nikolasvegas
30.05.08,13:26
Zdravíčko..
Mám v pláne investovať peniaze na Forex-ovom trhu cez jedného človeka, tj. by som mu dal určitú sumu a on by mi to spravoval..
Môže mi niekto poradiť, ako napísať dohodu, a akú? Je to dohoda o požičaní peniazov, alebo dohoda o spolupráci, atď? Vôbec neviem, tak dúfam, že sa nájde niekto kto mi vie pomôcť.

Za odpovede vopred ďakujem..
S pozdravom
fx
m.hladka
30.05.08,13:09
V dnešnej dobre by som nikomu nepožičiavala peniaze, a nie to ešte aby moje peniaze niekto spracovával (ani pri 100% zisku). Dohody a zmluvy môžu byť perfektne napísané, ale ľudia sú ľudia a naše súdnictvo je naše súdnictvo.
nikolasvegas
31.05.08,17:27
Ja viem, žijeme v dobe, keď ľudia zabíjajú za 20 sk, Ťa okradnú kvôli maličkosti..ale ajtak..
Ja viem o koho sa jedná, poznám osobne tú osobu, viem čoho je schopný, verím mu, ale ajtak potrebujem dajakú poistku..Tak, prosím, keď dakto mi môže poradiť, budem veľmi vďačný..
Ďakujem ešte raz.
rickman
31.05.08,17:47
Určitú formu požičiavania rozoberáme aj v mojich témach. Súhlasim s vami a aj nie.

Nikolasvegas: preco nejdes do forexu individualne? Na internete mas dokonca par serioznych stranok, kde si otvoris ucet a obchodujes.