Myslím, že rôzne vyšetrenia, ktoré lepšie ukážu, čo sa udialo zistia na hematológii - imunobiológii. Prajem veľa zdravia.
michaela15
28.05.08,14:07
Včera som na otázku čo je to granulocytopénia dostala odpoväd aby som to pustila z hlavy kým sa nezopakujú výsledky. Dnes mi však lekár povedal o čo ide a čo ma asi čaká ak sa to potvrdí aj napriek tomu som všetkým ktorý odpoväd poznali a nechali si ju pre seba veľmi vdačná aspoň som v noci spala čo sa o nasledujúcich už povädať nedá ešre raz vdaka
BXLmiami
28.05.08,16:51
No nevravím?Kto sa veľa pýta,veľa sa dozvie...a zbytočného,pretože to môže byť laboratorna chyba.Držím prsty aby bola.:)
kalkulka
29.05.08,04:59
Včera som na otázku čo je to granulocytopénia dostala odpoväd aby som to pustila z hlavy kým sa nezopakujú výsledky. Dnes mi však lekár povedal o čo ide a čo ma asi čaká ak sa to potvrdí aj napriek tomu som všetkým ktorý odpoväd poznali a nechali si ju pre seba veľmi vdačná aspoň som v noci spala čo sa o nasledujúcich už povädať nedá ešre raz vdaka
Držím ti prsty, aby to dobre dopadlo. Ozvi sa potom.
michaela15
29.05.08,06:43
Vďaka za podporu ale do zajtra obeda sa asi zbláznim. Až dnes v noci som pochopila, prečo je lepšie nebyť zvedavá. Celú noc som nespala. Aby ste ma lepšie pochopili patrím k ľuďom čo musia dostať na všetko odpoväď a slovo nedá sa, skoro vôbec nepoužívam.Ako dieťa som bola dosť ponižovaná kôli výške meriam len143cm. Mala som 18 keď jeden chalan povedal,že by som nemohla šoférovať ani trabant,odpovedala som mu, hlavne že on s jeho IQ zvládne aj tank. Pre mňa to však vtedy bola hodená rukavica,ešte v tom roku som si urobila vodičák a dnes s mojou výškou jazdím na aute KIA sorento a on nemá ani ten trabant. Dcére povedali že nikdy nebude čítať a písať. Cez ministerstvo zdravotníctva som ju dostala v tedy k najväčšej kapacite na Slovensku Prof.Phdr.Ľudovítovi Šturovi CSc. a vďaka nemu a mojej snahe dcéra píše,číta,chápe čítaný text,prijali ju na hotelovú školu a ja 8 rokov úspešne pomáham pomáham ďeťom s poruchami učenia. Vždy som si so všetkýn nejak poradila,poviete si že neviem prehrávať.Lenže ak sa aj diagnóza potvrdí pre mňa to nebude prehra ale "hodená rukavica." Prehrám až keď diagnóza bude znieť "exitus" Ale aby ste si nemysleli,že som vždy všetko ľahko zvládla. Mala som muža ktorý ma roky psychicky týral,až po spoluprácií s políciou a s pomocou mojej priateľky sa mi podarilo mu to dokázať a dnes sa nesmie k nám ani priblížiť. Víťazstvo? Pre mňa nie,nedokázala som mu pomôcť ,až neskôr som pochopila,že nemôžem pomáhať niekomu kto o to nestojí. Toto všetko boli reálne problémi,ale ako zvládnuť to čakanie nie je tu zatiaľ čo riešiť a aj tak som celú noc počúvala mp3 neplačem,nesťažujem sa ,nepýtam sa prečo práve ja len vo vnutri na hrudi cítim tlak zlosti a nedokážem ho pustiť von . Ako bojovať s týmto?
Barbara
29.05.08,07:07
Michaela TY TO ZVLÁDNEŠ a DOKÁŽEŠ TO !!!!!!


držím ti palce.
Barbara
29.05.08,07:10
Až dnes v noci som pochopila, prečo je lepšie nebyť zvedavá.

no ja si myslím Michaela, že niekedy je horšie tá neistota.
kalkulka
29.05.08,07:15
Michaela15, prosím ťa neklesaj na duchu. Možno sa to pohne k lepšiemu, traba veriť. Určite je v tomto prípade treba robiť všetko preto, aby sa posilnil imunitný systém. Hlavne ver! Veľmi ti držím prsty.
michaela15
29.05.08,07:21
Čo sa na tom zmenilo že viem o čo ide ale nepoznám výsledok? Môj mozog nechce pripustiť že ide o chybu labáku a psychika pracuje na plné obrátky a hľadá cestu von
Barbara
29.05.08,07:33
Čo sa na tom zmenilo že viem o čo ide ale nepoznám výsledok? Môj mozog nechce pripustiť že ide o chybu labáku a psychika pracuje na plné obrátky a hľadá cestu von


Michaela uvidíš, že ty tú cestu von- nájdeš !!!!!!!!!
treba myslieť pozitívne, uvedom si, že máš dcéru a ona ŤA potrebuje, už aj preto to musíš zvládnuť a hlavne pre seba samú.

Želám si, aby si sa zajtra ozvala a oznámila nám, že to bol OMYL.
michaela15
30.05.08,10:45
Michaela uvidíš, že ty tú cestu von- nájdeš !!!!!!!!!
treba myslieť pozitívne, uvedom si, že máš dcéru a ona ŤA potrebuje, už aj preto to musíš zvládnuť a hlavne pre seba samú.

Želám si, aby si sa zajtra ozvala a oznámila nám, že to bol OMYL.
Labák sa nemýlil
Barbara
30.05.08,11:04
Michaela tak to je mi vážne hrozne moc ľúto.



