damati
30.05.08,14:21
Ahojte, synovi sa vo vonkajšom uchu vytvorila hnisavá vyrážka a už dva týždne to neôžeme zlikvidovať, ošetrovala som to aj austrálskym olejom. Večer zlikvidujem z toho hnis, cez deň tam má chrastu a večer má pod chrastou znovu plno hnisu. Už ani neviem čo s tým robiť mám robiť.
BXLmiami
30.05.08,13:06
Antibiotiká.Hrozí prechod infekcie do vnútorných štruktúr ucha.
beba13
01.06.08,08:21
Aký je v tom problém? Stačí navštíviť len lekára.
damati
02.06.08,11:53
Aký je v tom problém? Stačí navštíviť len lekára.
beba13
ak nemáš čo poradiť, tak neraď a nezosmiešňuj iných.
vďaka
Zoltán Kovács
02.06.08,11:55
Tiež by som čo najrýchlejšie navštívil lekára. Zápal, resp. infekcia stredného ucha, ktorá môže ale nemusí byť nie je príjemná záležitosť.
damati
02.06.08,11:59
Tiež by som čo najrýchlejšie navštívil lekára. Zápal, resp. infekcia stredného ucha, ktorá môže ale nemusí byť nie je príjemná záležitosť.
Ale v tomto prípade nejde o žiadnu infekciu ucha, v puberte sa upchávajú mazové žialzky a z toho vznikajú problémy, v príspevku som písala, že ide iba o vonkajšie ucho.
Zoltán Kovács
02.06.08,12:01
Prežil som pubertu, a aj vyrážky. A viem čo može spôsobiť zápal "vytlačených" vyrážok.
damati
02.06.08,12:11
Prežil som pubertu, a aj vyrážky. A viem čo može spôsobiť zápal "vytlačených" vyrážok.
Už som bola u lekára a ten to vyčistil a dal mastičku na preliečenie a poradil, že treba ušnicu zvnútra čistiť prípravkom na pleť, aby sa pokožka odmasťovala.
velvet
02.06.08,12:23
Si mohla hneď napísať, že u lekára ste už boli, a nie sa "paprčiť" keď Ti to niekto odporučil...umývaj to repíkom lekárskym, a natieraj aloe...nič liečivejšie už nie je.
beba13
04.06.08,09:10
damati prepáč, ale ja nikoho nezosmiešnujem neviem čo je na tom smiešne, ked ti poradím navštíviť lekára. Môj brat mal tiež taký problém a museli mu to odstrániť chirurgicky. Takže ak budeš nabudúce chcieť radu napíš, že si lekára už navštívila. A nikto ti to nebude radiť.
damati
04.06.08,12:01
damati prepáč, ale ja nikoho nezosmiešnujem neviem čo je na tom smiešne, ked ti poradím navštíviť lekára. Môj brat mal tiež taký problém a museli mu to odstrániť chirurgicky. Takže ak budeš nabudúce chcieť radu napíš, že si lekára už navštívila. A nikto ti to nebude radiť.
beba13

prepáč aj ty, že som na teba vybehla, zdalo sa mi to písané výsmešným štýlom, ale je to v pohode, dúfam, že aj synove ucho bude v poriadku.

damati