feki
12.04.05,00:59
Som zacinajuci SZČO. Zakupil som si MONEY S3- pre jednoduchee uctovnictvo. No je to ako spanielskaa dedina. Poradi niekto ako zacat? hm? A hladam aj vybornuuu uctovnicku.A dobreeeho pravnika. Presov a okolie. Zatil dik.
Katarína STR
12.04.05,03:43
Hmm, prečo myslíš, že je to španielská dedina ? Veď tento program je pomerne jednoduchý.

Ako začať ? Jednoducho ?
V prvom rade si musíš všade nastaviť číslovanie dokladov. To znamená, že pôjdeš do pokladne a nastavíš si číslovanie pokladničných dokladov príjmových napríklad PDP/001 a výdavkových napríklad PDV/001.
Taktiež si spravíš číslovanie v banke.
Potom vo vystavených a prijatých faktúrach, záväzkoch a pohľadávkach a nakoniec aj v interných dokladoch.

No a začneš účtovať. Ak si už niečo nakúpil v hotovosti, môžeš si vystaviť PDV ale pozor nezabudni ako prvé spraviť vklad podnikateľa do pokladne, aby si nešiel prvým nákupom v hotovosti do mínusu v pokladni.

Ak máš podnikateľský účet, tak budeš účtovať presne podľa výpisu z neho.

Ak máš dotaz, stačí len napísať.
emily
12.04.05,04:15
Som zacinajuci SZČO. Zakupil som si MONEY S3- pre jednoduchee uctovnictvo. No je to ako spanielskaa dedina. Poradi niekto ako zacat? hm? A hladam aj vybornuuu uctovnicku.A dobreeeho pravnika. Presov a okolie. Zatil dik.
Pravník nie som...učto však robím nejaký ten rôčik... a som z PO
veronica
15.04.05,18:31
Som zacinajuci SZČO. Zakupil som si MONEY S3- pre jednoduchee uctovnictvo. No je to ako spanielskaa dedina. Poradi niekto ako zacat? hm? A hladam aj vybornuuu uctovnicku.A dobreeeho pravnika. Presov a okolie. Zatil dik.
Ahoj ak by si niečo potreboval tak mi kľúdne napíš a pokúsim sa ti poradiť ak budem vedieť..Zatiaľ papa