apepe
29.05.08,21:21
Ahojte poradaci,Ak niekto ma skusenost - ekonomicke stavby s.r.o.Nitra,stavba rod. domu na kluč nech poradi,ja som s nimi uzavrel zmluvu,dokončenie stavby a odovzdanie kluča ma byt december 2008,a oni este ani nezačali,začinam mat obavy ,že ma obabrali !Velka reklama -katalog zdarma a....
mlaco
30.05.08,05:44
Ahojte poradaci,Ak niekto ma skusenost - ekonomicke stavby s.r.o.Nitra,stavba rod. domu na kluč nech poradi,ja som s nimi uzavrel zmluvu,dokončenie stavby a odovzdanie kluča ma byt december 2008,a oni este ani nezačali,začinam mat obavy ,že ma obabrali !Velka reklama -katalog zdarma a....

Pise sa v zmluve aj o terminoch zacati stavby, odovzdani staveniska.... Su tam nejake sankcie?
Co ked "oficialne" cakaju na nejaky tvoj krok a az nasledne sa zacne pocitat doba na realizaciu staby?
Ja by som im zavolal a odpoved si nahral do mobilu, aby som im aspon mohol vycitat pripadne nesplnenie slubu.
AndrejG
30.05.08,17:42
Su to podvodnici, je toho plny internet. Ale niektori hovoria, ze im dom postavili, takze ta nechcem uplne strasit. Pokial si im este vela nezaplatil, tak skus odstupit od zmluvy. Kedze nezacali, peniaze si pytaj nazad.
Gyures001
30.05.08,20:41
ahoj , aj ja som toho uz vela videl na internete aj zle veci som pocul aj dobre :confused::confused::confused:
Gyures001
30.05.08,20:42
Bagovka
02.06.08,18:16
Ahoj. Aj my cez nich staviame. Začiatok výstavby by sme mali mať teraz niekedy, ale všetko sa to posunulo, lebo sme robili dosť zmien v projekte a teraz sa čaká na stavebné povolenie. No dúfam, že do zimy bude hrubá stavba. Na nete som si tiež o nich prečítala, až ked sme mali zmluvu uzavretú, tak mi zostáva teraz iba dúfať, že všetko dobre dopadne..?!.
apepe
04.06.08,11:54
Ahoj,ja som na stavebne povolenie cakal 8 mesiacov,oni to vybavovali,ale od februara je povolenie a este nezacali,