držím ti moc a moc prsty a nevzdávaj to
michaela15
30.05.08,11:13
Ďakujem. Ale kde brať silu po tom všetkom čo mám za sebou, keď sme konečne začali s deťmi normálne žiť príde toto. Ten názov bol pre mňa úplne neznámy pojem a teraz znie ako výbuch bomby. Ruky sa mi tak chvejú že nevládzem ani písať a to mám ísť o chvíľu na poradu
Barbara
30.05.08,11:33
Michaela hlavne nestrácaj nádej a vieru. Vieš ešte stále je nádej, že pri ďaľšich vyšetreniach sa zistí, že sa mýlili.
michaela15
30.05.08,11:37
Pochybujem objednali ma na punkciu neviem či som to napísala správne
Barbara
30.05.08,11:43
uvidíš, že potom ti povedia, že je to v poriadku.
BXLmiami
30.05.08,11:43
Mrzí ma,že tentokrát nebol na vine poplachu labák. Ale skús pozbierať sily a upokojiť sa,momentálne treba pozbierať sily na vyšetrenia,bude ich hodne a nebudu príjemné,ale je treba stanoviť stupen a formu problému a od toho sa bude odvíjať liečba.A hlavne doporučujem,aby si si počkala na záver vyšetrovania prv,než budeš čokoľvek uzatvárať.Nemusí to byť také zlé,ako to dnes vyzerá.Držím prsty. :)
michaela15
30.05.08,11:49
Zvláštne je že väčšina z vas vedela čo to slovo znamená a ani teraz včetne mňa to nikdo nedokaže pomenovať pravým menom. O testoch viem skôr mám problém čo s deťmi
KEJKA
30.05.08,12:11
no ja neviem, o čom je reč. Iným slovom, kedže spomínaš punkciu, je to rakovina?
Nečudujem sa, že vopred nikto nechce toto slovo písať.
A chápem, že je to hrozné. Ale mám okolo seba ženy, ktoré sa z toho dostali. Takže ver, nestresuj.
Po tom všetkom, čo si v živote zvládla, zvládneš aj túto situáciu.
Držím palce.
michaela15
30.05.08,18:57
Chcem sa tým čo ma podporovali a držali mi palce veľmi poďakovať.Zozbierala som pár informácií a ďaľšie vyšetrenie nepodstúpim. Ešte raz vďaka.
jozka56
30.05.08,19:07
Michaela 15, si veľmi silná a dobrá žienka, nezúfaj na duchu, máš svoje detičky a kamarátky, ktorým chceš veľmi pomôcť, vidíme to z Tvojich príspevkov. Ženy sú silné, ver tomu. Držím palce, aj keď plačem. J:---Pre svoje detičky urob všetko, čo je možné. Si ich maminka, nezabudni.Maminka, je veľké slovo.
Darina1234
30.05.08,19:12
Neviem, či ešte chceš o tom hovoriť, ale ja o tejto chorobe viem tiež veľmi malo. Ale vyjadril sa tu aj lekar. Myslim, že krvne testy ešte raz podstup, budeš kľudnejšia, ved každa choroba sa dá liečit. Budem na Teba myslieť a prosiť Pana o Tvoje zdravie.
michaela15
30.05.08,19:17
Testy robili dva krát odmietam punkciu
Darina1234
30.05.08,19:25
Mojej mame robili punkciu ako 75 ročnej, mala trošku inu diagnozu ako Ty, teraz sa lieči na zhubnu malokrvnosť, ale odborny vyraz pre tuto chorobu bol tiež velmi komplikovany.
jozka56
30.05.08,19:27
Michaela a čo detičky???
jozka56
30.05.08,19:29
Máš ešte kus zodpovednosti pre sebou. Maminka, musíš vydržať. J
jozka56
30.05.08,19:36
Michaela 15 píš, všetko čo chceš!!! j
jozka56
30.05.08,19:44
Michaela píš, poď s tým von, to je najlepší ťah.
motylik7
30.05.08,19:50
Michaela nestrácaj vieru a nádej. Ak môžeš, prečítaj si knihu Miluj svoj život od L.Hayovej, ak si ju ešte nečítala, už sa viackrát spomínala aj na Porada. Poznám viac žien, ktoré mali rôzne druhy rakoviny (s týmto druhom nie, ale to nevadí) a dokonca aj s metastázami a pomocou alternatívnej medicíny sa z toho dostali. Alebo skombinovali modernú medicínu s alternatívnou. Nehovorím o alternatívnej medicíne len tak náhodou, v takýchto prípadoch by som ju preferovala pred tou modernou (a nech ma teraz ukameňujú "lekári a lekárnici"!). Chcem ti tým povedať, že vždy existuje šanca aj v takom prípade, ked už moderná medicína (viac ublíži ako pomôže) zlyhá a nevie ako dalej, alebo tápe. Rakovina je následok niečoho-nesprávneho myslenia a stravovania, nie choroba. Je to prejav tela, že treba niečo vo svojom živote zmeniť. Skús popozerať aj na nete nejaké skúsenosti s liečením. Držím ti veľmi palce a verím tomu, že sa s týmto problémom vyrovnáš ako veľká bojovníčka, ktorou aj si. Posielam ti vieru, lásku, odvahu a harmóniu. Bude dobre, neboj. :)
ondrejvla
30.05.08,20:01
Chcem sa tým čo ma podporovali a držali mi palce veľmi poďakovať.Zozbierala som pár informácií a ďaľšie vyšetrenie nepodstúpim. Ešte raz vďaka.

