MajaBa
28.05.08,14:00
Ahojte, nemá niekto skúsenosti s dovolenkou od CK Seneca - Globtour na Rhodese, konkrétne s hotelom Montemar Beach. Ideme tam v júli a zatiaľ som nič dobré o tom hoteli nepočula. Mám obavu ako to skončí, len smola, že som si niečo o tom hoteli nezistila skôr.
Ďakujem.
SVK
28.05.08,12:53
Zdravim,
bol som tam min. rok, ale nie cez Senecu (na tom asi nezalezi). Nemal som ziadny problem. Izba a strava v poriadku, plaz pekna ale mohlo by byt viac hotelovych lehatok - sem tam som si radsej zaplatil o niekolko 100 m dalej za slnecnik a lehatko (asi pre to, ze neskoro vstavam a na plaz sa dostanem tak po 11tej ;-)
Jedine negativum su neupravene miesta nedaleko hotela, to je ale v Grecku normalne. Nemal by som tam problem ist znovu. Ja ale na mieste neobsedim, pobehal som za tyzden aj okolie, takze som nebol non-stop iba tam. Zastavam nazor, ze drobnosti ma nerozhadzu a aku dovolenku si urobim, taku mam.
rickman
31.05.08,06:45
Zastavam nazor, ze drobnosti ma nerozhadzu a aku dovolenku si urobim, taku mam.

Velky suhlas.
zuzi1
31.05.08,08:17
Hoci som nebola na Rodose, ale v Tunisku, tiež som mala nervy z toho aké to tam bude, pretože všetky recenzie boli negatívne. Na moje prekvapenie tam bolo úplne super - moja najlepšia dovolenka a to som bola aj v Taliansku, Grécku, Chorvátsku. Netreba da dať odradiť rečami nespokojných frfľošov.
Ak je aj na dovolenke niečo naozaj zlé, tak si to netreba všímať a zaoberať sa len tým dobrým, pekným. Tým sa riadim ja.
MajaBa
02.06.08,08:04
Myslím si, že asi máte všetci pravdu. Hlavne aby bolo teplúčko a drobnosti si nevšímať. Pravdou je, že ja spomínam na jednu dovolenku na Kréte len v tom najlepšom a čo tam boli s nami niektorí sa vkuse na niečo sťažolvali a ja som nechápala čo stále majú, čo sa im nepáči. Je pravdou, že akú dovolenku si spravíš takú máš.
Tak Vám ďakujem a myslím, že sa už aj celkom teším na ten Rhodos aj keď je fakt, že keď som si prečítala tie recenzie som bola znechutená niekam aj ísť.
rickman
02.06.08,09:29
MajaBa: v Grecku nie je nikdy zle. Ak aj dostanete tu najhorsiu izbu z celeho Grecka, tak za 2 dni ju okolie, teplo, slnko, more a grectina prekona a na treti si ju budes pochvalovat - aky super apartman.

A okrem ineho - najhorsiu izbu nemozete dostat :). Tu som mal ja a je asi 600km od Rodosu ;). Ked tak nad nou teraz premyslam, bola to asi najlepsia izba v akej som kedy bol :). [tak sa hladaju pozitiva v negativach...]

Jedina vec, ktora ma dokaze trochu zaskocit, su chrobaciky na izbach (ak sa objavia - teraz nemam namysli nejaku konkretnu destinaciu). To potom nadavam 10 minut, upratujem tak zo 2 hodinky a vec je vybavena.. :) Aha nie - potom sa este dalsie 2 dni zabavam na tom, ze ostatni chrobacikov maju a ja nie :D...

Dovolenka podla mna nie je o oddychu a odpocinuti si, ale o zazitkoch a spoznavani. A tomu sa rovna aj jej cena.
Ak si chce niekto odpocinut, tak predsa nemoze dat 30tis SK za dovolenku, na ktoru musi mesiac robit. Za zazitky ano..