motylik7
28.05.08,11:05
Ahojte všetci Poraďáci, asi ste už zaregistrovali prítomnosť motýlika, ktorý tu občas poletuje. Kedže nemám preštudované iné stránky ako "Zdravie", predstavujem sa až teraz po nájdení tohto tu. Ale tí čo boli na zdraví, asi tušia, že ma najviac baví a zaujíma alternatívna medicína, ktorá je moja naozajstná vášeň a venujem jej naozaj veľa zo svojho voľného času. Pritom sa snažím vyriešiť alternatívnou medicínou problém chorého človeka nielen po fyzickej stránke, ale aj po duševnej, jednoducho ponímam človeka ako jeden celok. Aj na stránkach Porady sa vždy snažím každému poradiť v tých otázkach, v ktorých už bud mám skúsenosti, alebo som si istá, že to tak je. Aj vo svojom okolí evidujem čím ďalej tým viac ľudí, ktorí sa nenechávajú len tak niesť v prúde času a osudu, ale aktívne pracujú na svojom fyzične aj duchovne. A čím viac a dalej napredujem, tým zaujímavejšie skutočnosti v našich životoch a energiách odhaľujem.
P.S. Pôvodne som moje predstavovanie začala omylom v inej téme od "vajce" :o
motylik7
28.05.08,09:08
TAK TO TERAZ PRENÁŠAM DO MOJEJ TÉMY :rolleyes:

hanelie
Poraďák

"
Členom od: 29-06-07
Príspevky: 859
Súhlasil: 829x
Získal 475 súhlasov
v 189 príspevkoch
PoradaBody: 53
Re: Bez nazvu..o:-)
Citát:Aj vo svojom okolí evidujem čím ďalej tým viac ľudí, ktorí sa nenechávajú len tak niesť v prúde času a osudu, ale aktívne pracujú na svojom fyzične aj duchovne. A čím viac a dalej napredujem, tým zaujímavejšie skutočnosti v našich životoch a energiách odhaľujem
ahoj motýlik, čomu konkrétne sa venuješ a ktorú metódu duchovného vzdelávania preferuješ? / možno by sa hodilo do témy zdravie "
motylik7
28.05.08,09:09
Ahoj, už som o tom niečo málo napísala do "Zdravie", ked sa popísala téma SRT, tak tiež som pridala k dobru moju skúsenosť z niečoho podobného, ale širšieho rozsahu (vertikálna realita). Inak čo sa týka SRT, začínam uvažovať o kurze, pretože po fyzickej stránke nemám problém pri väčšine zdravotných potiaží pomôcť, ale čo sa týka duchovnej stránky je SRT metóda rýchleho duchovného štartu a tak by mohlo liečenie pacienta aj oveľa rýchlejšie napredovať (dobré telo + dobré myslenie = zdravie). Takto by som oveľa efektívnejšie mohla ľuďom pomáhať. Lebo je pre mňa veľmi ťažké počúvať alebo dívať sa na trápiacieho sa človeka a nemôcť mu pomôcť. Takže pokračujem stále, snažím sa rozvíjať, aby mali z toho prospech aj tí "nevedomí".