Michaela,
nikdy sa nevzdávaj, si zodpovedná za svoje deti! Aj ja som pred siedmimi mesiacmi dostala jóbovku, premáčala som vankúše od sĺz, aj keď som sa tvárila ako veľký hrdina, ale nebola som... Podstúpila som som nielen punkciu, ale aj operáciu, doteraz sa liečim, som vďačná za každý nový deň. Veľmi mi pomohla modlitba, rodina, priatelia a knihy od priateľov z Porady.
Buď silnou ženou pred svojimi deťmi, prekonaj samu seba a nevzdávaj sa nikdy!
ondrejvla
30.05.08,20:03
Pripájam ti link, ak máš záujem, prečítaj si...
http://www.porada.sk/t63272-ako-zachovat-chladnu-hlavu.html
michaela15
30.05.08,20:08
Zatial som o tom hovorila len na porade mám s tým problém neviem zrazu zo seba nič dostať a to o mne hovoria,že som ukecaná
jozka56
30.05.08,20:08
Michaela, no poď, je tu veľa rozumných ľudí, ktorí Ti poradia. j
michaela15
30.05.08,20:19
Viem že bojovať budem natľko sa poznám problém je že som vždy bojovala za šťastie niekoho iného aj keď som sa rozvádzala išlo o deti nie o mňa s takýmto niečím si momentálne neviem rady
jozka56
30.05.08,20:26
Za seba a za deti!!!!
michaela15
30.05.08,20:27
To je síce pravda len sa zrazu cítim veľmi unavená
jozka56
30.05.08,20:28
Michaela píš!!!!
jozka56
30.05.08,20:30
Píš, čo Ťa napadne.
Dav
30.05.08,20:35
Viem že bojovať budem natľko sa poznám problém je že som vždy bojovala za šťastie niekoho iného aj keď som sa rozvádzala išlo o deti nie o mňa s takýmto niečím si momentálne neviem rady
Život sa ti nastavil tak, že teraz musíš bojovať sama za seba, aby si potom mohla bojovať za iných. Keďže teba motivuje predovšetkým snaha pomôcť iným, teraz im vieš pomôcť tak, že najprv pomôžeš sebe. Máš deti, máš za sebou úspechy, tak si povedz heslo českého kráľa, ktorého ranili tak, že oslepol a keď mu jeho priatelia vraveli , aby sa uchýli do bezpečia (meno neviem, môj dejepis vyfučal z hlavy, a encyklopédie sa mi nechce hrabať von) ..." a toho bohdá nebude, aby český král z boje utíkal!"
Drž sa, a keď máš pocit, že ti nemá kto dodať odvahu, mýliš sa - Porada je tu aj na takéto priateľstvá.
BXLmiami
31.05.08,04:36
Viem že bojovať budem natľko sa poznám problém je že som vždy bojovala za šťastie niekoho iného aj keď som sa rozvádzala išlo o deti nie o mňa s takýmto niečím si momentálne neviem rady
Akékoľvek rozhodnutie teraz urobíš,snaž sa aby nebolo unáhlené.V tomto momente je pre Teba najdôležitejšie,nerozhodovať skratovo.Moje doporučenie znie,obrátiť sa na najbližších,pretože nasledujuce mesiace budeš potrebovať podporu a pomoc rodiny.Zariadiť si administratívne veci,aby si nemala zbytočné problémy s uradmi.A hlavne to urob rýchlo.Co sa týka punkcie,nie je príjemná,ale je kľučova pre stanovenie štadia ochorenia.Podstup ju a rozhoduj sa potom.
BXLmiami
31.05.08,04:37
Michaela nestrácaj vieru a nádej. Ak môžeš, prečítaj si knihu Miluj svoj život od L.Hayovej, ak si ju ešte nečítala, už sa viackrát spomínala aj na Porada. Poznám viac žien, ktoré mali rôzne druhy rakoviny (s týmto druhom nie, ale to nevadí) a dokonca aj s metastázami a pomocou alternatívnej medicíny sa z toho dostali. Alebo skombinovali modernú medicínu s alternatívnou. Nehovorím o alternatívnej medicíne len tak náhodou, v takýchto prípadoch by som ju preferovala pred tou modernou (a nech ma teraz ukameňujú "lekári a lekárnici"!). Chcem ti tým povedať, že vždy existuje šanca aj v takom prípade, ked už moderná medicína (viac ublíži ako pomôže) zlyhá a nevie ako dalej, alebo tápe. Rakovina je následok niečoho-nesprávneho myslenia a stravovania, nie choroba. Je to prejav tela, že treba niečo vo svojom živote zmeniť. Skús popozerať aj na nete nejaké skúsenosti s liečením. Držím ti veľmi palce a verím tomu, že sa s týmto problémom vyrovnáš ako veľká bojovníčka, ktorou aj si. Posielam ti vieru, lásku, odvahu a harmóniu. Bude dobre, neboj. :)Prepáč,ale toto bolo fakt nevkusné.
michaela15
31.05.08,04:42
Akékoľvek rozhodnutie teraz urobíš,snaž sa aby nebolo unáhlené.V tomto momente je pre Teba najdôležitejšie,nerozhodovať skratovo.Moje doporučenie znie,obrátiť sa na najbližších,pretože nasledujuce mesiace budeš potrebovať podporu a pomoc rodiny.Zariadiť si administratívne veci,aby si nemala zbytočné problémy s uradmi.A hlavne to urob rýchlo.Co sa týka punkcie,nie je príjemná,ale je kľučova pre stanovenie štadia ochorenia.Podstup ju a rozhoduj sa potom.
Najblišší sú veľmi ďaleko
michaela15
31.05.08,04:49
Keď nám lektor na ekonomike o tejto stránke povedal ešte som ani netušila koľko je tu super ľudí na jednom mieste. Celú noc som zas nespala ale večer som už nebola schopná písať.Som tu tak trochu v cudzom svete a bez partnera asi mi chýba objatie najbližších,nedokážem plakať, a preto je veľmi super že ste tu aspoň vy.
BXLmiami
31.05.08,04:59
Nevadí,že su daleko,toto má riešiť rodina.Neviem ako daleko by musela byť moja dcéra či sestra,aby som v tejto situácii nenabehla a nepomohla,myslím,že by ju ani mars nezachránil.:)Pokiaľ zahraničie,tak treba zvážiť,kde podstupiš dalšie liečenie,ale zrejme zo Slovenska veľmi nemožeš,pretože liečbu v zahraničí v takýchto prípadoch nezaplatí žiadny normálne situovaný človek.Treba tiež zvážiť aké veľké sú deti a či sa vedia o seba postarať.Zavolaj si na pomoc chladnú logiku a pragmatizmus ale nezabudni na psychologa,pretože ak nemáš najbližších budeš ho potrebovať.
michaela15
31.05.08,05:38
Narodila som sa v Gopingenne moja mamka je sudkyňa a ocko pracuje ako vyšetrovateľ na oddelení vrážd sestra je biochemička. V Nemecku mám stále zdravotné poistenie len neviem ako to našim povedať určite by boli na mojej strane len keď ja som si zvykla nebyť nikomu na tarchu
Darina1234
31.05.08,06:34
Prosim Ťa toto pochop trochu inac, nie ako tarchu, aj ked si bola v živote ten typ, ktory si dal rady sam. Teraz rodinu potrebujes a potrebuju aj oni teba.
michaela15
31.05.08,07:00
Ja viem že ma potrebujú.Maminka nám keď sme mali 18/sme dvojičky/povedala:"Čokoľvek budete robiť,akoukoľvek cestou pôjdete,vždy žite tak ,aby ste nikomu neublížili a nech sa vám stane čokoľvek, vždy tu budeme pre vás." Viem že keby sa mi niečo stalo ublížila by som v prvomrade im,mám deti a tiež by som chcela vedieť keby mali nejaký problém,ale viem aj to ako sa matka potom trápi a pred deťmi to skrýva.
BXLmiami
31.05.08,07:00
Narodila som sa v Gopingenne moja mamka je sudkyňa a ocko pracuje ako vyšetrovateľ na oddelení vrážd sestra je biochemička. V Nemecku mám stále zdravotné poistenie len neviem ako to našim povedať určite by boli na mojej strane len keď ja som si zvykla nebyť nikomu na tarchu
Tak teraz sa zahrám na motýlika 7=možno toto je to,čo ťa má priviesť spať domov a ukázať Ti silu rodiny:).Myslím,že aj vzhľadom na deti nemáš inú možnosť.A podľa Tvojej otázky čo so živnostou pred odcestovaním do zahraničia,si to aj ty pochopila.A ozaj,pozor na unáhlené rozhodnutia ohľadom našej zdravotnej poistovne.Ak si tu roky platila,treba dať dotaz a porozprávať sa o tom,či by Ti niečo nevedeli zaplatiť,aspon do sumy akú by dali tu.Netreba im vykladať o tom,že si poistená v Nemecku.A over si,čo Ti zaplatí nemecká poistka,čo pod nu spadá.Toto je hodne dôležité pri peniazoch koľko takáto dg stojí.
michaela15
31.05.08,08:24
Čo sa týka motílika7 nebuď naňho taká tvrdá ja som vďačná za každý názor. Od Slovenskej poisťovni nechcem nič nemala by som nato nervy všetko tu dokladovať je to dosť papierová rebublika. Poistku v Nemecku si overovať nemusím,ale finančné pomery svojej rodiny tu rozoberať nechcem.Len neviem nájsť spôsob ako im to oznámiť ak im teraz zavolám sadnú do auta a do 3 hodín sú tu,ale tieto horúčavy,preplnená autostráda ma trochu odrádzajú,keby sa im niečo stalo to by som už nezvládla.Zavolať v pondelok,doma sa ozve záznamník a nechávať odkaz u sekretárky sa mi tiež nevidí,zavolám večer nebudú celú noc spať.Ísť domov ja,na to si netrúfam som veľmi unavená momentálne v sebe neudržím ani tekutiny najbližšia zastávka autobusu je tu vzdialená 12 km a do auta si netrúfam sadnúť.Ako im to oznámiť a neublížiť im. A odchod do Nemecka plánujem,máš pravdu,lebo punkciu si tu robiť nedám.
BXLmiami
31.05.08,08:36
No najviac im ublížiš,ked nepovieš nič.Takže ako nás to učili plávať?Zapchať si nos a skočiť do vody.:)
michaela15
31.05.08,08:40
Tak teraz sa zahrám na motýlika 7=možno toto je to,čo ťa má priviesť spať domov a ukázať Ti silu rodiny:).Myslím,že aj vzhľadom na deti nemáš inú možnosť.A podľa Tvojej otázky čo so živnostou pred odcestovaním do zahraničia,si to aj ty pochopila.A ozaj,pozor na unáhlené rozhodnutia ohľadom našej zdravotnej poistovne.Ak si tu roky platila,treba dať dotaz a porozprávať sa o tom,či by Ti niečo nevedeli zaplatiť,aspon do sumy akú by dali tu.Netreba im vykladať o tom,že si poistená v Nemecku.A over si,čo Ti zaplatí nemecká poistka,čo pod nu spadá.Toto je hodne dôležité pri peniazoch koľko takáto dg stojí.
Z rodičmi mám veľmi dobrý vzťah,"neušla som od nich" len som bola schopná svoje problémi riešiť sama a radu som ich vždy žiadala len v oblasti domácnosti,detí, a tak všeobecne ani rozvod a manželove týranie som s nimi nepreberala aby sa netrápili,až po rozvode som im to oznámila,ale aj to nevedia všetko.
Barbara
31.05.08,08:43
ahoj Michaela, ver mi, že celú noc som na teba myslela. ako som tu čítala tie príspevky, majú pravdu. v prvom rade ti je opora tvoja rodina. musíš to povedať rodičom a čím skor. a máš pravdu, že si to tu nedáš robiť a preto nech si tvoji rodičia pre teba prídu a v pondelok už v nemecku si možeš spraviť ďalšie kroky. nerozmýšľaj, veď možu prísť tvoji rodičia večer keď už nie je tak teplo, ver mi, že potrebuješ ich v týchto ťažškých chvíľach. do auta si sadnúť v takom stave ti neradím. musí to vedieť tvoja mama a čo tvoja sestra? píšeš, že ste dvojičky, tak povedz aspon jej. ver mi veľmi veľmi ich potrebuješ. prvoradé je tvoje zdravie a tvoje deti, a až potom to ostatné.
a to, že sme ti nepovedali o akej chorobe ide, ver tomu, že to bolo s dobrým úmyslom
Michaela zavolaj tvojím rodičom !!!!!!!!! musíš to urobiť, kto ti má byť oporou, keď nie oni.

