vedec
29.05.08,15:28
ahojte vsetci poradaci.
Neviem ako začať kedže je tato tema dosť zložitá.
tak na zaciatok uz som si stihol nieco prestudovať o tejto teme v zakone.
ak sa tu niekto najde kto by o tejto teme vedel viac, tak prosim vas ozvite sa mi..
za odpovede dakujem
BXLmiami
30.05.08,10:05
A aká je to vlastne téma?O čom chceš diskutovať?
rickman
30.05.08,13:34
A aká je to vlastne téma?O čom chceš diskutovať?

Podla mna o kupeloch.
tetrisss
30.05.08,15:03
Ale co o kupeloch?
rickman
30.05.08,15:17
Ale co o kupeloch?

Tak to uz neviem :).
Mozno ako zacat prevadzkovat kupele, ako ponukat kupelne pobyty, ...?
rickman
30.05.08,15:17
ahojte vsetci poradaci.
Neviem ako začať kedže je tato tema dosť zložitá.
tak na zaciatok uz som si stihol nieco prestudovať o tejto teme v zakone.
ak sa tu niekto najde kto by o tejto teme vedel viac, tak prosim vas ozvite sa mi..
za odpovede dakujem

A noviny? Ci to ta uz preslo? Alebo aj aj?
vedec
31.05.08,08:14
rickman...noviny ma nepresli....ale ty si mi nejako neodpovedal na moj mail...a tento príspevok je o kupeloch....preto lebo už som mal dva možnosti kupiť dva kupelne domy na slovesku a nevedel som ci sa oplatí....dať to toho usilie a cas....a hlavne peniaze
BXLmiami
31.05.08,09:06
Pokiaľ sa nebudeš spoliehať na zdravotné poistovne,tak sa to dá skusiť.Ale v zdravotníctve nefunguje nič práve preto,že nikto Ti nezaplatí ani len polovicu ceny,ktorú potrebuješ na nejaké normálne fungovanie a ešte každý bude od Teba čakať ked budeš chcieť tie nevýhodné zmluvy.Takže kúpeľné domy by fungovať mohli,ale za predpokladu,že nebudú mať nič spoločné so zdravotníctvom,alebo ak tak okrajovo.
tetrisss
01.06.08,14:33
Pokiaľ sa nebudeš spoliehať na zdravotné poistovne,tak sa to dá skusiť.Ale v zdravotníctve nefunguje nič práve preto,že nikto Ti nezaplatí ani len polovicu ceny,ktorú potrebuješ na nejaké normálne fungovanie a ešte každý bude od Teba čakať ked budeš chcieť tie nevýhodné zmluvy.Takže kúpeľné domy by fungovať mohli,ale za predpokladu,že nebudú mať nič spoločné so zdravotníctvom,alebo ak tak okrajovo.
S tym by som teda celkom nesuhlasila, pretoze mimo sezony su dobre aj poistovne. Lenze len tak teoreticky rozhodnut o tom, ci sa ti oplati kupit kupelny dom, to ti nikto nemoze odpovedat. Podla mna to ovplyvnuje vela faktorov, kde to je, ako su kupele zname, kde v kupeloch konkretne sa ten dom nachadza, ci ma pristup k mineralnej vode, aku dobru reklamu ma za sebou, alebo aj zlu a vtedy je to ...No a potom ako si ochotny tvrdo pracovat, pretoze kupit si kupele len tak z rozmaru a potom si za nejake velke peniaze najat manazment, to vacsinou nefunguje, aby si to rozbehol, musis tvrdo driet, snazit sa o klientelu, vsetkych kontrolovat, ci ti nekradnu a ci je vsetko OK, raz sa ti prihodi nemila prihoda a stratis obrovsku cast klientely, dnes je taka siroka ponuka, ze musis svojich klientov ubezpecit, ze sa maju vratit, alebo poradit inym a na to mas len sancu jeden x a dost.