Manual
11.04.05,16:33
Prosím o radu, aké doklady sú treba na pridelenie DIČ a IČ DPH pre novozaloženú SRO, aby sme tam nechodili na 3x ?
1.-výpis z OR
2.-potvrdenie o vykonaní zápisu
3.-Sídlo firmy je zapísané na adrese nehnutelnosti, ktorej majitelom sú manželia a nemajú vysporiadané bezpod. spoluvlastníctvo. Je iné než trvalé bydlisko spoločníkov. Spoločníkmi SRO sú otec a syn. Je treba na DU ukázať alebo dať xero zmluvy, ktorou túto nehnutelnosť získali ?
4.-Je treba mať už zriadený aj účet v banke?
5.-čo ešte ???
Ďakujem za odpoveď...
lenkak
11.04.05,16:26
4 - Keď nemáš ešte zriadený účet v banke nič sa nedeje, len potom ako ho zriadiš treba na DU napísať oznámenie o zriadení podnikateľského účtu.
5 - Nezabudni aké máš pridelené IČO
ondrejvla
11.04.05,16:43
Ja som musela priložiť aj nájomnú zmluvu, z dôvodu sídla podnikania, takže neviem, či nebudeš musieť doložiť doklad o zavkladovaní nehnuteľnosti.
Manual
11.04.05,17:58
Ja som musela priložiť aj nájomnú zmluvu, z dôvodu sídla podnikania, takže neviem, či nebudeš musieť doložiť doklad o zavkladovaní nehnuteľnosti.Ďakujem za info, pre pokoj vezmeme aj zmluvu o kúpe nehnutelnosti.
Pekný večer želám...
tinushka
20.04.05,13:58
mozem mi niekto pomoct s referatom o spoluvlastnictve???? ak sa tu niekto najde budem rada a velmi mi to pomoze!!! diky