Michaela ale teraz je iná situácia a potrebuješ ich, ver mi !
michaela15
31.05.08,08:59
ahoj Michaela, ver mi, že celú noc som na teba myslela. ako som tu čítala tie príspevky, majú pravdu. v prvom rade ti je opora tvoja rodina. musíš to povedať rodičom a čím skor. a máš pravdu, že si to tu nedáš robiť a preto nech si tvoji rodičia pre teba prídu a v pondelok už v nemecku si možeš spraviť ďalšie kroky. nerozmýšľaj, veď možu prísť tvoji rodičia večer keď už nie je tak teplo, ver mi, že potrebuješ ich v týchto ťažškých chvíľach. do auta si sadnúť v takom stave ti neradím. musí to vedieť tvoja mama a čo tvoja sestra? píšeš, že ste dvojičky, tak povedz aspon jej. ver mi veľmi veľmi ich potrebuješ. prvoradé je tvoje zdravie a tvoje deti, a až potom to ostatné.
a to, že sme ti nepovedali o akej chorobe ide, ver tomu, že to bolo s dobrým úmyslom
Michaela zavolaj tvojím rodičom !!!!!!!!! musíš to urobiť, kto ti má byť oporou, keď nie oni.

Michaela ale teraz je iná situácia a potrebuješ ich, ver mi !
To že mi nikto nepovedal o čo ide chápem. Veľmi som vďačná za všetky príspevky sestre som poslala správu aby sa mi ozvala má vypnutý mobil asi je zas v labáku.DRŽTE MI PROSÍM PALCE.
Barbara
31.05.08,09:19
Ver tomu, že ti tu všetci držíme veľmi silno prsty !!!!!!!

