ELENAMARINA
28.05.08,08:03
Dobrý deň, prosím o vysvetlenie. Nerozumiem § 19 Zákona č. 580/2004. Jedná sa o ročné zúčtovanie poistného, konkrétne o ods. 10 a ods. 13. Ako si ich mám vysvetliť? Prosím, ak by si našiel niekto čas a bol by ochotný mi to sprehľadniť, budem veľmi vďačná. Vopred veľmi pekne ďakujem.
Andyke
28.05.08,18:10
Viď § 31d Zák. 580/2004 (určite pochopíš takto)

(1) V roku 2008 sa lehoty na vykonanie a podanie ročného zúčtovania ustanovujú takto:
a) lehota podľa § 19 ods. 1 do 30. júna 2008,
b) lehota podľa § 19 ods. 2 do 31. mája 2008,
c) lehota podľa § 19 ods. 5 do 15. mája 2008,
d) lehota podľa § 19 ods. 10 do 31. augusta 2008,
e) lehota podľa § 19 ods. 11 do 31. októbra 2008,
f) lehota podľa § 19 ods. 15 do 30. septembra 2008,
g) lehota podľa § 19 ods. 16 do 30. novembra 2008.