mojej sestre v roku 1997 zistili ako 27 ročnej na pľúciach, a lekári jej povedali , že keď sa nedá operovať, zomrie. Ona sa operovať nedala, ale si vybrala niekoľko chemo a ožarovanie a dnes má druhé dieťa, ročné bábo !!!!!!!!!!
tým chcem povedať, že ona bola silná a verila , že sa vyliečí. A je VYLIEČENÁ.
michaela15
31.05.08,10:38
So setrou som uz hovorila našim to zatiaľ nepovieme,chcela odo mňa všetky hodnoty z vyšetrení a povedala mi že podľa nej je to blbosť aby tam bolo také rapídne zhoršenie behom pár dní.Do 4 hodín ju mám na krku je o 5min.staršia ale "diriguje" viac ako mamina. Pred tým chce ísť za otcom svojho priateľa je onkológ.
michaela15
31.05.08,13:10
Neviem či to mám vôbec hovoriť ale volala mi sestra,vraj sa onkológ vyjadril,že keby mu niekto takéto výsledky položil na stôl tak si pýta dva zdravotné záznami podľa neho na 99,9% nejde o výsledky jedného človeka hodnoty ktoré by mali byť horšie sú lepšie a tie čo sú zhoršené sú zhoršené príliš také hodnoty by mohli byť vraj len keby išlo o väčší časoví rozdiel medzi vyšetreniami.Je vôbec možné že by v tom bol taký bordel a nikto si to nevšimol?
KEJKA
31.05.08,13:25
Viem, že každý ti tu vyslovuje účasť, veď aj ja som niečo také napísala. Môžeš viesť s nami siahodlhé diskusie, aj to chápem, lebo takáto masová účasť dodáva síl.
Rozhodne však rovnako veľké úsilie musíš venovať riešeniu tohto problému. Tobôž pri pochybnostiach o správnosti výsledkov vyšetrenia.
Takže vyšetrenia zopakovať, celú vec oznámiť blízkym, nebrániť sa konkrétnej rade a pomoci. Diskusia na tomto fóre ti môže pomôcť psychicky, ale problém ako taký nerieši. Strácaš drahocenný čas.......
michaela15
31.05.08,13:37
Viem, že každý ti tu vyslovuje účasť, veď aj ja som niečo také napísala. Môžeš viesť s nami siahodlhé diskusie, aj to chápem, lebo takáto masová účasť dodáva síl.
Rozhodne však rovnako veľké úsielie musíš venovať riešeniu tohto problému. Tobôž pri pochybnostiach o správnosti výsledkov vyšetrenia.
Takže vyšetrenia zopakovať, celú vec oznámiť blízkym, nebrániť sa konkrétnej rade a pomoci. Diskusia na tomto fóre ti môže pomôcť psychicky, ale problém ako taký nerieši. Strácaš drahocenný čas.......
Nemyslím že strácam čas a ak sa potvrdí že výsledky sú neni moje určite si ich tu už nezopakujem a bohužiaľ momentálne môžem len čakať a obracať sa na ľudí z tejto stránky, sastra ešte neprišla.A sory že obťažujem.
KEJKA
31.05.08,14:09
neobťažuješ,
ak iba využívaš čas, ktorý nemôžeš stráviť inak ako čakaním, tak psychická útecha na Porade je určite vhodnejšia ako sa umárať s vlastnými obavami a strachom sama. Len kľudne píš.......
Barbara
31.05.08,14:19
Neviem či to mám vôbec hovoriť ale volala mi sestra,vraj sa onkológ vyjadril,že keby mu niekto takéto výsledky položil na stôl tak si pýta dva zdravotné záznami podľa neho na 99,9% nejde o výsledky jedného človeka hodnoty ktoré by mali byť horšie sú lepšie a tie čo sú zhoršené sú zhoršené príliš také hodnoty by mohli byť vraj len keby išlo o väčší časoví rozdiel medzi vyšetreniami.Je vôbec možné že by v tom bol taký bordel a nikto si to nevšimol?

práve preto ako ti aj Kejka radila, nestrácaj čas a daj sa ešte vyšetriť aj inde !!!!!!! možno fakt je to omyl.
vieš aj ja som nato myslela, že čo keď tomu neni tak.
možné je všetko.
Karas Milan
01.06.08,03:19
Prepáčte mimotemy .

Nepoznáte dobrého psychológa ( ak to všetko prečítam a uverím asi budem mať o 10 % väčšiu hlavu) , ktorý by mi poradil .
Ide o verejný profil :

"" Znásilnenie (http://www.porada.sk/t82968-znasilnenie.html) (http://www.porada.sk/images/misc/multipage.gif 1 (http://www.porada.sk/t82968-znasilnenie.html) 2 (http://www.porada.sk/t82968-p2-znasilnenie.html))
michaela15

Dnes 12:14 AM
od danushka (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=82968) http://www.porada.sk/images/buttons/lastpost.gif (http://www.porada.sk/82968-znasilnenie-post742054.html#post742054)
19 (http://www.porada.sk/misc.php?do=whoposted&t=82968) 723 Zdravie (http://www.porada.sk/f73-zdravie.html) http://www.porada.sk/images/statusicon/thread_dot_hot.gif
Ponúknutá pomoc cez ICQ ako (http://www.porada.sk/t83176-ponuknuta-pomoc-cez-icq-ako.html) (http://www.porada.sk/images/misc/multipage.gif 1 (http://www.porada.sk/t83176-ponuknuta-pomoc-cez-icq-ako.html) 2 (http://www.porada.sk/t83176-p2-ponuknuta-pomoc-cez-icq-ako.html))
michaela15

Včera 11:58 PM
od feron (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=83176) http://www.porada.sk/images/buttons/lastpost.gif (http://www.porada.sk/83176-ponuknuta-pomoc-cez-icq-ako-post742047.html#post742047)
15 (http://www.porada.sk/misc.php?do=whoposted&t=83176) 404 Zdravie (http://www.porada.sk/f73-zdravie.html) http://www.porada.sk/images/statusicon/thread_hot.gif
Granulocytopénia (http://www.porada.sk/t83041-granulocytopenia.html) (http://www.porada.sk/images/misc/multipage.gif 1 (http://www.porada.sk/t83041-granulocytopenia.html) 2 (http://www.porada.sk/t83041-p2-granulocytopenia.html) 3 (http://www.porada.sk/t83041-p3-granulocytopenia.html) ... Posledná strana (http://www.porada.sk/t83041-p7-granulocytopenia.html))
michaela15

Včera 05:19 PM
od Barbara (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=83041) http://www.porada.sk/images/buttons/lastpost.gif (http://www.porada.sk/83041-granulocytopenia-post741932.html#post741932)
64 (http://www.porada.sk/misc.php?do=whoposted&t=83041) 932 Zdravie (http://www.porada.sk/f73-zdravie.html) http://www.porada.sk/images/statusicon/thread.gif
odchod do zahraničia (http://www.porada.sk/t83302-odchod-do-zahranicia.html) (http://www.porada.sk/images/misc/multipage.gif 1 (http://www.porada.sk/t83302-odchod-do-zahranicia.html) 2 (http://www.porada.sk/t83302-p2-odchod-do-zahranicia.html))
michaela15

30-05-08 10:19 PM
od tetrisss (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=83302) http://www.porada.sk/images/buttons/lastpost.gif (http://www.porada.sk/83302-odchod-do-zahranicia-post741668.html#post741668)
11 (http://www.porada.sk/misc.php?do=whoposted&t=83302) 76 Začiatky podnikania - ako na to? (http://www.porada.sk/f63-zaciatky-podnikania-ako-na-to.html) http://www.porada.sk/images/statusicon/thread_hot.gif
Nesprávny pravopis (http://www.porada.sk/t83148-nespravny-pravopis.html) (http://www.porada.sk/images/misc/multipage.gif 1 (http://www.porada.sk/t83148-nespravny-pravopis.html) 2 (http://www.porada.sk/t83148-p2-nespravny-pravopis.html) 3 (http://www.porada.sk/t83148-p3-nespravny-pravopis.html))
michaela15

30-05-08 09:40 PM
od michaela15 (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=83148) http://www.porada.sk/images/buttons/lastpost.gif (http://www.porada.sk/83148-nespravny-pravopis-post741636.html#post741636)
23 (http://www.porada.sk/misc.php?do=whoposted&t=83148) 726 Ohlasy (http://www.porada.sk/f5-ohlasy.html) http://www.porada.sk/images/statusicon/thread.gif
Slovenčina do PC (http://www.porada.sk/t83280-slovencina-do-pc.html)
michaela15

30-05-08 08:08 PM
od michaela15 (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=83280) http://www.porada.sk/images/buttons/lastpost.gif (http://www.porada.sk/83280-slovencina-do-pc-post741577.html#post741577)
8 (http://www.porada.sk/misc.php?do=whoposted&t=83280) 89 PC - počítače (http://www.porada.sk/f74-pc-pocitace.html) http://www.porada.sk/images/statusicon/thread.gif
začiatočník živnostník (http://www.porada.sk/t82988-zaciatocnik-zivnostnik.html)
michaela15

27-05-08 09:22 AM
od smith (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=82988) http://www.porada.sk/images/buttons/lastpost.gif (http://www.porada.sk/82988-zaciatocnik-zivnostnik-post738114.html#post738114)
1 (http://www.porada.sk/misc.php?do=whoposted&t=82988) 50 Začíname (http://www.porada.sk/f83-zaciname.html) http://www.porada.sk/images/statusicon/thread.gif
peňažný denník (http://www.porada.sk/t82895-penazny-dennik.html)
michaela15

26-05-08 07:38 AM
od Monika C. (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=82895) http://www.porada.sk/images/buttons/lastpost.gif (http://www.porada.sk/82895-penazny-dennik-post737215.html#post737215)
3 (http://www.porada.sk/misc.php?do=whoposted&t=82895) 121 Jednoduché účtovníctvo (http://www.porada.sk/f59-jednoduche-uctovnictvo.html) http://www.porada.sk/images/statusicon/thread.gif
nováčička (http://www.porada.sk/t82866-novacicka.html)
michaela15

24-05-08 09:57 PM
od michaela15 (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=82866) http://www.porada.sk/images/buttons/lastpost.gif (http://www.porada.sk/82866-novacicka-post736735.html#post736735)
2 (http://www.porada.sk/misc.php?do=whoposted&t=82866) 62 Nováčikovia - Predstavte sa :) (http://www.porada.sk/f157-novacikovia-predstavte-sa.html)
Zabralo to veľa miesta , ale snáď to niekomu pomôže.

Ahoj
Ka Mil
KEJKA
01.06.08,05:20
k súhlasu......tiež ma to napadlo, ale nechcela som naznačovať. Predsa téma bola o príliš vážnej záležitosti.
michaela15
01.06.08,06:54
Prepáčte mimotemy .

Nepoznáte dobrého psychológa ( ak to všetko prečítam a uverím asi budem mať o 10 % väčšiu hlavu) , ktorý by mi poradil .
Ide o verejný profil :

"" Znásilnenie (http://www.porada.sk/t82968-znasilnenie.html) (http://www.porada.sk/images/misc/multipage.gif 1 (http://www.porada.sk/t82968-znasilnenie.html) 2 (http://www.porada.sk/t82968-p2-znasilnenie.html))
michaela15


Dnes 12:14 AM

od danushka (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=82968) http://www.porada.sk/images/buttons/lastpost.gif (http://www.porada.sk/82968-znasilnenie-post742054.html#post742054)
19 (http://www.porada.sk/misc.php?do=whoposted&t=82968) 723 Zdravie (http://www.porada.sk/f73-zdravie.html) http://www.porada.sk/images/statusicon/thread_dot_hot.gif
Ponúknutá pomoc cez ICQ ako (http://www.porada.sk/t83176-ponuknuta-pomoc-cez-icq-ako.html) (http://www.porada.sk/images/misc/multipage.gif 1 (http://www.porada.sk/t83176-ponuknuta-pomoc-cez-icq-ako.html) 2 (http://www.porada.sk/t83176-p2-ponuknuta-pomoc-cez-icq-ako.html))
michaela15


Včera 11:58 PM

od feron (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=83176) http://www.porada.sk/images/buttons/lastpost.gif (http://www.porada.sk/83176-ponuknuta-pomoc-cez-icq-ako-post742047.html#post742047)
15 (http://www.porada.sk/misc.php?do=whoposted&t=83176) 404 Zdravie (http://www.porada.sk/f73-zdravie.html) http://www.porada.sk/images/statusicon/thread_hot.gif
Granulocytopénia (http://www.porada.sk/t83041-granulocytopenia.html) (http://www.porada.sk/images/misc/multipage.gif 1 (http://www.porada.sk/t83041-granulocytopenia.html) 2 (http://www.porada.sk/t83041-p2-granulocytopenia.html) 3 (http://www.porada.sk/t83041-p3-granulocytopenia.html) ... Posledná strana (http://www.porada.sk/t83041-p7-granulocytopenia.html))
michaela15


Včera 05:19 PM

od Barbara (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=83041) http://www.porada.sk/images/buttons/lastpost.gif (http://www.porada.sk/83041-granulocytopenia-post741932.html#post741932)
64 (http://www.porada.sk/misc.php?do=whoposted&t=83041) 932 Zdravie (http://www.porada.sk/f73-zdravie.html) http://www.porada.sk/images/statusicon/thread.gif
odchod do zahraničia (http://www.porada.sk/t83302-odchod-do-zahranicia.html) (http://www.porada.sk/images/misc/multipage.gif 1 (http://www.porada.sk/t83302-odchod-do-zahranicia.html) 2 (http://www.porada.sk/t83302-p2-odchod-do-zahranicia.html))
michaela15


30-05-08 10:19 PM

od tetrisss (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=83302) http://www.porada.sk/images/buttons/lastpost.gif (http://www.porada.sk/83302-odchod-do-zahranicia-post741668.html#post741668)
11 (http://www.porada.sk/misc.php?do=whoposted&t=83302) 76 Začiatky podnikania - ako na to? (http://www.porada.sk/f63-zaciatky-podnikania-ako-na-to.html) http://www.porada.sk/images/statusicon/thread_hot.gif
Nesprávny pravopis (http://www.porada.sk/t83148-nespravny-pravopis.html) (http://www.porada.sk/images/misc/multipage.gif 1 (http://www.porada.sk/t83148-nespravny-pravopis.html) 2 (http://www.porada.sk/t83148-p2-nespravny-pravopis.html) 3 (http://www.porada.sk/t83148-p3-nespravny-pravopis.html))
michaela15


30-05-08 09:40 PM

od michaela15 (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=83148) http://www.porada.sk/images/buttons/lastpost.gif (http://www.porada.sk/83148-nespravny-pravopis-post741636.html#post741636)
23 (http://www.porada.sk/misc.php?do=whoposted&t=83148) 726 Ohlasy (http://www.porada.sk/f5-ohlasy.html) http://www.porada.sk/images/statusicon/thread.gif
Slovenčina do PC (http://www.porada.sk/t83280-slovencina-do-pc.html)
michaela15


30-05-08 08:08 PM

od michaela15 (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=83280) http://www.porada.sk/images/buttons/lastpost.gif (http://www.porada.sk/83280-slovencina-do-pc-post741577.html#post741577)
8 (http://www.porada.sk/misc.php?do=whoposted&t=83280) 89 PC - počítače (http://www.porada.sk/f74-pc-pocitace.html) http://www.porada.sk/images/statusicon/thread.gif
začiatočník živnostník (http://www.porada.sk/t82988-zaciatocnik-zivnostnik.html)
michaela15


27-05-08 09:22 AM

od smith (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=82988) http://www.porada.sk/images/buttons/lastpost.gif (http://www.porada.sk/82988-zaciatocnik-zivnostnik-post738114.html#post738114)
1 (http://www.porada.sk/misc.php?do=whoposted&t=82988) 50 Začíname (http://www.porada.sk/f83-zaciname.html) http://www.porada.sk/images/statusicon/thread.gif
peňažný denník (http://www.porada.sk/t82895-penazny-dennik.html)
michaela15


26-05-08 07:38 AM

od Monika C. (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=82895) http://www.porada.sk/images/buttons/lastpost.gif (http://www.porada.sk/82895-penazny-dennik-post737215.html#post737215)
3 (http://www.porada.sk/misc.php?do=whoposted&t=82895) 121 Jednoduché účtovníctvo (http://www.porada.sk/f59-jednoduche-uctovnictvo.html) http://www.porada.sk/images/statusicon/thread.gif
nováčička (http://www.porada.sk/t82866-novacicka.html)
michaela15


24-05-08 09:57 PM

od michaela15 (http://www.porada.sk/member.php?find=lastposter&t=82866) http://www.porada.sk/images/buttons/lastpost.gif (http://www.porada.sk/82866-novacicka-post736735.html#post736735)
2 (http://www.porada.sk/misc.php?do=whoposted&t=82866) 62 Nováčikovia - Predstavte sa :) (http://www.porada.sk/f157-novacikovia-predstavte-sa.html)
Zabralo to veľa miesta , ale snáď to niekomu pomôže.

Ahoj
Ka Mil
Neviem či tomu dobre rozumiem nemám čas to všetko otvárať,ale asi som urobila hlúposť.Tieto príspevky niesú všetky moje.Kamoška sa chcela zaregistrovať ale nevedela ako.Pri registrácii som zistila že nemá email,chcela som to hodiť do mojej schránky ale nezobralo mi to. Vytvoriť novú schránku neviem moju mi urobil T-mobil,tak som jej dala moje heslo.Ak som urobila niečo "protizákonné" súdte ma,"rozsudok"si prečítam,keď sa vrátim.Zatiaľ sa majte a prajem peknú nedeľu.
Barbara
01.06.08,07:42
:confused::confused::rolleyes: neviem čo si mám o tom myslieť:confused::confused::rolleyes:
Dav
01.06.08,08:48
Neviem či tomu dobre rozumiem nemám čas to všetko otvárať,ale asi som urobila hlúposť.Tieto príspevky niesú všetky moje.Kamoška sa chcela zaregistrovať ale nevedela ako.Pri registrácii som zistila že nemá email,chcela som to hodiť do mojej schránky ale nezobralo mi to. Vytvoriť novú schránku neviem moju mi urobil T-mobil,tak som jej dala moje heslo.Ak som urobila niečo "protizákonné" súdte ma,"rozsudok"si prečítam,keď sa vrátim.Zatiaľ sa majte a prajem peknú nedeľu.
Nesúdim, ale človeka zamrzí, keď sa niekto tvári, že chce serióznu a vážnu radu, a potom vysvitne, že sa pod jedným nickom skrývajú dve - tri osoby. Keď radíme, veľa z nás vo svojej rade odkryje svoje vnútro, v snahe aj cez neosobný kontakt pomôcť tomu druhému. A ten si neváži radiacich ani natoľko, aby bol úprimný a sám za seba. Keď odpovedáme, veľakrát aj po odpovedi ešte uvažujeme o tom, či sme naozaj vyjadrili dostatočne presvedčivo naše argumenty, sledujeme odozvu, či naša rada pomôže - a on sa niekto na druhej strane monitora možno uškŕňa, ako vedel rozpútať búrku v pohári vody.
viktória37
01.06.08,19:22
Nesúdim, ale človeka zamrzí, keď sa niekto tvári, že chce serióznu a vážnu radu, a potom vysvitne, že sa pod jedným nickom skrývajú dve - tri osoby. Keď radíme, veľa z nás vo svojej rade odkryje svoje vnútro, v snahe aj cez neosobný kontakt pomôcť tomu druhému. A ten si neváži radiacich ani natoľko, aby bol úprimný a sám za seba. Keď odpovedáme, veľakrát aj po odpovedi ešte uvažujeme o tom, či sme naozaj vyjadrili dostatočne presvedčivo naše argumenty, sledujeme odozvu, či naša rada pomôže - a on sa niekto na druhej strane monitora možno uškŕňa, ako vedel rozpútať búrku v pohári vody.
Od kedy som našla príspevky od Michaela15 je mi nanič.Som nováčik na tejto stránke a práve na jej odporúčanie,až teraz som pochopila o čo jej išlo,keď ma sem "poslala".Vás všetkých len využila aby ma zosmiešnila a pomstila sa.Neverila som že je niečoho takého schopná.Nejde o dve osoby len prerobila niekoho ťažký život na seba a poridávala k tomu aj klamstvá.Som hlúpa a naivná že som jej verila.Prepáčte.:mee::mee:
jozka56
01.06.08,19:58
Michaela15, skús dať všetko na správnu mieru. Lebo potom nemchápem!!!!! j:mee: Server PORADA je o čom????
veronikasad
01.06.08,20:40
Od kedy som našla príspevky od Michaela15 je mi nanič.Som nováčik na tejto stránke a práve na jej odporúčanie,až teraz som pochopila o čo jej išlo,keď ma sem "poslala".Vás všetkých len využila aby ma zosmiešnila a pomstila sa.Neverila som že je niečoho takého schopná.Nejde o dve osoby len prerobila niekoho ťažký život na seba a poridávala k tomu aj klamstvá.Som hlúpa a naivná že som jej verila.Prepáčte.:mee::mee:
Sledovala som túto tému od začiatku, aj keď som sa do nej žiadnym príspevkom nezapojila. Zaujímalo by ma, či sa jedná o zdravotný problém Michaely15, alebo aj toto si celé vymyslela...

-------
Veronika
jozka56
01.06.08,20:52
Veonikasad, za seba píšem, veru neviem. j
Dav
02.06.08,02:25
Michaela15, skús dať všetko na správnu mieru.Skôr Viktória. Lebo potom nemchápem!!!!! j:mee: Server PORADA je o čom???? O ľuďoch, moja, o ľuďoch.
A po ilustrovaní a doplnení Jožkinho príspevku - každý cirkus 3 dni trvá. Nie som určite sama, kto si dá lepší pozor na to, komu z novoregistrovaných odpovie, hoci aj za cenu, že neporadím niekomu, kto to naliehavo potrebuje.
Takže - minulosť nezmeníme, ide sa ďalej.:) A možno naše rady Michaele 15 pomôže niekomu inému, aby si veril a nevzdával sa.
Barbara
02.06.08,02:47
A po ilustrovaní a doplnení Jožkinho príspevku - každý cirkus 3 dni trvá. Nie som určite sama, kto si dá lepší pozor na to, komu z novoregistrovaných odpovie, hoci aj za cenu, že neporadím niekomu, kto to naliehavo potrebuje.
Takže - minulosť nezmeníme, ide sa ďalej.:) A možno naše rady Michaele 15 pomôže niekomu inému, aby si veril a nevzdával sa.


Súhlasím s Vami presne toto som chcela včera napísať, že možno inokedy fakt by niekto potreboval takúto oporu, ale potomto či by sa našiel niekto, kto by poradil a niekoho podržal. Ale určite áno. Ja som mala to tušenie ešte na začiatku, keď som videla, že ona prispievá aj v druhých témách. Alebo keď písala, že výsledky dala sestre a hento toto........, veď ktorý lekár, by dal výsledky pacientovi a ostatné blablabla...,
no ništo, je mi z toho nanič, ale verte mi každému sa všetko vráti. !!!!!!!!!!!!
niekomu neskrošie, ale rozhodne.

mimochodom už som asi moc podozrievavá, ale nemchápem ani ten Viktoriin príspevok. Však je len od včera zaregistrovaná:confused: či nebude to Michaela = Viktoria:confused::rolleyes: hmmm
v podstate som aj trošku rada, že to nie je pravda, lebo som s ňou normálne cítila.
michaela15
02.06.08,06:08
Michaela15, skús dať všetko na správnu mieru. Lebo potom nemchápem!!!!! j:mee: Server PORADA je o čom????
Nemám čo dávať na správnu mieru a teba viki pozdravuje Vlado:D
Karas Milan
02.06.08,06:31
Milé a empatické.
Čo poviete na toto :
Asi dvakrát čítaj a raz odpovedaj.
"""""http://www.porada.sk/images/statusicon/post_old.gif Včera, 09:54 AM #66 (http://www.porada.sk/742120-post66.html) michaela15 (http://www.porada.sk/member.php?u=87601)
Member

Členom od: 22-05-08
Príspevky: 73
Súhlasil: 12x
Získal 18 súhlasov
v 9 príspevkoch
PoradaBody: 0



Neviem či tomu dobre rozumiem nemám čas to všetko otvárať,ale asi som urobila hlúposť.Tieto príspevky niesú všetky moje.Kamoška sa chcela zaregistrovať ale nevedela ako.Pri registrácii som zistila že nemá email,chcela som to hodiť do mojej schránky ale nezobralo mi to. Vytvoriť novú schránku neviem moju mi urobil T-mobil,tak som jej dala moje heslo.Ak som urobila niečo "protizákonné" súdte ma,"rozsudok"si prečítam,keď sa vrátim.Zatiaľ sa majte a prajem peknú nedeľu."""""

KONTRA :
http://www.porada.sk/images/statusicon/post_old.gif Dnes, 09:08 AM #75 (http://www.porada.sk/742663-post75.html) michaela15 (http://www.porada.sk/member.php?u=87601)
Member

Členom od: 22-05-08
Príspevky: 73
Súhlasil: 12x
Získal 19 súhlasov
v 10 príspevkoch
PoradaBody: 0
http://www.porada.sk/images/reputation/reputation_balance.gif


Re: Granulocytopénia
Citát:
Pôvodca textu príspevku: jozka56 http://www.porada.sk/images/buttons/viewpost.gif (http://www.porada.sk/83041-granulocytopenia-post742508.html#post742508)
Michaela15, skús dať všetko na správnu mieru. Lebo potom nemchápem!!!!! j:mee: Server PORADA je o čom????

Nemám čo dávať na správnu mieru a teba viki pozdravuje




mi vychádza , že Michaela15 je buď :
- DVOJJEDINÁ a mení sa každých 24 hodín
- tá 15 znamená jej vek

Ahoj
Ka Mil
Dav
02.06.08,06:44
Oni tie čísla za menom budú asi IQ. Michaela, Viktória - to, že sa s dôverou ľudí na Porade zahrávate, pre mňa znamená, že predsa len postihnuté ste - možno jedna, možno obidve, a vaša choroba je neliečiteľná, lebo na hlúposť zatiaľ lieku niet. ....
KvetkaK
02.06.08,06:53
Som v šoku, keď čítam tieto posledné príspevky v tejto téme. To naozaj niektorí ľudia takto zneužívajú ľudí na porade, ktorí sú ochotní pomôcť a zároveň podporiť iných čo majú problém alebo sú v núdzi? Kam to spejeme. A bola by som rada, keby mala zakladateľka aspoň záujem to vysvetliť. Ak si prečítaš niektoré príspevky, tak niekto tu kvoli Tebe skoro ani nespal, lebo na Teba myslel a nakoniec sa tu dozvedáme že ten problém nakoniec ani neexistuje alebo sa Ťa netýka. Je mi Ťa ináč ľúto. :(
Richard
02.06.08,06:56
téma nikam nevedie, uzatváram ju